Kup bilet za 49 euro: tak to działa teraz przez aplikację i online

Kup bilet za 49 euro: tak to działa teraz przez aplikację i online

Bilet za 49 euro na przejazdy lokalnym transportem publicznym w Niemczech ruszy już za niecały miesiąc. Już teraz można go zamówić w przedsprzedaży. Aplikacja do biletu w Niemczech jest dostępna od kilku tygodni. Od 3 kwietnia można również zamówić bilet w Niemczech w przedsprzedaży w Deutsche Bahn i innych firmach transportowych.

Zobacz bilet do Niemiec w Deutsche Bahn Zamów bilet do Niemiec w przedsprzedaży

Z Deutsche Bahn możesz znaleźć bilet do Niemiec bezpośrednio w sklepie internetowym. Alternatywnie możesz kupić bilet w aplikacji DB Navigator lub w centrach podróży DB. Od początku kwietnia sprzedaż biletów prowadzą także lokalne firmy przewozowe.

Bilet można również kupić w sklepie internetowym firmy kolejowej Transdev. Jeśli dostaniesz bilet wcześniej, możesz go wykorzystać, gdy tylko będzie oficjalnie ważny. W ten sposób możesz uniknąć możliwych czasów oczekiwania i problemów z serwerem, gdy wszyscy inni spieszą się po bilet do Niemiec, a ty jesteś gotowy na podróż od pierwszego dnia ważności.

Bilet w cenie 49 euro można zamówić tutaj

Jeśli nie chcesz zamawiać biletu online z Deutsche Bahn lub nie wiesz, gdzie możesz go dostać w pobliżu, z pomocą przyjdzie Ci oferta „D-Ticket”. Tutaj możesz łatwo wprowadzić swój kod pocztowy. W rezultacie wyświetlane są różne firmy, w których można wykupić abonament.

Rozpocznij wyszukiwanie dostawców według kodu pocztowego

Aplikacja biletowa w Niemczech: zamów w przedsprzedaży bilet za 49 euro

Za bilet 49 euro trzeba wykupić abonament. Więc nie kupujesz go miesiąc po miesiącu, ale rezerwujesz raz i korzystasz z niego, dopóki nie anulujesz. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie na koniec miesiąca. Jeśli pracodawca oferuje bilet pracy, bilet kosztuje tylko 34,50 euro, w zależności od oferty pracodawcy. Smartfon nie jest absolutnie niezbędny do zakupu i użytkowania. Abonament można wykupić również w punktach sprzedaży firm transportowych.

Jeśli posiadasz już regionalną kartę podróżną wydaną przez przedsiębiorstwo transportu publicznego w Twoim mieście, musisz wybrać między biletem ogólnokrajowym a biletem regionalnym zamiast biletu za 9 euro lub zarezerwować oba bilety jednocześnie, jeśli np. , nadal zabierasz kogoś ze sobą lub przekazujesz bilet innym, którzy chcą. Musisz anulować lub zmienić istniejące subskrypcje. Nie ma jednolitej procedury dla wielu firm transportowych w Niemczech, czasami istniejący abonament jest automatycznie konwertowany na bilet niemiecki.

Niemiecka aplikacja biletowa nie została opracowana przez Deutsche Bahn, ale przez HanseCom Public Transport. Firma opracowała już wiele aplikacji dla różnych firm transportowych. Baza klientów obejmuje BVG (Berlin), Ruhrbahn, Hochbahn, Mobiel, VBB (związek transportowy Berlin-Brandenburgia). Tutaj możesz bezpłatnie pobrać odpowiednią aplikację na Androida i iOS:

Aplikacja biletowa NiemcyAplikacja biletowa Niemcy

HanseCom PTTS GmbH

Aplikacja biletowa NiemcyAplikacja biletowa Niemcy

HanseCom GmbH

Uwaga: Od początku kwietnia Deutschland-Ticket będzie dostępny również w DB Navigator oraz w aplikacjach poszczególnych związków transportowych. Na przykład w Berlinie można go znaleźć w aplikacji BVG bezpośrednio na stronie startowej. Nie wiadomo jeszcze, czy w kasie biletowej lub automacie pojawi się wersja papierowa.

Jak zdobyć bilet do Niemiec w aplikacji biletów do Niemiec

Oto jak możesz teraz zdobyć bilet za 49 euro:

Po pobraniu aplikacji rejestrujesz się z Twoim adresem e-mail. Jeśli masz już konto „HandyTicket”, możesz go użyć do zalogowania. Następnie wybierz „partnera umownego w sprawie biletu„. Będzie to oficjalny partner kontraktowy dla Twojej subskrypcji biletu za 49 euro. Najlepiej byłoby wziąć stowarzyszenie transportowe działające w Twoim mieście.
Aby nie umrzeć AGB i zaznacz pole, jeśli się zgadzasz. Podczas ponownej rejestracji e-mail, aby potwierdzić swoje dane wysłano. Otwórz wiadomość e-mail i kliknij łącze, aby zarejestrować swój adres. Następnie kontynuuje w aplikacji. Wpisz tutaj swoje dane osobowe. Oczywiście, że powinieneś tylko prawdziwe informacje sprawić, że mimo wszystko bilet trafi do osoby z tą informacją. Następnie wybierasz, kiedy Twój bilet w Niemczech powinien być ważny: 1.5., 1.6. lub 1,7. Rządy federalne i stanowe dążą do rozpoczęcia 1 kwietnia. Gdy tylko ta data będzie oficjalna, prawdopodobnie będzie można kupić bilet w aplikacji również na tę datę. Wprowadź dane swojego konta. Opłatę za bilet w cenie 49 euro można uiścić wyłącznie za pośrednictwem aplikacji za pomocą polecenia zapłaty SEPA, a nie za pośrednictwem PayPal, karty kredytowej lub innych metod. Subskrypcja została zakończona. Biletu do Niemiec nie trzeba kupować co miesiąc. Zauważ jednak, że ty powinien zrezygnowaćjeśli nie chcesz nim jeździć przez miesiąc.

Wypowiedzenie biletu Niemcy może wykonywane bezpośrednio w aplikacji stać się. Za pomocą symbolu profilu możesz zarządzać swoim biletem, zmieniać dane osobowe lub metodę płatności oraz w dziale FAQ grzebać Znajdziesz tam odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania dotyczące biletu w Niemczech. Ogólne pytania dotyczące abonamentu i rozliczeń możesz kierować do stowarzyszenia transportowego, które wybrałeś podczas rejestracji w aplikacji Deutschland-Ticket.

Zamów online bilet w cenie 49 euro

Abonament można również zamówić w przedsprzedaży w sklepie internetowym przewoźnika kolejowego i autobusowego Transdev. Bilet można już tam kupić z datą rozpoczęcia ab im 1. kwietnia dostać rezerwację. Jeśli start jest opóźniony, start Twojej subskrypcji zostanie przesunięty na oficjalny pierwszy dzień biletu na Niemcy.

Tutaj też jest tylko polecenie zapłaty jako metodę płatności. Otrzymasz bilet w formacie kodu kreskowego na podany adres e-mail. Możesz go wydrukować lub zapisać kod w smartfonie i pokazać przy kasie. Zarezerwowany bilet można obejrzeć później w obszarze logowania w Transdev.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android