MediaMarkt wyprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą Telekom po szalonej cenie

MediaMarkt wyprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą Telekom po szalonej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy z nowym flagowym Samsungiem Galaxy S23? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Smartfon można obecnie dostać w taryfie 20 GB w sieci Telekom w absolutnie okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto strajkować.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z 20 GB w sieci Telekom

Galaxy S23 został wprowadzony zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz jest kilka dobrych ofert taryfowych dla nowego flagowca Samsunga. W MediaMarkt smartfon z taryfą „zielone LTE” w sieci Telekom kupisz za grosze 34,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 93,94 EUR za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 20 GB ilość danych, jak również jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Telekom
20 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
34,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
933,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 698 euro

Premia
50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 185,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
7,74 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 698 euro od renomowanych dealerów. Jeśli odejmie się tę wartość i premię w wysokości 50 EUR za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że jesteś tutaj faktycznie tylko 7,74 euro miesięcznie płaci. Otrzymujesz więc taryfę 20 GB w sieci Telekom w absolutnie okazyjnej cenie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Galaxy S23 Smartfon premium chcą zadzwonić do własnych i taniego kontraktu w najlepsza sieć w Niemczech szukać.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Galaxy S23 wyróżnia się szczególnie wysoką jasnością Wyświetlacz 120 Hz i ulepszony procesor 8 rdzeni procesora i 3,36 GHz Częstotliwość zegara i pamięć 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Możesz dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy S23 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android