MegaSIM: taryfy Monster, które można anulować co miesiąc po najwyższej cenie

MegaSIM: taryfy Monster, które można anulować co miesiąc po najwyższej cenie

Aplikacja MessengerZ MegaSIM otrzymujesz nieograniczoną ilość danych za jedyne 20 euro miesięcznie. (Źródło obrazu: Getty Images / ridofranz)


Chcesz umowę na telefon komórkowy, którą można anulować co miesiąc przy ogromnej ilości danych? W takim razie powinieneś spojrzeć na MegaSIM. Tam masz do wyboru cztery mocne taryfy na telefony komórkowe w okazyjnej cenie. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie ważne szczegóły.

Ogromna ilość danych w okazyjnej cenie z MegaSIM

W mobilnym dyskoncie MegaSIM, który należy do Freenet, otrzymujesz po odnowieniu wszystkich oferowanych taryf mnóstwo danych Jestem o2sieci w okazyjnej cenie (zobacz ofertę na MegaSIM). Jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS jest również wliczony we wszystkie taryfy w tej niskiej cenie. Do Surfer weselnyktórzy również lubią wykonywać połączenia telefoniczne, te oferty są szczególnie godne uwagi.

Kolejna zaleta MegaSIM: Wszystkie taryfy są miesięczna możliwość anulowania i z czasem będzie m.in. B. po 24 miesiącach nie droższe. Wszystkie taryfy są bez danych automatycznych – Po wyczerpaniu wolumenu danych nie będą już rezerwowane żadne pakiety danych, a jedynie prędkość zostanie ograniczona do prędkości GPRS. Niestety LTE jest w taryfie bez limitu ograniczona do 10 MBit/s, co powinno być całkowicie wystarczające do normalnego zachowania podczas użytkowania. Jeśli ta prędkość jest dla Ciebie zbyt niska, możesz alternatywnie skorzystać z taryfy 40 GB i 225 MBit/s LTE w tej samej cenie Rezerwować. Podsumowaliśmy tutaj najważniejsze szczegóły dotyczące taryf.

Oferty taryfowe w MegaSIM: Wszystkie szczegóły w skrócie

Darmowy nieograniczony inteligentny

Nieograniczona ilość danych w sieci o2 (LTE do 10 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 19,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Zielone LTE 20 GB

20 GB wolumenu danych w sieci o2 (LTE do 225 MBit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 14,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Zielone LTE 40 GB

40 GB wolumenu danych w sieci o2 (LTE do 225 MBit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 19,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 euro
Telefony VoLTE i Wi-Fi: możliwe

Zielone LTE 120 GB

120 GB w sieci o2 (LTE do 225 MBit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem UE Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Podstawowa opłata miesięczna: 24,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i Wi-Fi Calling: możliwe

Przedpłata czy abonament miesięczny – co lepsze? Dowiesz się tutaj w filmie:

Aktualizacja portfela w MegaSIM: Dla kogo opłacają się nowe taryfy?

Wszystkie taryfy oferowane przez MegaSIM zawierają stałą opłatę za całą sieć i SMS. Dlatego uwzględniona ilość danych i prędkość transmisji są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa z 40 GB wolumenu danych i jeden wysoka prędkość transmisji 225 MBit/s za 19,99 euro miesięcznie. W taryfie Unlimited prędkość transmisji jest ograniczona do 10 Mb/s. Dlatego ta oferta jest opłacalna dla wszystkich, którzy Wolumen danych LTE tak tanio, jak to możliwe potrzebują i niekoniecznie chcą przesyłać strumieniowo filmy HD lub 4K w podróży. Jednak prędkość transmisji oferowana w taryfie bez limitu powinna wystarczyć do normalnego surfowania i korzystania z aplikacji takich jak WhatsApp czy Instagram.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android