MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy z nowym flagowym modelem Samsung S23? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Smartfon można obecnie dostać w taryfie 25 GB w sieci o2 w absolutnej okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i powiemy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

Samsung Galaxy S23 z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie w MediaMarkt

Galaxy S23 został wprowadzony zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz jest kilka dobrych ofert taryfowych dla nowego flagowca Samsunga. W MediaMarkt smartfon w wariancie 128 GB z taryfą „Mobile M” w sieci o2 kupisz za jedyne 32,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 53,94 EUR za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 25 GB ilość danych, jak również jeden Mieszkanie Allnet. Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. Tak więc w drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i stała opłata SMS
25 GB limitu danych 5G (maks. 300 MBit/s pobierania) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
32,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
845,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 699 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 146,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
6,11 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 699 euro od renomowanych dealerów. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że jesteś tutaj faktycznie tylko 6,11 euro miesięcznie płaci. Dzięki temu bardzo tanio otrzymujesz taryfę o wysokiej wydajności ze swoim smartfonem.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto chciałby posiadać wysokiej klasy smartfon z S23 i może korzystać z umowy z dużym wolumenem danych.

S23 wypada szczególnie dobrze dzięki jasnemu wyświetlaczowi 120 Hz i ulepszonemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 3,36 GHz oraz 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Możesz dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy S23 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android