Który pierścień Oura powinieneś kupić?  Porównanie wszystkich stylów i modeli

Który pierścień Oura powinieneś kupić? Porównanie wszystkich stylów i modeli

Kaitlyn Cimino / Android Authority Najnowszy Oura Ring 3 udowadnia, że ​​potężne narzędzia mogą być dostępne w małych opakowaniach. Obejmujemy wszystkie dostępne modele pierścieni Oura, aby pomóc Ci założyć idealny monitor fitness na palec.

Oura Ring Gen 3 vs starsze modele

Pierścień Oura 3 w trybie Stealth spoczywa płasko na książce.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityWydany w 2021 roku zegarek Oura Ring 3 zawiera znaczące ulepszenia w stosunku do poprzednich modeli. Urządzenie ma nie tylko dłuższą żywotność baterii i większą pamięć, ale także ulepszone czujniki, dopracowany projekt i dodatkowe kluczowe wskaźniki zdrowotne.

Lepsza żywotność baterii: Oura Ring 3 oferuje do 7 dni użytkowania na jednym ładowaniu.
Dodana pamięć: Pierścień oferuje 16 MB pamięci, co stanowi znaczną poprawę w porównaniu z 0,5 MB pierścienia Oura 2.
Bardziej komfortowy współczynnik kształtu: Ma również mniejszą, wygodniejszą konstrukcję do noszenia przez 24 godziny i dyskretnego śledzenia snu.
Czujniki temperatury: Najnowszy model dodaje cztery dodatkowe czujniki do pierścienia w celu dokładniejszego przewidywania i monitorowania okresu.
czujnik SpO2: Oura Ring 3 mierzy poziomy nasycenia krwi tlenem.
Ulepszone monitorowanie tętna: Wyposażony jest również w czujniki do śledzenia tętna w czasie rzeczywistym, w tym 30-minutowych interwałów w ciągu dnia i śledzenia podczas ćwiczeń.
Dodatkowe funkcje: Najnowszy model dodaje dzienny wynik gotowości i ulepszone funkcje nocne. Może nawet zasugerować optymalną porę snu na podstawie wzorców snu. Wydany w 2018 roku poprzedni model Oura Ring 2 oferuje znacznie prostszy zestaw narzędzi. Śledzi aktywność użytkowników, sen, zmienność tętna podczas snu i zmiany temperatury. Możesz jednak korzystać z Ring 2 bez płacenia za miesięczne członkostwo. Możesz również korzystać z Oura Ring 3 bez członkostwa, ale będziesz mieć dostęp tylko do ogólnych wyników dotyczących snu, aktywności i gotowości. Dostęp do pełnego zestawu funkcji pierścienia, trendów i spostrzeżeń wymaga opłaty w wysokości 5,99 USD miesięcznie. W tym momencie znalezienie pierścienia Oura 2 może być również trudne. Nie jest już produkowany ani sprzedawany bezpośrednio przez producenta. Na stronie internetowej firmy znajdziesz tylko Oura Ring 3, a nie Oura Ring 2.

Oura Pierścień 3 style

Oura Ring 3 jest dostępny w dwóch głównych stylach: Horizon i Heritage. Jest również dostępny we współpracy z Gucci, aby uzyskać modny wygląd. Wszystkie trzy style mają identyczne możliwości i są wodoodporne do 100 m.

Dziedzictwo

Modele Heritage są dostępne w kolorze srebrnym, czarnym, stealth i złotym.srebrny lub czarny: 299 $
Podstęp: 399 $
Złoto: 449 USD Poczynając od 299 USD, modele Heritage Oura Ring 3 mają płaskie wierzchołki dla bardziej kanciastej, męskiej estetyki. Modele te są dostępne w kolorze srebrnym, czarnym, Stealth (ciemnoszary) i złotym. Stealth ma matowe wykończenie, podczas gdy srebrny, czarny i złoty są błyszczące.

Horyzont

Oura Ring 3 Horizon jest dostępny w kolorze srebrnym, czarnym, stealth, złotym i różowym złocie.srebrny lub czarny: 349 $
Podstęp: 449 $
Złoto: 499 $
Różowe złoto: 549 USD Za 349 USD modele Horizon Oura Ring 3 są idealnie okrągłe z małym wcięciem w kształcie pigułki wskazującym, która strona powinna być skierowana w stronę dłoni. Chociaż nadal są znacznie grubsze niż typowy pierścionek, modele te bardziej przypominają obrączkę. Modele Horizon są dostępne we wszystkich tych samych kolorach co Heritage (srebrny, czarny, Stealth i złoty), a także w kolorze różowego złota.

Gucci

Urządzenie Oura x Gucci jest w kolorze czarnym ze złotymi detalami.Jeśli podstawowe modele Oura Ring 3 są dla Ciebie zbyt mdłe, być może zainteresuje Cię kolaboracja Oura x Gucci. Te luksusowe projekty mają tytanową konstrukcję z wysokiej jakości czarną powłoką i żółto-złotymi detalami. Za 850 USD pierścionki z logo Gucci są znacznie droższe, ale obejmują również dożywotnie członkostwo w Oura. Niestety te modele nie są już dostępne bezpośrednio w Oura i można je znaleźć tylko w ograniczonych rozmiarach na stronie internetowej Gucci. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android