Kurs angielskiego online: Idealny dla zapracowanych ludzi, którzy chcą uczyć się we własnym tempie

Kurs angielskiego online: Idealny dla zapracowanych ludzi, którzy chcą uczyć się we własnym tempie

Redakcja 23 grudnia 2022 r

Przeciętny profesjonalista jest zajęty od poniedziałku do piątku, a dla tych, którzy mają rodziny, drugą pracę lub inne zobowiązania, harmonogramy weekendowe są równie pełne! Z tego powodu większość ludzi szuka wygody przy wprowadzaniu do swojego życia nowych obowiązków, takich jak: B. udział w kursie językowym. Nauka we własnym tempie to rodzaj nauki, który pozwala na naukę w czasie wolnym za pośrednictwem kursów lub aplikacji online.

W porównaniu z tradycyjnymi zajęciami, które odbywają się osobiście, samodzielne uczenie się pozwala komuś uczyć się we własnym tempie. Ponieważ użytkownicy mogą w razie potrzeby uzyskiwać dostęp do kursów we własnym tempie, ta forma nauki jest również odpowiednia dla firm oferujących kursy w różnych strefach czasowych.

W 2020 r., gdy pojawił się COVID-19, wiele firm i szkół na całym świecie zostało zmuszonych do stworzenia bardziej samodzielnych kursów. Jednak po latach wiele z tych firm nadal korzysta z nauki online po tym, jak zdała sobie sprawę z jej skuteczności. Porozmawiajmy o najczęstszych przypadkach użycia i zaletach samodzielnego uczenia się!

Czym są kursy online?

Źródło obrazu: Pixabay

Uczniowie zapisani na kurs online mogą uczyć się we własnym tempie i przeglądać materiały do ​​nauki. Kurs angielskiego online pozwala uczyć się we własnym tempie. Ale to nie jedyny sposób.Inną opcją są wirtualne szkolenia na żywo z webinarami. W przeciwieństwie do samodzielnej nauki, nauczyciel musi moderować wydarzenie. Webinary odbywają się w czasie rzeczywistym, co czyni je mniej skutecznymi w przypadku szkoleń w różnych strefach czasowych.

Korzyści z samodzielnego uczenia się

Nie ma ustalonego harmonogramu. Podobnie jak wolność, jaką daje pracownikom praca zdalna, wielu uczniów chce wziąć udział w zajęciach online. Wielu pracowników chciałoby kontynuować naukę online. eLearning umożliwia nawet najbardziej zapracowanym osobom doskonalenie swoich umiejętności i naukę online. Oprócz dotrzymywania terminów kursów, samodzielne uczenie się pozwala uczniom decydować, w jakich godzinach chcą się uczyć oraz ile lub jak długo będą się uczyć.

Mniejsza presja, lepsze wyniki

Badania pokazują, że nauka online w kursie we własnym tempie może pomóc użytkownikom w zatrzymaniu większej ilości informacji. Dogłębne, osobiste seminaria i szkolenia mogą być o wiele bardziej stresujące niż nauka online, ponieważ jesteś otoczony przez ludzi 24/7. W przypadku introwertyków lub pracowników z fobią społeczną ten rodzaj presji może prowadzić do niższych wyników testów i niższych ogólnych wyników podczas kursu. Ponadto niektórzy ludzie są bardziej produktywni i skoncentrowani w nocy, podczas gdy inni są bardziej rozbudzeni rano; Uczenie się we własnym tempie gwarantuje, że uczniowie mogą uczyć się w czasie, gdy osiągają najlepsze wyniki.

Uczestniczyć w nich mogą uczniowie z całego świata

Nauka we własnym tempie jest popularna z podobnego powodu, dla którego ludzie uwielbiają Netflix — możesz mieć do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kiedy go potrzebujesz. Jest to bardzo przydatne dla firm, które szkolą pracowników na całym świecie oraz dla uniwersytetów, które oferują kursy dla studentów w różnych strefach czasowych. Nauka online daje uczącym się możliwość zalogowania się do platformy i uzyskania do niej dostępu o każdej porze dnia, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Wskazówki, jak szybciej uczyć się angielskiego

Kurs angielskiego online: Idealny dla zapracowanych ludzi, którzy chcą uczyć się we własnym tempie

Źródło obrazu: Pixabay

Czasami warto poświęcić chwilę na zastanowienie się, co powiedzieć. Native speakerzy mówią „um” lub „uhhh”, aby dać sobie czas do namysłu.

Należy zwrócić uwagę na czasowniki z partykułami. W języku angielskim są ich setki i są szeroko stosowane. Nie próbuj uczyć się ich na listach, ucz się ich w kontekście.

Poznać nowych ludzi. Postaraj się spotkać w swoim mieście z anglojęzycznymi. Możesz dołączyć do klubu lub chodzić do barów, w których spędzają czas obcokrajowcy.

Nie wystarczy zapamiętać angielskich słów. Musisz pomyśleć o tym, jak wykorzystasz je w rozmowie.

Angielski ma wiele czasowników nieregularnych, ale tylko kilka form czasowników. Na początek warto skupić się na tych najczęstszych.

Systemy czasowników są używane przez anglojęzycznych do mówienia o czasie działania. Ważne jest, abyś je znał.

Nie rób sobie przerw

Kiedy zrobisz sobie przerwę w nauce, szybko zapomnisz część tego, czego się nauczyłeś. Ucz się angielskiego z przyjacielem. Masz z kim ćwiczyć i możecie się wzajemnie motywować do nauki.

Może się wydawać, że poprawa trwa dłużej, gdy nasz poziom jest już wysoki. Nie myśl, że nagle przestaniesz się uczyć, chodzi o mniej zauważalne postępy.

Upewnij się, że Twój angielski pasuje do okazji. Można używać slangu z przyjaciółmi, ale nie na spotkaniu biznesowym. Zdecyduj, kiedy należy użyć słów i zwrotów, których się nauczyłeś.

Pomyśl o swoich mocnych i słabych stronach. Zapisz, które obszary chcesz poprawić i pracuj nad nimi.

Oducz się swoich błędów

Bądź świadomy swoich błędów podczas mówienia i nie bój się ich poprawiać, gdy je usłyszysz. Z czasem irytują Cię błędy i stopniowo przestajesz je popełniać.

Większość komunikacji odbywa się za pomocą mowy ciała i gestów. Mogą się one różnić w zależności od kultury i kraju.

Weź udział w kursie języka angielskiego w kraju anglojęzycznym. Jeśli nie możesz podróżować, zapisz się na kursy online.

Studiując za granicą, poznajesz ludzi z innych krajów, nie tylko z własnego kraju. Dzielenie mieszkania z ludźmi z własnego kraju nie jest dobrym pomysłem. Ciesz się bardziej kulturowym doświadczeniem, spędzając czas z native speakerami.

Potrzebujesz więcej niż jednego nauczyciela, który jest native speakerem

Upewnij się, że Twój nauczyciel jest wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego, a nie tylko native speakerem. Nauka języka to coś więcej niż tylko mówienie.

Przygotuj się do swoich zajęć. Odrabiaj pracę domową tak szybko, jak to możliwe i oddaj ją na czas. Przejrzyj swoje notatki i ostatnią lekcję lub ćwiczenie na kilka minut przed zajęciami. To odświeży twoją pamięć i sprawi, że będziesz lepiej przygotowany do zajęć.

Mów po angielsku, kiedy tylko możesz. To takie proste.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android