Jak zrobić ankietę na Discord

Jak zrobić ankietę na Discord

Rozwój serwera na Discord wymaga znacznej aktywności użytkowników. Ludzie mogą rozpowszechniać zaproszenia i promować serwer do woli, ale jeśli nic się na nim nie dzieje, ludzie na pewno odejdą. Jeśli prowadzisz serwer, jednym z najlepszych sposobów promowania interaktywności i zaangażowania jest przeprowadzanie ankiet. Dając członkom serwera możliwość wyboru, stają się czymś więcej niż ich słowami i mogą być twórcami różnic. Oczywiście istnieje kilka różnych sposobów przeprowadzenia ankiety. Oto jak tworzymy nasze ankiety na Discordzie.
Czytaj więcej: Jak dodać boty do serwera Discord

Jak zrobić ankietę na Discord (za pomocą zewnętrznego linku)

Najłatwiejszym sposobem na zrobienie ankiety na Discord jest utworzenie ankiety na stronie internetowej służącej do tworzenia ankiet, a następnie udostępnienie jej na swoim serwerze jako link.Curtis Joe / Android AuthoritySłomaPoll to najpopularniejsza witryna do tworzenia ankiet, z której ludzie korzystają na Discordzie. Po ustawieniu parametrów ankiety poprzez ustawienie głównego pytania i odpowiedzi, StrawPoll wygeneruje link do ankiety, który możesz następnie udostępnić na Discord.

Jak stworzyć ankietę za pomocą StrawPoll i udostępnić ją na Discord

Wejdź na stronę StrawPoll. Z opcji na górze kliknij Utwórz ankietę.kliknij utwórz ankietęCurtis Joe / Android AuthorityUnder Tytuł, wpisz swoje pytanie ankiety na Discord. Jeśli chcesz dodać dodatkowe szczegóły, możesz napisać więcej w Opis skrzynka.wpisz swoje pytanie do ankiety DiscordCurtis Joe / Android AuthorityNastępnym krokiem jest wypełnienie Opcje odpowiedzi Sekcja. Dodaj wszystkie opcje, z których Twoi odbiorcy mają wybrać, aby odpowiedzieć na główne pytanie. Jeśli nie ma wystarczającej liczby miejsc na odpowiedzi, kliknij Dodaj opcję na dole, aby dodać więcej gniazd.dodaj wszystkie niezbędne opcje odpowiedzi do swojej ankietyCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół do sekcji oznaczonej Ustawienia. Kliknij suwak obok Prywatne (tylko przez bezpośredni link) aby włączyć tę opcję; jeśli tego nie zrobisz, każdy w internecie może zobaczyć Twoją ankietę na stronie i zagłosować na nią. Pamiętaj, że Twoim celem jest wyłącznie odpytywanie członków serwera Discord. Dodatkowo, jeśli chcesz, aby członkowie serwera mogli dodawać własne opcje, możesz kliknąć Zaawansowane ustawienia w prawym górnym rogu, a następnie kliknij suwak obok Uczestnicy mogą dodawać opcje odpowiedzi aby go włączyć.przycisk linku prywatnegoCurtis Joe / Android AuthorityKiedy będziesz gotowy, kliknij Utwórz ankietę przycisk na dole strony. To przekieruje Cię do Twojej ankiety na StrawPoll.skopiuj adres URL swojej ankietyCurtis Joe / Android AuthoritySkopiuj adres URL swojej strony ankiety. Możesz to zrobić, podświetlając i kopiując adres URL w pasku adresu w przeglądarce lub przewijając w dół do Udział sekcji i kliknij Kopiuj obok linku do ankiety.udostępnij swoją ankietę na swoim serwerzeCurtis Joe / Android AuthorityWklej link URL do swojej ankiety na serwerze Discord. Jeśli chcesz, aby wszyscy zostali o tym powiadomieni, możesz dodać tag @każdy w Twojej wiadomości. Ludzie mogą następnie kliknąć Twój link i zagłosować na StrawPoll.

Jak zrobić ankietę na Discordzie (za pomocą bota)

Inną popularną opcją odpytywania członków serwera Discord jest używanie „botów ankietowych”. Niektóre z popularnych to EasyPoll, SimplePoll i StrawPoll. Na dzisiejsze ćwiczenie zaprosimy SłomaPoll bota do naszego serwera.

