Like Procreate na Androida: 3 alternatywne aplikacje do rysowania

Like Procreate na Androida: 3 alternatywne aplikacje do rysowania

Procreate to jeden z najpopularniejszych i najpotężniejszych programów do rysowania na iPadzie. Jeśli masz tablet z systemem Android, aplikacji nie znajdziesz w sklepie Google Play. Jakie są dobre alternatywy dla Procreate na Androida?

Wersja:12

Języki: niemiecki, angielski

Wydanie:01.10.2003

Licencja: bezpłatna

Nie możesz zainstalować Procreate na urządzeniu z Androidem. Powinieneś wersja APK z odpowiednią nazwą, najprawdopodobniej jest to fałszywa aplikacja, która może być nawet niebezpieczna. Nie zalecamy instalowania nieznanych plików APK o tej nazwie na urządzeniu z Androidem.

Procreate: najlepsze alternatywy dla Androida

Nawet bez Procreate na urządzeniach z Androidem nie musisz rezygnować z dobrych aplikacji do rysowania. Te 3 alternatywy mogą wypełnić lukę:

Album jest jedną z najpopularniejszych alternatyw Procreate dla Androida. Narzędzie oferuje ponad 140 różnych szczotek, dodatkowe warianty można zainstalować później. Prace artystyczne można tworzyć na różnych warstwach za pomocą ołówka, aerografu i innych opcji. Różnorodne animacje uzupełniają zakres funkcji. Dużą zaletą jest to Szkicownik za darmo Jest.

Pobierz szkicownik tutaj:

Farba MediBang jest również dostępna bezpłatnie na smartfony i tablety z systemem Android. Narzędzie pozwala szybko tworzyć rysunki i obrazy na ekranie. Program do rysowania oferuje najważniejsze funkcje, które zapewnia również Procreate. Dzięki wprowadzaniu głosowemu można również teksty mówione wyświetlane bez konieczności machania ręką po ekranie. Użytkownicy mają dostęp do około 60 bezpłatnych pędzli i wielu czcionek. Prace można również edytować wspólnie z innymi użytkownikami za pośrednictwem aplikacji.

Pobrać:

Farba MediBang - RysunekFarba MediBang – Rysunek

MediBang Inc.

Malowanie na tablecie z Androidem

Adobe jest jednym z największych i najbardziej znanych dostawców aplikacji do edycji obrazu. Aplikacja do szkicowania na Androida była również częścią repertuaru programu „Photoshop Sketch”. Jednak od tego czasu usługa została przerwana. „Adobe Fresco” ma następcę, ale jest dostępny tylko na iPada i iPhone’a, a nie na Androida.

Kolejną aplikacją do rysowania na tablety z Androidem jest ibis Paint X. Artyści hobbyści mogą szybko tworzyć szkice i rysunki w aplikacji. W tym celu dostępne są różne narzędzia pędzla. Aplikacja jest darmowa w wersji podstawowej. Jeśli potrzebujesz szerszego zakresu funkcji, możesz aktywować subskrypcję poprzez zakup w aplikacji.

ibis Paint X
Tablet Samsunga A7 Lite

Tablet Samsunga A7 Lite

Teraz cena może być wyższa. Cena od 16.05.2023 01:39

Wniosek: Jeśli iPad i odpowiadające mu pióro są dla Ciebie zbyt drogie, istnieje również wiele dobrych alternatyw dla Procreate na tablety z Androidem. Jeśli chodzi o funkcje, darmowe aplikacje nie muszą się ukrywać przed rozwiązaniem na tablecie Apple. Aby jednak aplikacja działała poprawnie, należy korzystać z tabletu z odpowiednio dużym wyświetlaczem. Ponadto tablet musi być w miarę aktualny, aby można było uruchomić aplikację do rysowania i korzystać ze wszystkich funkcji.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android