Krakers Samsunga w MediaMarkt: Galaxy S22 z taryfą Telekom w żartobliwej cenie

Krakers Samsunga w MediaMarkt: Galaxy S22 z taryfą Telekom w żartobliwej cenie

W taryfowym świecie MediaMarkt pojawiła się szczególnie tania oferta z Galaxy S22. Topowy smartfon Samsunga wraz z taryfą 10 GB w sieci Telekom otrzymujesz w absolutnie najniższej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto strajkować.

Pakiet Samsunga w sieci Telekom w MediaMarkt

W MediaMarkt możesz to zrobić Galaxy S22 5G (128 GB) w tym taryfa „zielone LTE” w sieci Telekom za jedyne 19,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). W sumie 46,93 euro zostanie pobrane jednorazowo za dodatkową płatność, cenę połączenia i wysyłkę. Taryfa obejmuje 10 GB wolumenu danych LTE w tym Allnet-Flat. Ponieważ MediaMarkt drastycznie obniżył dodatkową opłatę za ten pakiet, efektywna cena jest teraz jeszcze lepsza, jak pokazują poniższe obliczenia.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Telekom
Taryfa: Freenet zielony LTE
10 GB LTE– Ilość danych (maks. 25 MBit/s) Opłata ryczałtowa Allnet, koszt SMS-a 19 centów Roaming UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięcznie) 19,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1,99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
526,69 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 529 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) -2,31 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-0,10 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cen idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 529 euro od zaufanych sprzedawców. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów w okresie minimum 24 miesięcy, stanie się jasne, że topowego smartfona Samsunga z umową Telekom można dostać w MediaMarkt za mniej niż bez kupowania go pojedynczo. Absolutnie najlepsza oferta, która jest dostępna tylko przez krótki czas.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Co potrafi Samsung Galaxy S22?

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalistę w dziedzinie mediów.

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android