MegaSIM: marka Freenet oferuje gigantyczne taryfy, które można anulować co miesiąc po okazyjnej cenie

MegaSIM: marka Freenet oferuje gigantyczne taryfy, które można anulować co miesiąc po okazyjnej cenie

Aplikacja MessengerZ MegaSIM otrzymujesz nieograniczoną ilość danych za jedyne 20 euro miesięcznie. (Źródło obrazu: Getty Images / ridofranz)


Jeśli szukasz taryfy na telefon komórkowy, którą można anulować co miesiąc przy dużej ilości danych, powinieneś teraz spojrzeć na MegaSIM. Masz do wyboru cztery atrakcyjne taryfy na telefony komórkowe ze szczególnie dużą ilością danych w atrakcyjnej cenie. Podsumowaliśmy dla Ciebie ważne fakty.

MegaSIM: dużo danych i można je anulować co miesiąc

W mobilnej dyskoncie MegaSIM, która należy do Freenet, otrzymasz po odnowieniu wszystkich oferowanych taryf mnóstwo danych Jestem o2sieć w okazyjnej cenie (patrz oferta na MegaSIM). Jeden Zryczałtowana stawka Allnet i SMS jest również zawarty we wszystkich taryfach w tej niskiej cenie. Do Ślub surferktórzy lubią też telefonować, te oferty są szczególnie warte zachodu.

Kolejna zaleta MegaSIM: Wszystkie taryfy są co miesiąc z możliwością anulowania i będzie z czasem, m.in. B. po 24 miesiącach nie drożej. Wszystkie taryfy są bez automatycznych danych – Po wyczerpaniu ilości danych nie będą już rezerwowane żadne pakiety danych, ale tylko prędkość zostanie zmniejszona do prędkości GPRS. Niestety LTE jest w taryfie nielimitowanej ograniczone do 10 Mbit/s, co powinno być całkowicie wystarczające do normalnego zachowania podczas użytkowania. Jeśli ta prędkość jest dla Ciebie zbyt niska, możesz alternatywnie skorzystać z taryfy 40 GB i 225 Mbit/s LTE w tej samej cenie Rezerwa. Tutaj podsumowaliśmy najważniejsze szczegóły taryfy.

Oferty taryfowe w MegaSIM: Wszystkie szczegóły na pierwszy rzut oka

Bezpłatna nieograniczona inteligencja

Nieograniczona ilość danych w sieci o2 (LTE do 10 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięczna: 19,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Zielony LTE 20 GB

Objętość danych 20 GB w sieci o2 (LTE do 225 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięcznie: 14,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Zielony LTE 40 GB

Objętość danych 40 GB w sieci o2 (LTE do 225 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięcznie: 19,99 Euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Zielony LTE 120 GB

120 GB w sieci o2 (LTE do 225 Mbit/s) Allnet/SMS ryczałt z roamingiem EU Możliwość rezygnacji co miesiąc, 1 miesiąc wypowiedzenia Opłata podstawowa miesięcznie: 24,99 euro
Opłata prowizyjna: 9,99 EUR VoLTE i połączenia Wi-Fi: możliwe

Przedpłacone czy miesięczne z możliwością wypowiedzenia — co jest lepsze? Dowiedz się tutaj w filmie:

Aktualizacja portfela w MegaSIM: Dla kogo nowe taryfy są warte zachodu?

Wszystkie taryfy oferowane przez MegaSIM są objęte zryczałtowaną stawką dla wszystkich sieci i SMS-ów. Dlatego dołączona ilość danych i prędkość transmisji są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa Objętość danych 40 GB i jeden wysoka prędkość transmisji 225 Mbit/s za 19,99 euro miesięcznie. W taryfie Unlimited prędkość transmisji jest ograniczona do 10 Mbit/s. Dlatego ta oferta jest warta zachodu dla każdego, kto: Wolumen danych LTE jak najtaniej potrzebujesz i niekoniecznie chcesz przesyłać strumieniowo filmy HD lub 4K w podróży. Jednak prędkość transmisji oferowana w taryfie nielimitowanej powinna wystarczyć do normalnego surfowania i korzystania z aplikacji takich jak WhatsApp i Instagram.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android