MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy A54 z taryfą 10 GB za 12,99 euro miesięcznie

MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy A54 z taryfą 10 GB za 12,99 euro miesięcznie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy i dobrego smartfona? W takim razie powinieneś wstąpić do MediaMarkt. Za jedyne 12,99 euro miesięcznie otrzymasz smartfon Samsung Galaxy A54 z wolumenem danych 10 GB i ryczałtową opłatą za całą sieć. Pokażemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

MediaMarkt: Popularny smartfon Samsunga z taryfą w okazyjnej cenie

Galaxy A54 został wprowadzony zaledwie kilka miesięcy temu, a już są dobre oferty na zupełnie nowy smartfon. W MediaMarkt możesz kupić smartfon ze średniej półki z 10 GB danych LTE i ryczałtem na całą sieć w okazyjnej cenie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 12,99 euro miesięcznie oraz jednorazową opłatę w wysokości 93,94 EUR za cenę połączenia, dopłatę i przesyłkę. Absolutnie najlepsza oferta, jak dowodzi to nasza kalkulacja poniżej.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Vodafone
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-a 0,19 EUR Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy A54 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
12,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
405,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 379,48 euro

efektywna taryfa kosztowa
(całkowity koszt minus wartość urządzenia)
26,22 Euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
1,09 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 379 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 1,09 euro miesięcznie dla taryfy. To wyjątkowo dobra cena za 10 GB wolumenu danych z Allnet Flat w sieci Vodafone.

Nie zapomnij jednak anulować umowy w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu, ponieważ jest to jedyny sposób na uzyskanie niskiej ceny. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie mogła być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Na szczególną uwagę zasługuje tzw szlachetna obróbka, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Kolejną innowacją jest tzw funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. także Aparat został ulepszony a teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor z A54 również zostały zmodernizowane. Samsung obiecuje wzrost wydajności o 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Możesz dowiedzieć się więcej o A54 w naszym praktycznym filmie:

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android