MediaMarkt: Samsung Galaxy S21 FE, Buds 2 i taryfa Telekom w okazyjnej cenie

MediaMarkt: Samsung Galaxy S21 FE, Buds 2 i taryfa Telekom w okazyjnej cenie

Jeśli szukasz wersji dla fanów Galaxy S21, w tym taryfy Telekom, powinieneś obecnie odwiedzić MediaMarkt. Można tam dostać wyjątkowo tanio Samsunga Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB. W ramach promocji dostępne są również Galaxy Buds 2 za darmo. Ujawniamy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Samsung Galaxy S21 FE z taryfą Telekom tanio w MediaMarkt

To Galaxy S21 FE ukazał się dopiero na początku tego roku, kiedy ceny topowego smartfona Samsunga już spadają. MediaMarkt ma następcę popularnego S20 FE z taryfą „Telekom green LTE” za jedyne 19,99 Euro Opłata podstawowa w ofercie. Jest też dopłata 79 euro i opłata za połączenie 39,99 euro, ale w ofercie jest dużo: dostajesz 10 GB danych LTE i ryczałt dla wszystkich sieci. Dzięki kampanii Samsung są też do 19 czerwca 2022 r. Galaxy Buds 2 za darmo do.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Mobilcom Debitel zielona sieć LTE: Telekom
10 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) Stała stawka dla wszystkich sieci, koszt SMS-a 19 centów w roamingu w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Samsung Galaxy S21 FE z umową Telekom: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
598,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 470 euro (telefon komórkowy) + 80 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 48,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
2,03 euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje obecnie około 470 euro, gdy jest kupowany jako nowy od zaufanych dealerów, Buds 2 około 80 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, w efekcie na taryfie pozostanie 48,75 euro. Odpowiada to minimalnemu okresowi 24 miesięcy 2,03 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałt dla wszystkich sieci z wolumenem danych LTE 10 GB w sieci Telekom.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: nowa poufna wskazówka dotycząca smartfona firmy Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FHD+, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Galaxy S21 FE w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android