Krakers Samsunga: Galaxy S22 z taryfą Vodafone w najlepszej cenie

Krakers Samsunga: Galaxy S22 z taryfą Vodafone w najlepszej cenie

W Sparhandy jest pierwszorzędna okazja taryfowa ze smartfonem Samsung: Galaxy S22 z umową 45 GB można dostać w sieci Vodafone w okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

Sparhandy: Samsung Galaxy S22 z taryfą Vodafone w okazyjnej cenie

To Samsunga Galaxy S22 możesz dołączyć do Sparhandy Limit danych 45 GB 5G w sieci Vodafone i Allnet-Flat za jedyne 34,99 euro miesięcznie bezpieczne (zobacz ofertę na Sparhandy). Są też dobre słuchawki Bluetooth i 12-miesięczny abonament na Disney+ o wartości 89,99 euro za darmo (Wszystkie informacje o kampanii). Jak pokazuje poniższa kalkulacja, kontrakt na flagowy model Samsunga praktycznie otrzymujesz praktycznie za darmo. Jeśli jesteś już klientem telefonii stacjonarnej Vodafone, możesz skorzystać z Łączny jeszcze raz Zaoszczędź 5 euro miesięcznie i otrzymuje dodatkowe 10 GB wolumenu danych – łącznie 55 GB.

Do oferty w Sparhandy

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Specjalna sieć Smart Lite: Vodafone
45 GB 5G– Przepustowość danych (maks. 500 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 Euro Bonus za przenoszenie numeru
Samsung Galaxy Buds Pro za darmo
Sędziowie Gigakombi: Zaoszczędź 5 euro miesięcznie dzięki umowie na telefon stacjonarny Vodafone

Samsung Galaxy S22 z umową: Dlatego oferta w Sparhandy jest godna uwagi

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
34,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 4,95 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
884,70 Euro

Walory urządzenia: smartfon + słuchawki + Disney+
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 609 euro + 69 euro (słuchawki) + 90 euro (Disney)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 16,71 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
0,70 Euro

Do oferty w Sparhandy

Według porównania cenowego idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 609 euro (wliczając koszty wysyłki). Dla porównania Samsung Galaxy Buds Pro R190 kosztował co najmniej 69 euro. Jeśli od całkowitych kosztów po 24 miesiącach odejmiesz wartości urządzeń, abonament Disney+ i premię za zabranie ze sobą numeru telefonu, otrzymasz Efektywna cena za miesiąc 0,70 euro tylko dla taryfy. Otrzymujesz więc bardzo dobrą cenę za taryfę, jeśli możesz rozsądnie korzystać ze smartfona, słuchawek Bluetooth i subskrypcji Disney +.

Jeśli masz już umowę na telefon stacjonarny z Vodafone, płacisz przez Łączny tylko 29,99 euro miesięcznie i jest dostarczany z jednym Efektywna cena -4,30 euro co miesiąc na zewnątrz. Świadczenie możesz zarezerwować za pośrednictwem infolinii Vodafone.

Do oferty w Sparhandy

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S22 z umową się opłaca?

Jeśli możesz sobie pozwolić na 10 GB danych miesięcznie, to jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać high-endowym smartfonem swoim własnym z S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki jasny wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala jak również wysokowydajny Procesor z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz jak i jeden RAM 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej i Nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K uzupełnia ten medialny profesjonalista.

Do oferty w Sparhandy

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android