Krakers Xiaomi: wskazówka poufnych smartfonów z taryfą 10 GB za efektywnie 4 € miesięcznie

Krakers Xiaomi: wskazówka poufnych smartfonów z taryfą 10 GB za efektywnie 4 € miesięcznie

Xiaomi Redmi Note 11 Pro jest obecnie szczególnie tani w taryfie. (Źródło obrazu: Xiaomi)


Szukasz nowego smartfona z taryfą na telefon komórkowy w okazyjnej cenie? W takim razie nie przegap tej oferty od Blau. Tam można dostać Xiaomi Redmi Note 11 Pro z taryfą 10 GB w sieci o2 za niecałe 17 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro z taryfą Blue Allnet XL w okazyjnej cenie

Xiaomi ma z Redmi Note 11 Pro dostarczyła elegancki smartfon o doskonałym stosunku ceny do wydajności. Dzięki Blau urządzenie z taryfą „Blau Allnet XL” jest obecnie szczególnie tanie: Dla 16,99 euro miesięcznie oprócz telefonu komórkowego otrzymujesz zryczałtowaną stawkę za całą sieć/SMS 10 GB Limit danych (patrz oferta na niebiesko). Jednorazowe koszty to tylko 5,99 euro (dopłata plus wysyłka), nie ma opłaty za połączenie. Otrzymujesz to jako bonus Słuchawki Bluetooth Redmi Buds 3 bezpośrednio z niebieskiego do smartfona. Jeśli 10 GB danych to dla Ciebie za mało, masz dla 2 euro więcej miesięcznie w sumie 15 GB.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Redmi Buds 3 za darmo

Pakiet Xiaomi z niebieskim: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
16,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
413,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 269 euro + 37,98 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 106,77 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
4,45 Euro

Do oferty w Blue

To Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G z 128 GB i 6 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 269 euro (wliczając wysyłkę). Redmi Buds 3 kosztują około 38 euro w porównaniu cenowym. Jeśli odejmie się te kwoty od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 106,77 euro dla taryfy. Odpowiedni 4,45 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa z 2 GB więcej danych kosztuje 9,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Redmi Note 11 Pro 5G w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android