Karta graficzna Gigabyte RTX 3070 z obsługą ray tracingu jest nie tylko dostępna, ale kosztuje 130 USD

Karta graficzna Gigabyte RTX 3070 z obsługą ray tracingu jest nie tylko dostępna, ale kosztuje 130 USD

Podczas gdy niedobór chipów dotknął wszystkiego, od urządzeń po samochody, jednym z segmentów technologii, który jest największym wyzwaniem, są karty graficzne. Najnowsze procesory graficzne były kupowane i odsprzedawane przez oszustów cenowych od początku pandemii, ale teraz, po pojawieniu się oznak, które pojawiły się w 2022 roku, od czasu do czasu dostajemy umowę. Dziś Gigabyte GeForce RTX 3070 spada do 599,99 USD w Amazon i Best Buy. Jest to zniżka 130 USD w stosunku do zwykłej ceny 729,99 USD i jest to najniższa, jaką widzieliśmy do tej pory dla tego modelu. Teraz jest to nadal trochę droższe niż podstawowa karta Nvidia RTX 3070 o wartości 499,99 USD, ale producenci tacy jak Gigabyte często wykorzystują referencyjny projekt Nvidii i ulepszają specyfikacje – na przykład system chłodzenia Windforce z trzema wentylatorami tej karty, wyższa prędkość zegara i dodatkowe Port HDMI. Linia 3070 jest idealna do gier w rozdzielczości 1440p i obsługuje skalowanie w górę DLSS i ray tracing Nvidii w celu poprawy odbić. Jest również nieco bardziej przyjazny dla budżetu zarówno w przypadku portfela, jak i zasilacza, w porównaniu z latami 3080. Przeczytaj naszą recenzję.

Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 Gaming OC 8G (rev2.0)

Gigabyte RTX 3070 to karta graficzna PCI-Express 4.0 oferująca 8 GB pamięci graficznej, DLSS i możliwości śledzenia promieni. Ten potężny procesor graficzny ma dwa porty HDMI, dwa DisplayPorts, a nawet odrobinę podświetlenia RGB z podświetlanym logo Gigabyte. Jeśli chodzi o inteligentny dom, najnowszy inteligentny głośnik Google Nest Mini kosztuje 29,99 USD u wielu sprzedawców, w tym Best Buy, Walmart, B&H Photo i Adorama. Większość z nich oferuje wszystkie kolory, więc możesz dopasować mały głośnik w kształcie krążka do estetyki swojego domu. Chociaż najbardziej przystępny cenowo inteligentny głośnik Google istnieje już od kilku lat, nadal jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na wdrożenie sterowania Asystentem Google w inteligentnym domu. Możesz łatwo wydawać polecenia innym urządzeniom zsynchronizowanym z aplikacją Google Home lub uzyskiwać proste odpowiedzi na prośby, takie jak pogoda i wiadomości. Daleko mu do najlepiej brzmiącego głośnika, ale można go zamontować na ścianie, co nieco poprawia jakość dźwięku. Przeczytaj naszą recenzję.

Google Nest Mini (drugiej generacji)

Nest Mini to najmniejszy inteligentny głośnik Google, który może przenieść Asystenta Google do niemal każdego miejsca w domu. Możesz nawet zamontować go na ścianie bez dodatkowego sprzętu. Kubek Ember 2 to kolejna miła poprawa jakości życia w domu, utrzymując kawę lub herbatę w wybranej przez Ciebie optymalnej temperaturze do 80 minut, gdy nie znajduje się na podstawce ładującej. Może to brzmieć jak niepotrzebna pobłażliwość, ale jeśli nienawidzisz nie cieszyć się kawą, zanim wystygnie, może to wydawać się małym błogosławieństwem. Na szczęście większy 14-uncjowy Ember Mug 2 w kolorze niebieskim jest o 30 USD taniej w Best Buy, spadając jego cenę z 149,95 USD do 119,95 USD. Wielu pracowników Verge jest maniakami kawy i przysięga na poręczność tych kubków Ember, ale najlepiej jest wybrać jeden, gdy od czasu do czasu trafiają do sprzedaży.

