Mega pakiet Xiaomi: Redmi Note Pro + słuchawki + plan 15 GB za 18 €/miesiąc

Mega pakiet Xiaomi: Redmi Note Pro + słuchawki + plan 15 GB za 18 €/miesiąc

W Curved możesz obecnie uzyskać mocną Xiaomi Redmi Note 11 Pro wraz z taryfą Redmi Buds 3 i 15 GB w obniżonej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro z ryczałtową opłatą 15 GB, Allnet i SMS

Xiaomi ma z Redmi Note 11 Pro 5G dostarczył elegancki smartfon o doskonałym stosunku ceny do wydajności. W Curved możesz dostać upominek na smartfona, w tym taryfę „Blau Allnet Plus”, w szczególnie niskiej cenie. Do 17,99 euro miesięcznie obok telefonu komórkowego znajduje się również Pąki Redmi 2 Słuchawki Bluetooth i ryczałt dla wszystkich sieci/SMS 15 GB Limit danych (patrz oferta w Curved). Jednorazowe koszty to tylko 5,99 euro (dodatkowa opłata plus wysyłka), nie ma opłaty za połączenie. Absolutnie topowa oferta dla każdego, kto szuka bardzo dobrze wyposażonego smartfona z Androidem wraz z taryfą i nie chce za niego przepłacać.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet Plus: o2
15 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Pakiet Xiaomi w Curved: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
17,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
437,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 270 euro (telefon komórkowy) + 30 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 137,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
5,74 Euro

Do oferty na Curved.de

To Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G z 128 GB i 6 GB pamięci RAM Według porównania cen idealnego, obecnie kosztuje co najmniej 270 euro, w przypadku Redmi Buds 3 należy zapłacić około 30 euro. Jeśli odejmiecie te kwoty od całkowitych kosztów w ciągu 24 minimalnego okresu, do taryfy pozostanie 137,75 euro. Odpowiedni 5,74 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS przy objętości danych 15 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 14,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Redmi Note 11 Pro 5G w naszym praktycznym filmie:

Również tanio: Xiaomi Redmi Note 11

Jeśli smartfon o mniejszej wydajności jest dla Ciebie wystarczający i powinien być jeszcze tańszy, polecamy normalny Xiaomi Redmi Uwaga 11. Jest to również dostępne z Curved w pakiecie taryfowym, ale tylko z Objętość danych 10 GB za 11,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę na Zakrzywione). Również bardzo tania oferta, ale model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Do oferty z Redmi Note 11 w Curved

Poznaj tutaj wszystkie podobieństwa i różnice między nowymi smartfonami Xiaomi Redmi Note 11.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android