Kup Xiaomi 12S Ultra: co musisz wziąć pod uwagę przy imporcie z Chin

Kup Xiaomi 12S Ultra: co musisz wziąć pod uwagę przy imporcie z Chin

Nie możesz kupić Xiaomi 12S Ultra bezpośrednio w Niemczech (źródło zdjęcia: Xiaomi)


Xiaomi szybko dało do zrozumienia, że ​​nowe topowe smartfony Xiaomi 12S, 12S Pro i 12S Ultra nie będą sprzedawane w Niemczech. Chociaż wokół smartfonów na całym świecie odbywa się wielkie widowisko, to są to tylko modele dla Chin. Więc jeśli chcesz Xiaomi 12S Ultra, musisz go importować z Chin. Musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Xiaomi

Importuj Xiaomi 12S Ultra z Chin

Xiaomi 12S Ultra to prawdopodobnie jeden z najbardziej ekscytujących smartfonów z Androidem w tym roku. Tym bardziej jest więc godne ubolewania, że Smartfon nie jest sprzedawany w Niemczech, a tylko w Chinach. Ale to nie ma znaczenia, bo jeśli naprawdę chcesz smartfona, możesz go importować z Chin. Wielu już to zrobiło z telefonami komórkowymi Xiaomi. Zwykle nie musi tak być, ponieważ smartfony właściwie zawsze pojawiają się w Niemczech. W przypadku Xiaomi 12S Ultra tak nie jest i dlatego pomaga tylko import z Chin.

Dzięki TradingShenzhen pierwszy sprzedawca wystawił Xiaomi 12S Ultra w cenach euro:

Xiaomi 12S Ultra z 8 GB RAM i 256 GB za 1077 euro Xiaomi 12S Ultra z 12 GB RAM i 256 GB za 1177 euro Xiaomi 12S Ultra z 12 GB RAM i 512 GB za 1277 euro Oglądaj w TradingShenzhen

Ale bądź ostrożny: ceny ostatnio zmieniały się kilka razy. Początkowo były niższe, a teraz znacznie wzrosły. Ponieważ smartfon będzie dostępny tylko w Chinach, może to jeszcze bardziej podnieść cenyjeśli zainteresowanie jest tam szczególnie wysokie.

Xiaomi 12S Ultra skupia się na aparacie:

Xiaomi 12S Ultra: Das Leica-Smartphone

Co musisz wiedzieć o imporcie

Podczas importowania Xiaomi 12S Ultra należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Chińska wersja: Dostajesz Xiaomi 12S Ultra w chińskiej wersji z oprogramowaniem przeznaczonym dla tego kraju. Porozmawiaj z wieloma aplikacjami, prawdopodobnie niedostosowanym oprogramowaniem i ograniczonym zasięgiem sieci LTE, ponieważ pasmo LTE 20 nie jest obsługiwane. Chociaż TradingShenzhen zawiera wtyczkę zasilania UE, prawdopodobnie nie będzie obsługiwała pełnego potencjału szybkiego ładowania.
Koszty importu: Przedstawione powyżej ceny odpowiadają jedynie czystym cenom smartfonów. Przy imporcie obowiązują opłaty. To naprawdę zależy od wybranej metody wysyłki. Jeśli wybierzesz DHL Express, musisz sam wykonać całą procedurę celną i zapłacić dużo więcej. Dzięki „Global Priority” sklep robi to za Ciebie. Jednak koszty wysyłki znacznie wzrastają.
Gwarancja: Jeśli masz problem z Xiaomi 12S Ultra, nie możesz skontaktować się z Xiaomi, możesz skontaktować się tylko z dealerem w pierwszym roku. W najgorszym przypadku telefon trzeba odesłać do Chin i tam naprawić.

Naprawdę szkoda, że ​​Xiaomi oficjalnie nie oferuje 12S Ultra w Niemczech. Więc jeśli naprawdę chcesz telefon komórkowy, musisz go zaimportować i zaryzykować. Nie polecamy tego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android