Ember Kubek 2 (14 uncji, niebieski)

Ember Mug 2 to inteligentny kubek z kontrolowaną temperaturą, który utrzymuje temperaturę napojów do 80 minut podczas pracy na baterii lub przez cały dzień, gdy siedzisz na podstawce z wtyczką. Dołączone aplikacje na iOS i Androida umożliwiają ustawienie określonej temperatury, od 120 do 145 stopni Fahrenheita. Jeden z najtańszych i najbardziej kolorowych kontrolerów Xbox jest teraz jeszcze tańszy. Ulepszony kontroler przewodowy PowerA kosztuje teraz tylko 24,66 USD w Amazon w kolorowej zielono-niebieskiej piance morskiej. Te kontrolery mają już świetną wartość w pełnej cenie 37,99 USD, nawet zdobywając nasz wybór jako najlepszej opcji budżetowej w naszym przewodniku zakupu kontrolerów Xbox, więc zrzucenie ponad 13 USD jest jeszcze słodsze. Jedyną poważną wadą tego kontrolera PowerA jest to, że nadal korzysta z połączenia Micro USB, które wydaje się po prostu przestarzałe. Ale poza tym ten oficjalnie licencjonowany kontroler jest wygodny i ma nawet dwa niestandardowe przyciski z tyłu, a także pokrętło do regulacji głośności przewodowego zestawu słuchawkowego. To świetna propozycja, jeśli nie masz nic przeciwko korzystaniu z przewodowej trasy dla konsoli Xbox lub komputera z systemem Windows.

PowerA Enhanced Wired Controller (pianka morska zielono-niebieska)

Ulepszony kontroler przewodowy PowerA to niedrogi kontroler przewodowy do konsoli Xbox i komputera PC, który łączy się przez Micro USB i ma dwa konfigurowalne przyciski z tyłu. Jest oferowany w wielu różnych kolorach i licencjonowanych wzorach.

Więcej ofert na Twój Czwartkowy Dzień Thriftu:

24-calowy Apple iMac z 2021 r. z procesorem M1 i ulepszonym ośmiordzeniowym procesorem graficznym kosztuje obecnie 1349 USD (150 USD taniej) w kolorze pomarańczowym na Amazon. To sprawia, że ​​ta konfiguracja jest tylko o 50 USD wyższa niż model podstawowy, z tym samym 256 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM. Czy wspomnieliśmy wystarczająco, że jest to pomarańczowy komputer? Przeczytaj naszą recenzję. AirPods drugiej generacji firmy Apple z przewodowym etui ładującym kosztują 99,99 USD (30 USD taniej) w Amazon. Jasne, są teraz trochę za długie, ale łatwo synchronizują się z urządzeniami Apple i są niedrogie, a także brzmią dobrze do połączeń i podcastów. Przeczytaj naszą recenzję. Jeśli potrzebujesz podstawowej ładowarki do telefonu USB-C, która jest mała, ale wciąż dość szybka, ładowarka Anker 20W Nano Pro kosztuje 15,29 USD (2,70 USD zniżki), gdy przycinasz kupon z 15-procentową zniżką na stronie. Masz nostalgię za klasycznymi grami strategicznymi czasu rzeczywistego? Command and Conquer Remastered to tylko 6,99 USD (około 13 USD taniej) w Amazon za kod Steam. Ta kolekcja zawiera wierne odtworzenia Command and Conquer: Tiberian Dawn, Command and Conquer: Red Alert oraz trzy dodatki. Przeczytaj recenzję z naszej siostrzanej strony Polygon. Zestaw klawiszy klawiatury mechanicznej MT3/dev/tty firmy Drop firmy Matt3o jest w sprzedaży za 97,71 USD (około 7 USD taniej) w Amazon w zestawie z 91 klawiszami bez dziesięciu klawiszy. Profil MT3 nadaje mu wyższy, staromodny wygląd, który jest przyjemny do pisania, ponieważ palce są otoczone cylindrycznie wyrzeźbionymi klawiszami, a szaro-biała kolorystyka ma odrobinę czerwieni dla klawiszy enter i escape.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android