Zapraszanie bota ankiety na swój serwer

Wejdź na stronę strawpoll.bot w swojej przeglądarce i kliknij Zaproś bota w prawym górnym rogu.przycisk zaproś bota na strawpollCurtis Joe / Android AuthorityJeśli nie jesteś jeszcze zalogowany do Discord, zostaniesz poproszony o zalogowanie się. Po zalogowaniu się na konto Discord zostaniesz przekierowany na stronę zatytułowaną Zewnętrzna aplikacja StrawPoll chce uzyskać dostęp do Twojego konta Discord.strawpoll chce dostępuCurtis Joe / Android AuthorityUnder DODAJ DO SERWERAKliknij Wybierz serwer przycisk, aby otworzyć menu rozwijane wyboru serwera. Wybierz serwer, na który chcesz zaprosić bota, a następnie kliknij Kontyntynuj.kontynuuj po wybraniu żądanego serwera discordCurtis Joe / Android AuthorityNa następnej stronie zostaniesz poproszony o potwierdzenie uprawnień dla bota StrawPoll. Przewiń w dół i kliknij Autoryzować.autoryzuj bota strawpollCurtis Joe / Android AuthorityMoże być konieczne wypełnienie CAPTCHA przed osiągnięciem Upoważniony ekran.autoryzowana aplikacjaCurtis Joe / Android Authority

Jak zrobić ankietę za pomocą bota StrawPoll

Otwórz aplikację komputerową Discord lub wejdź na stronę Discord i zaloguj się na swoje konto. Przejdź do serwera, na który zaprosiłeś bota StrawPoll, i kliknij kanał, na którym chcesz opublikować swoją ankietę. W takim przypadku opublikujemy go w kanale tekstowym #czas ankiety.przejdź do kanału, na którym chcesz promować swoją ankietęCurtis Joe / Android AuthorityIn the Wiadomość pole na dole interfejsu, wpisz polecenie /głosowanie.kliknij ankietę ukośnikaCurtis Joe / Android AuthorityIn the Tytuł wpisz swoje pytanie ankiety Discord. Następnie kliknij szary +[number] jeszcze tekst następujący po pytaniu w ankiecie.w tytule wpisz swoje pytanie ankietoweCurtis Joe / Android AuthorityTeraz nadszedł czas, aby zacząć dodawać opcje odpowiedzi w ankiecie. W wyświetlonym menu kliknij odpowiedź 1.kliknij odpowiedź1Curtis Joe / Android AuthorityWpisz jedną z opcji, z której chcesz, aby Twoi odbiorcy odpowiedzieli na główne pytanie.dodaj odpowiedź i dodawaj więcejCurtis Joe / Android Authority Powtórz ten krok, aby dodać więcej opcji. Oznacza to, że kliknij +[number] jeszcze tekst po każdej opcji i dodanie odpowiedź2, odpowiedź3itd., aż będziesz zadowolony.dodaj tyle opcji, ile chceszCurtis Joe / Android AuthorityWypełnij żądane opcje w każdym polu odpowiedzi.powtórz proces udzielania odpowiedziCurtis Joe / Android AuthorityGdy będziesz gotowy do opublikowania ankiety, naciśnij Wchodzić na klawiaturze. Bot StrawPoll opublikuje Twoją ankietę na Discordzie, używając swojego szablonu. Członkowie serwera mogą odpowiedzieć na ankietę za pomocą reakcji emoji.emotikony reakcje słomkowa ankietaCurtis Joe / Android Authority

Jak zrobić ankietę na Discordzie (za pomocą emotikonów)

zrób post z emotikonamiCurtis Joe / Android AuthorityWykonywanie ankiety na Discord jest tak proste, jak sformatowanie wiadomości w następujący sposób:

Świst: Rozpocznij wiadomość przez tagowanie @każdywięc wszyscy na serwerze wiedzą, że przeprowadzasz ankietę.
Pytanie: napisz swoje pytanie ankietowe na Discord tuż po tagu, więc pierwszą rzeczą, jaką widzą użytkownicy, jest zapytanie ankietowe.
Wezwanie do działania: powiedz użytkownikom, aby zareagowali odpowiednim emotikonem podczas głosowania.
Opcje odpowiedzi: pod pytaniem i wezwaniem do działania wpisz opcje odpowiedzi obok emotikonów. Te emotikony reprezentują te odpowiedzi, a gdy pojawią się jako reakcja, będą reprezentować głosowanie.
opublikowana ankieta skonfigurowana pod kątem reakcji emoji na serwerzeCurtis Joe / Android AuthorityKiedy wszystkie elementy są obecne w Twojej wiadomości, śmiało ją opublikuj. Jedynym problemem jest to, że ludzie mogą reagować za pomocą wielu emotikonów, więc nie jest to najdokładniejszy sposób na skonfigurowanie ankiety na serwerze Discord. Jeśli jednak po prostu potrzebujesz szybkich odpowiedzi, ta metoda wystarczy.


Czytaj więcej: Jak odtwarzać muzykę w Discord

Często zadawane pytania

Jaki jest najlepszy bot ankiet dla Discorda?Zdecydowanie jest ich kilka i nie ma definitywnie „najlepszego” bota ankietowego Discord. Jednak lubimy StrawPoll za łatwość obsługi. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android