Jakie są zalety karty Google Play Gamecard?

Jakie są zalety karty Google Play Gamecard?

Od redakcji 28 czerwca 2022 r.

Niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, aplikacje czy filmy: Sklep Google Play oferuje szeroką gamę opcji rozrywki. Ale nie wszystkie pliki do pobrania są bezpłatne. Aby doładować konto Google Play, istnieje proste rozwiązanie: karta Google Play Gamecard.

W tym artykule przyjrzymy się, ile kosztują karty do gry, gdzie można je kupić i jak działają.

Karta do gry Google Play: idealny prezent dla graczy

Jako gigant oprogramowania, Google jest wszechobecny – nie tylko na telefonach komórkowych, ale także na komputerach PC. Płatne aplikacje pobrane za pośrednictwem Sklepu Google Play są również dostępne przez przeglądarkę internetową na komputerze. Dzięki temu zakupione tytuły muzyczne, filmy i gry można łatwo załadować na wszelkiego rodzaju urządzenia.

To sprawia, że ​​karta Google Play Gamecard jest idealnym prezentem dla fanów gier online. Bo odbiorca może wybierać z szerokiej gamy gier, które mu się podobają.

Karta do gry w Google Play jest szczególnie przydatna, jeśli potrzebujesz prezentu w krótkim czasie – bo możesz mieć pewność, że obdarowany będzie zadowolony: środki na karcie do gry można wykorzystać w ciągu kilku sekund, a zawartość można wykorzystać od razu .

Źródło obrazu: Pixabay

Czy kosten były karty do gier Google Play?

Karty do gry Google Play zawsze kosztują tyle, ile wynosi wartość nominalna, którą można później wykorzystać. Najmniejsza dostępna wartość to 5 euro, a najwyższa 100 euro. W międzyczasie znajdują się karty o wartości 15, 25 i 50 euro. Każda karta do gry daje również bonus, który możesz wykorzystać w Sklepie Play.

Gdzie mogę kupić kartę Google Gamecard?

Kartę Google Gamecard można kupić w wielu sklepach stacjonarnych, takich jak stacje benzynowe, supermarkety czy drogerie. Jednak często ma to tę wadę, że karty o pożądanej wartości mogą zostać wyprzedane.

Prostą alternatywą jest zamówienie karty Google Play Gamecard online. Ma to wiele zalet:

– Nie musisz iść na zakupy, żeby kupić kartę do gry.

– Nie musisz trzymać się godzin otwarcia.

– Karta, którą chcesz, z pewnością będzie dostępna i nigdy nie zostanie wyprzedana.

– Zakupy online są możliwe nawet w podróży z telefonu komórkowego.

Jak działa karta do gry Google?

Karty do gry w sklepach stacjonarnych wyglądają podobnie do kart kredytowych. Wartość wymienialna jest wydrukowana na karcie. Na odwrocie znajduje się pole, które trzeba zdrapać – podobnie jak zdrapka. Poniżej znajduje się kod kuponu. Czasami trzeba też odkleić pasek samoprzylepny.

Następnie postępuj w następujący sposób:

– Otwórz aplikację Google Play

– Stuknij w swój własny symbol profilu

– Wybierz „Płatności i subskrypcje”.

– Stuknij w opcję „Zrealizuj kod kuponu”.

– Wprowadź kod kuponu

Karta Google Play Gamecard kupiona online jest jeszcze szybsza. Nie musisz niczego zdrapywać ani usuwać, kod otrzymasz natychmiast. Kod można następnie wkleić do Sklepu Google Play za pomocą „Kopiuj i wklej”.

Jak odzyskać kredyt?

Ponieważ środki z karty do gry zwykle nie są wymieniane od razu, pozostała kwota pozostaje na koncie Google Play. Ale jak odzyskać to saldo konta? To bardzo proste: Sklep Google Play jest wywoływany na komputerze PC lub urządzeniu z systemem Android i wybierana jest Twoja własna ikona profilu. Następnie stuknij w „Płatności i subskrypcje” i wybierz opcję „Metody płatności”. Pojawi się tam aktualny stan konta.

Jakie punkty należy wziąć pod uwagę w przypadku karty Google Gamecard?

Kredyt w sklepie Google Play jest ograniczony do kwoty 2000 euro. Nie można go przenieść na inne osoby ani na konta Google Play. Ważne jest również, aby wiedzieć, że kartę Google Gamecard zakupioną w Niemczech można zrealizować tylko tutaj.

Oznacza to, że kupon Google Play kupiony na przykład w supermarkecie na Majorce jest całkowicie bezwartościowy dla niemieckiego użytkownika. Ponieważ konto użytkownika połączone z Google jest zarejestrowane w Niemczech i dlatego może być wypełnione tylko kredytem zarejestrowanym na Niemcy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android