MediaMarkt: Samsung Galaxy S22 + 10 GB taryfa Telekom skutecznie za darmo

MediaMarkt: Samsung Galaxy S22 + 10 GB taryfa Telekom skutecznie za darmo

MediaMarkt znów w najlepsze: tam można dostać Samsunga Galaxy S22 z 10 GB w sieci Telekom w pakiecie taryfowym, obecnie taniej niż kupując go pojedynczo – GIGA wylicza i pokazuje dokładnie, dlaczego oferta jest tego warta.

Wersja: 02/2022 Rev.1.0

Języki niemiecki

Licencja: Freeware

Platformy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Mac OS X, Windows, Linux, Windows 10

Świat taryf MediaMarkt: Samsung Galaxy S22 + taryfa tańsza niż kupowanie pojedynczo

Nic mniej niż to Samsung Galaxy S22 możesz obecnie włączyć do świata taryf MediaMarkt w wersji Enterprise Edition Objętość danych 10 GB w sieci Telekom i Allnet oraz ryczałt SMS dla 26,99 euro miesięcznie wycofać się. Jak pokazuje poniższe wyliczenie, nie tylko skutecznie otrzymujesz flagowy model Samsunga za darmo, ale nawet zarabiasz niewielki zysk.

Do oferty w MediaMarkt

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu, 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalnego multimedialnego profesjonalistę. Ponadto za wersją Enterprise Edition kryje się jeszcze jedna ogromna zaleta: dzięki tej wersji masz gwarancję uzyskania 4 lata aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń oraz zaawansowana ochrona przed hakerami i nieautoryzowanym dostępem.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Tarifa: zielony LTE 6GB + 4GB Datasnack na górze
10 GB Szybkość transmisji danych (maks. 25 MBit/s) Telefonia ryczałtowa i SMS do wszystkich sieci niemieckich Roaming w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową, dlatego pakiet jest tego wart:

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
26,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
692,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 709 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) – 16,30 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
– 68 centów

Do oferty w MediaMarkt

Porównanie cen idealo pokazuje, że ty Samsung Galaxy S22 z pamięcią 128 GB i pamięcią RAM 8 GB obecnie kosztuje co najmniej 709 euro (w tym koszty wysyłki). Jeśli teraz porównasz to z całkowitymi kosztami, zobaczysz, że pakiet taryfowy jest tańszy od samego smartfona, choć nadal dostajesz 10 GB wolumenu danych w sieci Telekom. Jasne, maksymalna prędkość pobierania wynosząca 25 Mbit/s może być nieco wyższa, ale z łatwością wystarcza do normalnych zastosowań, takich jak czatowanie, surfowanie i słuchanie muzyki.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android