Kupuj konopie indyjskie w Internecie w 2024 r.: wskazówki i zasady

Kupuj konopie indyjskie w Internecie w 2024 r.: wskazówki i zasady

Artykuł redakcyjny 26 maja 2024 r

Źródło obrazu: Pexels

Marihuana zawsze była popularnym narkotykiem, ale dopiero niedawno stała się legalnie dostępna. Już w szalonych latach sześćdziesiątych legendy takie jak Jimi Hendrix śpiewały o spożywaniu zielonego zioła. W związku ze zmianami prawnymi wiele osób zastanawia się, gdzie można kupić konopie indyjskie. W końcu niektórzy chcieliby wypróbować tę substancję na własnej skórze.

Kupowanie nasion poprzez sklepy internetowe i dołączanie do klubów

Internet jest pierwszym punktem kontaktu, jednak kupujący powinni zwracać uwagę na powagę dostawców. W miarę możliwości należy unikać podejrzanych witryn bez informacji prawnych i rzucających się w oczy. Doświadczone sklepy sprzedają wyśmienite nasiona, które zostały przetestowane i posiadają liczne referencje. Wysokiej jakości nasiona konopi można kupić w Fastbuds. Zespół specjalizuje się w uprawie roślin samokwitnących i promuje odmiany o różnej zawartości THC. Uprawa konopi jest lepsza niż kupowanie kwiatów czy sadzonek, ponieważ konsument ma wolną rękę w kwestii warunków uprawy. Możesz na przykład eksperymentować z różnymi czasami ekspozycji i nawozami. Ponadto hodowla dostarcza cennych doświadczeń i poszerza wiedzę z zakresu botaniki. Jeśli ich uprawa jest dla Ciebie zbyt skomplikowana, powinieneś dołączyć do jednego z nowo powstałych stowarzyszeń hodowców. W klubach liczących maksymalnie 500 członków plony są rozdzielane pomiędzy członków. Wspólne palenie jest zabronione. Niemniej jednak nowe stowarzyszenia cieszą się popularnością wśród ludności.

Zabrania się udostępniania informacji znajomym i przyjaciołom!

Pomimo zmiany ustawy o środkach odurzających nie planuje się legalizacji rozdawania lub wymiany roślin lub nasion konopi indyjskich. Pomiędzy zaprzyjaźnionymi kibicami dozwolona jest wyłącznie wymiana niematerialna. I ani online, ani offline. Luźne dyskusje na forach nie są problemem, ale pieniądze w zamian za rośliny lub prezenty już tak. Powód: Ustawa o konopiach indyjskich, która weszła w życie w kwietniu 2024 r., w dużym stopniu koncentruje się na osobistym wykorzystaniu roślin konopi, ale jednocześnie uniemożliwia handel tymi produktami ze względów wynikających z prawa europejskiego. Celem jest poprawa ochrony kupujących. Na razie w centrum ogrodniczym konsumenci nie znajdą sadzonek ani dojrzałych roślin.

Różnica w stosunku do produktów zawierających kannabidiol

Na długo przed legalizacją w Internecie można było znaleźć produkty zawierające składnik kanabidiol. Pozyskuje się go również z rośliny konopi. Czasami pojawiały się nawet kwiaty. W porównaniu do THC, CBD działa inaczej. Użytkownicy uważają, że działanie jest bardziej depresyjne, ponieważ substancja wchodzi w interakcję z układem nerwowym w organizmie i pomaga w leczeniu niektórych rodzajów bólu. Wykorzystuje się go również do celów kosmetycznych. Dlatego dominującą formą podawania są kremy, olejki, spraye i krople. Jeśli szukasz haju, nie będziesz tu szczęśliwy.

Tak jak to robią inne kraje

W amerykańskim stanie Kolorado palenie trawki jest legalne od 2014 roku. Dla branży konopi indyjskich był to jeden z pierwszych stanów w świecie zachodnim, który zalegalizował uprawę i sprzedaż w licencjonowanych sklepach. Prywatni inwestorzy znajdują tu dobre warunki. Palenie jest teraz legalne w Kalifornii i niektórych innych częściach USA. W 2018 r. Kanada stała się kolejnym krajem uprzemysłowionym, zainspirowanym pozytywnymi doświadczeniami swoich poprzedników. W przeciwieństwie do niemieckich stowarzyszeń zajmujących się uprawami, partnerzy z Ameryki Północnej skupiają się bardziej na obszarze komercyjnym.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android