MediaMarkt Outlet: Pozostałe zapasy z rabatem do 70% – jak dobre są oferty?

MediaMarkt Outlet: Pozostałe zapasy z rabatem do 70% – jak dobre są oferty?

Wszystko musi się udać – MediaMarkt utworzył internetowy outlet dla pozostałych zapasów i pojedynczych przedmiotów, gdzie łowcy okazji mogą udać się na poszukiwanie skarbów. Przyjrzeliśmy się bliżej reszcie sklepu z elektroniką i ujawniliśmy, co można tam kupić i czy naprawdę oszczędzasz.

Szczegółowy opis sklepu MediaMarkt „Ostatnia szansa”

Nie tylko lokalne sklepy, ale także sklepy internetowe muszą regularnie czyścić swoje magazyny, aby zrobić miejsce na nowe towary. Podobnie MediaMarkt – ale o czym niewiele osób wie: Specjalistyczny sklep z elektroniką posiada na stronie internetowej dobrze ukrytą sekcję z towarami wycofanymi z produkcji i pojedynczymi artykułami, gdzie regularnie można znaleźć nowe okazje. W MediaMarkt „Last Chance Outlet” znajdują się pozostałe pozycje z rabatem do 70 proc.

MediaMarkt Outlet w teście: Jak naprawdę dobre są oferty?

Przyjrzeliśmy się bliżej pozostałym zapasom i porównaliśmy obniżone ceny z cenami innych dostawców. Wiele z reklamowanych produktów nie było szczególnie tańszych od konkurencji, ale na pewno można znaleźć jedną lub dwie okazje, takie jak telewizor OLED od Xiaomi, depilator Philipsa i różne lodówki.

W przeciwieństwie do ofert magazynowych na Amazon, które są również interesujące dla kupujących zwracających uwagę na cenę, MediaMarkt Outlet oferuje tylko nowe towary bez brakujących akcesoriów. Również interesujące dla poszukiwaczy okazji: Członkostwo w Klubie MediaMarkt jest bezpłatne i oferuje klientom różne korzyści, a przy pierwszej rejestracji do newslettera otrzymujesz bezpłatny kupon o wartości 10 euro.

MediaMarkt: kampanie outletowe z jeszcze większym potencjałem oszczędności

MediaMarkt Outlet działa zgodnie z zasadą „to, co zniknęło, przeminęło”, czyli pozostały asortyment stale się zmienia, ponieważ ceny są drastycznie obniżane. Jednak ilości są bardzo ograniczone i dlatego zwykle szybko się wyprzedają. Dlatego wskazane jest regularne sprawdzanie i porównywanie cen.

Ponadto MediaMarkt czasami organizuje akcje wyprzedażowe, w których cena pozostałych zapasów jest ponownie obniżana w celu ostatecznego oczyszczenia magazynu. Takie akcje wyprzedażowe odbywają się zwykle latem przez kilka tygodni, aby zrobić miejsce dla nowinek elektronicznych następnej jesieni.

MediaMarkt Outlet: Czy warto polować na okazje?

Jeśli nie musi to być zupełnie nowy smartfon, MacBook lub inny produkt, a wolisz zaoszczędzić kilka euro, MediaMarkt Outlet jest zdecydowanie interesujący. Przede wszystkim, wśród pozostałych artykułów można czasem znaleźć wycofane modele Apple, Sonos i innych stabilnych cenowo marek, czasem znacznie poniżej niewiążącej ceny detalicznej producenta. Jeśli jednak coś odkryłeś, nie powinieneś poświęcać zbyt wiele czasu na decyzję o zakupie, ponieważ często jest to jednorazowy lub bardzo limitowany produkt, który można szybko wyprzedać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android