Jak zrobić animowaną tapetę na Androida lub iPhone’a

Jak zrobić animowaną tapetę na Androida lub iPhone’a

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Możesz utworzyć animowaną tapetę z filmu, korzystając z aplikacji na Androida innej firmy. Wystarczy pobrać jeden ze sklepu Google Play. Użytkownicy iPhone’ów nie mają jednak szczęścia. Apple usunął tapety na żywo z iOS 16.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Uwaga redaktora: Kroki w tym przewodniku zostały połączone przy użyciu Google Pixel 7 Pro z systemem Android 13 i iPhone’a 12 Mini z systemem 16.1.1. Niektóre kroki mogą się różnić w zależności od sprzętu i oprogramowania.

Jak zrobić animowaną tapetę na Androida

Android nie ma natywnego sposobu na przekształcenie wideo w tapetę na żywo. Aby wykonać zadanie, musisz znaleźć aplikację innej firmy w sklepie Google Play. W Sklepie Play jest mnóstwo. Wykonaj proste wyszukiwanie, a zostaniesz zbombardowany opcjami. Możesz wybrać, co chcesz, ale tak się składa, że ​​lubimy Video Live Wallpaper Maker. Jest to bardzo drogie, jeśli płacisz za korzystanie z funkcji premium, za 19,99 USD miesięcznie. To powiedziawszy, darmowa wersja pozwala łatwo tworzyć tapety na żywo z filmów. Po prostu musisz znosić mnóstwo reklam za każdym razem, gdy go używasz, co i tak nie powinno być zbyt częste. Jak utworzyć animowaną tapetę za pomocą narzędzia Video Live Wallpaper Maker: Przejdź do sklepu Google Play i pobierz aplikację Video Live Wallpaper Maker. Uruchom aplikację. Strona główna wyświetli galerię filmów na twoim urządzeniu. Wybierz wideo, którego chcesz użyć. Dostaniesz kilka opcji. Możesz wybrać, czy chcesz Włącz dźwięk oraz Skalowanie w celu dopasowania ekran. Dokonaj wyborów. Gdy będziesz gotowy, dotknij Ustaw jako tapetę programu uruchamiającego. Stuknij w Ustawić tapetę. Wybierz, czy chcesz ustawić go na swoim Pulpitlub Ekran główny i ekran blokady. Gotowe!

Jak zrobić tapetę na żywo na iPhonie

Ostrzeżenie: Apple usunął funkcję tapety na żywo z iOS 16. Więc każdy, kto ma najnowsze oprogramowanie, nie ma szczęścia. Jeśli jednak nadal korzystasz ze starszej wersji systemu iOS, utworzenie własnej tapety na żywo jest stosunkowo łatwe. Na początek osoby z systemem starszym niż iOS 16 mogą używać dowolnego zdjęcia na żywo jako tapety na żywo. Korzystanie ze zdjęcia na żywo: otwórz plik Ustawienia aplikacja. Wejść do Tapeta. Wybierz Wybierz nową tapetę. Uderzyć Zdjęcia na żywo. Wybierz zdjęcie i upewnij się. Wybierz Ustawić. Wybierz pomiędzy Ustaw ekran blokady, Ustaw ekran głównylub Ustaw oba. Jesteś skończony! Możesz także znaleźć aplikację innej firmy, która umożliwia przekształcanie filmów w tapety. Sklep Apple App Store jest ich pełen, ale my lubimy intoLive. Ponownie, jest to dość droga aplikacja, jeśli subskrybujesz, ale możesz z niej korzystać za darmo i zachować większość funkcji. Jak korzystać z intoLive: Przejdź do Apple App Store i pobierz intoLive. Następnie uruchom go. Wybierz Nowy projekt. Znajdź zawartość, której chcesz użyć. Stuknij w Dodać. Możesz teraz wprowadzać wszelkiego rodzaju zmiany. Obejmują one przycinanie, wycinanie, dodawanie większej ilości treści, wprowadzanie zmian ekspozycji i kolorów i nie tylko. Po zakończeniu edycji stuknij w Dzielić przycisk w prawym górnym rogu. Pod Typ plikuWybierz Zdjęcie na żywo. Wybierz swój Rezolucja oraz klatek na sekundę preferencje. Uderzyć Zapisz w Zdjęciach. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby użyć Live Photo. Są one wymienione powyżej.

Często zadawane pytania

Czy mogę używać filmów jako animowanych tapet? Nie można po prostu ustawić wideo jako animowanej tapety. Możesz jednak użyć aplikacji innej firmy, aby przekonwertować dowolny film na tapetę na żywo. Które iPhone’y mogą nadal używać żywych tapet? Inaczej znane jako dynamiczne tapety, żywe tapety na iPhone’ach zostały zabite wraz z iOS 16. Jeśli masz telefon ze starszą wersją iOS, nadal może używać żywych tapet. Czy aplikacje tapety na żywo na iPhone’a nadal działają? Nie. Apple usunął tapety na żywo, niezależnie od tego, skąd pochodzą. Czy Android nadal może używać żywych tapet? Tak. Będziesz musiał trochę majstrować, aby stworzyć własne tapety na żywo, ale Android nadal je obsługuje. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android