Logitech MX Master 4: data premiery, cena, specyfikacje, plotki i nie tylko

Logitech MX Master 4: data premiery, cena, specyfikacje, plotki i nie tylko

Luke Little / Android Authority Logitech MX Master 3 pojawił się dawno temu w 2019 r., ale niedawno otrzymał odświeżenie w 2022 r. w postaci MX Master 3S. Mimo to minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy właściwą kontynuację serii Master. To sprawia, że ​​zastanawiamy się, kiedy możemy zobaczyć Logitech MX Master 4. Przejdźmy od razu do rzeczy i omówmy to, co wiemy do tej pory.
Logitech MX Master 3: W skrócie

Kiedy to wyjdzie? MX Master 4 może powstać już we wrześniu 2023 r., ale coraz bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy go najwcześniej we wrześniu 2024 r.
Co nowego? Oczekujemy ulepszonych elementów projektu i kilku poprawek, ale tak naprawdę to na razie tylko spekulacje.
Ile to będzie kosztować? W najtańszej wersji spodziewalibyśmy się 99,99 dolarów, ale wzrost ceny do 125–150 dolarów nie byłby zbyt szokujący.

Czy będzie Logitech MX Master 4?

MX Master 3 obok klawiatury G915Luke Little / Android Authority Seria Logitech MX Master cieszy się dużą popularnością, więc w końcu powstanie prawdziwy model 4. generacji. Rzecz w tym, że myszy nie trzeba tak często odświeżać, ponieważ technologia jest w miarę stabilna i niewiele można zmienić. Wraz z pojawieniem się MX Master 3S w 2022 roku wydaje się, że Logitech nie spieszy się z zastąpieniem serii Master czymś nowym.

Jaka jest data premiery Logitech MX Master 4?

Logitech MX Master 2: Wrzesień 2017
Logitech MX Master 3: Wrzesień 2019
Logitech MX Master 3S: Wrzesień 2022 Na początku seria MX Master była odświeżana prawie co dwa lata, ale po MX Master 3 sytuacja uległa spowolnieniu. Nie widzieliśmy jeszcze nowego modelu, chociaż Master 3S wniósł kilka drobnych poprawek , w tym nowy czujnik Darkfield 4000 DPI i pewne ulepszenia łączności Bluetooth. Niestety, tak naprawdę nie wiadomo, kiedy możemy zobaczyć MX Master 4. Premiera serii MX Master jest zazwyczaj planowana na wrzesień, więc z pewnością istnieje możliwość, że MX Master 4 może pojawić się w tym roku, ale powiedzielibyśmy, że termin premiery to wrzesień 2024 r. (lub później), ponieważ MX Master 3 ma dopiero rok.

Jakie specyfikacje i funkcje będzie miał Logitech MX Master 4?

Logitech MX Master 3 na stoleLuke Little / Android Authority Szczerze mówiąc, nie wiemy jeszcze nic konkretnego na temat funkcji i specyfikacji MX Master 4. W przeciwieństwie do telefonów czy laptopów, zazwyczaj nie pojawia się mnóstwo plotek na ten temat, przynajmniej aż do chwili ich premiery. Niezależnie od tego, istnieje tylko kilka sposobów na ulepszenie serii Master. Byłoby miło zobaczyć ulepszone materiały, które są łatwiejsze do czyszczenia i mniej odporne na olej, ulepszoną konstrukcję i inne udoskonalenia. W tym momencie wszystko, co powiemy, będzie jedynie spekulacją, ale zaktualizujemy ten artykuł, ponieważ pojawi się więcej wycieków i pojawiają się plotki.

Jaka będzie cena Logitech MX Master 4?

Logitech MX Master 2: 99,99 dolarów
Logitech MX Master 3S: 99,99 USD MX Master 3S kosztuje obecnie 99,99 USD i jest to dość powszechna cena w tej serii. Jest jednak bardzo możliwe, że cena MX Master 4 wzrośnie, gdy w końcu się pojawi. Po pierwsze, inflacja wszędzie powoduje wzrost cen. Po drugie, minęły lata od wydania głównej wersji Master, więc gdy w końcu to nastąpi, prawdopodobnie wprowadzi ona kilka znaczących ulepszeń do miksu. Przypuszczamy, że mysz będzie kosztować około 100–150 dolarów.

