Król zrobotyzowanych odkurzaczy

Król zrobotyzowanych odkurzaczy

Od redakcji 5 października 2022 r.

Ecovacs Deebot X1 Omni

SM_Awards_Ecovacs Deebot X1 Omi

Każdego roku w Niemczech sprzedaje się prawie milion robotów odkurzających, a trend rośnie. Asortyment pomocy domowej mopem i odkurzaniem jest odpowiednio różnorodny i duży. Ale Ecovacs Deebot X1 Omni wyróżnia się z tłumu, ponieważ ma maksymalną autonomię dzięki stacji dokującej i naprawdę inteligentnemu oprogramowaniu oraz traktuje swojego właściciela i otoczenie jak członków rodziny królewskiej.
Niestety te atrybuty „innowacyjny” i „inteligentny” są często nadużywane w produktach technologicznych. Jednak dzięki X1 Omni firmy Ecovacs możesz bez wahania korzystać z tych atrybutów, ponieważ żaden inny robot odkurzający/mopujący nie jest obecnie tak innowacyjny i inteligentny. Oferuje wszystko, czego można sobie życzyć od robota. X1 to marzenie szczególnie dla połączenia twardej podłogi i zwierzaka. Przy obecnej cenie około 1200 euro niestety nie zmieści się w każdym budżecie.
Zwykłe roboty próżniowe są jak zwierzęta domowe: lubią chować się pod narożną sofą i wolą żywić się wszelkiego rodzaju kablami, skarpetami lub innymi śmieciami. Ponadto zwykłe roboty próżniowe co 24 godziny zwracają uwagę swojego właściciela, ponieważ chcą zostać opróżnione, oczyszczone lub jakoś uwolnione. X1 Omni jest tu odświeżająco inny, ponieważ dzięki obiektywowi aparatu omija każdą przeszkodę. Stacja dokująca zawsze ładuje, czyści i pielęgnuje robota w najlepszy sposób. A gdy funkcja wycierania jest aktywna, X1 Omni wjeżdża do stacji dokującej co 5, 10 lub 15 minut w celu samoczyszczenia podkładek do wycierania; wzorowa higiena.

Inteligentne oprogramowanie pozwala nawet kacowi spać
Produkt premium firmy Ecovacs ma bardzo wyrafinowany sprzęt do autonomicznego odkurzania i mopowania, ale prawdziwa siła i ogromny potencjał tkwi w oprogramowaniu, które nieustannie uczy się z każdym użytkownikiem i przy każdym nowym procesie czyszczenia i jest regularnie aktualizowane i ulepszane przez Ecovacs. Zintegrowany aparat X1 Omni z łatwością rozpoznaje każdy leżący przedmiot, nie wszczyna drobnych wojen z kablami i nie ma apetytu na skarpetki. Nawet śpiące koty odpoczywają.

Sterowanie głosowe nawet bez aplikacji
Podobnie jak prawie wszystkie roboty próżniowe, X1 Omni można zaprogramować za pomocą aplikacji, a każde czyszczenie można zaplanować z wyprzedzeniem. Jednak nie zawsze można idealnie zaplanować życie i trafia się niespodziewany gość lub pełna miska musli spada na podłogę. X1 Omni ma własnego, niezależnego od aplikacji asystenta językowego dla dokładnie takich nieprzewidywalnych sytuacji. Każdy, kto zadzwoni do Yiko, natychmiast uzyska pomoc, nawet jeśli topowy model Evovaca przyjaźni się oczywiście również z Alexą, Siri i Asystentem Google.

WNIOSEK:
Autonomiczny robot odkurzający i mopujący podłogę z tak dużą niezależnością i prawdziwą sztuczną inteligencją to wielka ulga dla wielu użytkowników. Tyle high-tech ma oczywiście swoją cenę, ale w porównaniu do innych robotów ze stacjami ssącymi i dokującymi, X1 Omni nagle nie jest drogim luksusem, ale wartościowym pomocnikiem i lojalnym sługą.

Cena: 1.299,- EUR / Tryby czyszczenia: Auto, Zasięg, Zredukowany / pojemnik na kurz: 400ml / Cechy: Rozpoznawanie dywanów, obsługa przez aplikację, planowanie, wiadomości głosowe /
bit.ly/sm_ecovacs

Tekst: Tillman Braun

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android