Czy warto czekać na Logitech MX Master 4?

Logitech MX Master 3 1Biorąc pod uwagę, że może upłynąć rok lub więcej, zanim zobaczymy MX Master 4, nie sądzimy, aby było wiele powodów do czekania. MX Master 3S (99,99 USD w sklepie Amazon) to obecnie świetny wybór za jedyne 99,99 USD. Konstrukcja wygląda świetnie, jest niesamowicie cicha i ma jedne z najlepszych kółek przewijania dostępnych w myszy. Naprawdę podoba nam się możliwość zapamiętywania trzech różnych urządzeń w celu szybszego przełączania. Kolejną świetną opcją Logitech jest Logitech Lift (66,71 USD w Amazon). Ta wygięta mysz wygląda nieco dziwnie, ale jest niezwykle wygodna, a także ma dodatkową opcję w postaci opcji lewej ręki dla takich lewicowców jak ja. Jeśli nie masz nic przeciwko wyjściu poza sferę Logitech, SteelSeries Rival (79,99 USD w SteelSeries) i Razer Basilisk V3 (54 USD w Amazon) są również solidnymi alternatywami. Możesz także kupić starszy MX Master 3 (799 USD w Amazon) lub MX Master 2S (93 USD w Amazon), jeśli chcesz trochę zaoszczędzić i uzyskać podobne wrażenia. Logitech MX Master 3SLogitech MX Master 3SLogitech MX Master 3SPPrecyzyjna nawigacja optyczna • Niezawodna łączność bezprzewodowa Wielofunkcyjna precyzyjna mysz bezprzewodowa Stworzona z myślą o precyzji Logitech MX Master 3S ma wiele kółek przewijania, nawigację w wysokiej rozdzielczości, ergonomiczną konstrukcję i niezawodną łączność bezprzewodową.

Logitech MX Master 4: Co chcemy zobaczyć

MX Master 3 obok laptopaLuke Little / Android Authority Chociaż MX Master 3 i 3S to świetne myszy, nie są idealne. Oto kilka rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w MX Master 4.

Ulepszone boczne kółko przewijania byłoby niesamowite

Chociaż seria Master 3 jest świetna, boczne kółko przewijania mogłoby być lepsze. W obecnej formie jest trochę sztywny w użyciu, przynajmniej jak na mój gust. Prostym rozwiązaniem byłoby użycie tych samych łożysk, które znajdują się w górnym kole, co zapewniłoby bocznemu kołu lepszą jakość.

Konstrukcja, która jest łatwiejsza do czyszczenia i przede wszystkim nie brudzi się tak bardzo

Rozbierałeś kiedyś MX Master 3 w celu dokładnego wyczyszczenia? To nie jest łatwe zadanie. MX Master 3 wymaga usunięcia dolnych pasków przed użyciem śrub do otwarcia, co niszczy klej. Ponieważ jest to produkt używany przez tych, którzy wiele oczekują od swojej myszy, przydałoby się ułatwienie jej czyszczenia i konserwacji. Skoro już o tym mowa, przydałaby się też nowa powłoka lub inny rodzaj gumy. Obecna konstrukcja zbyt łatwo wchłania olej, co utrudnia czyszczenie.

Logitech powinien ułatwić przełączanie urządzeń

Zmiana preferencji urządzenia za pomocą Master 3 lub 3S nie jest trudna i z pewnością doceniamy fakt, że może on zapamiętać trzy różne urządzenia w celu prostego parowania. Wadą jest to, że za każdym razem trzeba odwrócić mysz i fizycznie zmienić przełącznik na wybrane urządzenie. Tak, wiemy, że to mały problem. Mimo to ta dolna pozycja może być nieco denerwująca dla tych, którzy ciągle przełączają się między urządzeniami. W tym celu chcielibyśmy zobaczyć na przodzie urządzenia jakąś funkcję skrótu, która umożliwi przełączanie w locie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android