Jak zmienić nazwę użytkownika na Steam

Jak zmienić nazwę użytkownika na Steam

Jedną z najlepszych rzeczy na Steam jest to, że w przeciwieństwie do Xbox Live i PlayStation Network, zmiana nazwy użytkownika jest bezpłatna. Teraz oznacza to, że możesz zmienić nazwę swojego profilu Steam za darmo. Różni się to od twojego SteamID i nazwy konta Steam, które są powiązane w momencie tworzenia konta. Dowiedz się więcej, ponieważ uczymy Cię, jak zmienić nazwę użytkownika na Steam.
Czytaj więcej: Jak zwrócić grę Steam: Wszystko, co musisz wiedzieć

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby zmienić nazwę swojego profilu Steam na Androidzie i iOS, naciśnij > Wy, przyjaciele > Profil > Edytuj profil. w Ogólny sekcji, znajdź zaznaczone pole NAZWA PROFILU. Wpisz swoje nowe imię w tym polu, a następnie przewiń w dół i naciśnij Ratować.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Czy możesz zmienić swoją nazwę użytkownika Steam?

Człowiek o wielu imionach

Twoja tożsamość na Steamie nie ogranicza się do jednej nadrzędnej nazwy. W rzeczywistości Twoje konto ma kilka identyfikatorów. Jeśli mówisz o nazwie używanej do logowania się na Twoje konto, nazywa się to Nazwa konta. Twoje konto ma również Steam IDktóry jest unikalnym identyfikatorem składającym się z szeregu cyfr. Na koniec masz swój Nazwa profilu, znany również jako „nazwa wyświetlana”, „nazwa gracza” lub „nazwa użytkownika”. Kiedy ludzie używają Szukaj znajomych funkcji w Społeczności Steam, to jest nazwa, której będą szukać. Działa jak maska ​​dla Twojej nazwy konta i jest najbliższa wyszukiwalnej nazwie użytkownika dostępnej na Discord.

Steam ID

Twój Steam ID to 17-cyfrowy numer, który jest unikalny dla Twojego konta. Wszystkie numery SteamID zaczynają się od 76561198 i można je znaleźć w adresie URL profilu Społeczności Steam, jeśli nie ustawiłeś niestandardowego adresu URL.Curtis Joe / Android AuthorityTwój SteamID nie może zostać zmieniony.

Nazwa konta Steam

Twój Steam Nazwa konta jest konfigurowalny, ale tylko podczas początkowego tworzenia konta. Po utworzeniu konta Steam nie możesz już nigdy zmienić nazwy konta Steam. To samo dotyczy twojego SteamID. Nawet pracownicy Pomocy technicznej Steam nie mogą zmienić swojej nazwy konta Steam ani identyfikatora SteamID.lokalizacja nazwy konta SteamCurtis Joe / Android Authority Najprostszym sposobem na znalezienie nazwy konta Steam jest kliknięcie menu rozwijanego u góry. Zrób to, klikając strzałkę w dół obok swojego zdjęcia profilowego. Twoja nazwa konta Steam pojawi się obok Wyloguj się ze swojego konta.

Jak zmienić nazwę użytkownika na Steam

To prowadzi nas do Twojego Steam Nazwa profilu. Możesz nie być w stanie zmienić swojego SteamID lub nazwy konta Steam, ale możesz zmienić nazwę swojego profilu Steam, kiedy tylko chcesz. Twoja nazwa profilu Steam działa jak nazwa użytkownika pod każdym względem poza tym, że jest używana do logowania się na twoje konto. W ten sposób wyglądasz innym, ponieważ nikt inny nie może zobaczyć Twojej nazwy konta.

Pulpit

Aby zmienić nazwę swojego profilu na Steam, kliknij menu rozwijane nazwy wyświetlanej u góry interfejsu. To jest strzałka w dół obok Twojego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu.kliknij przycisk profilu w prawym górnym roguCurtis Joe / Android Authoritykliknij wyświetl mój profilCurtis Joe / Android Authority Po przekierowaniu do swojego profilu kliknij Edytuj profil przycisk.kliknij edytuj profilCurtis Joe / Android AuthorityIn the Ogólny Sekcja Edytuj profilzobaczysz swoją aktualną „nazwę użytkownika” pod NAZWA PROFILU. W tym polu zamień swoje obecne imię i nazwisko na nowe.wprowadź swoją nową nazwę SteamCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół, gdy jesteś zadowolony, i kliknij Ratować.przewiń w dół i kliknij ZapiszCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

Otwórz aplikację mobilną Steam na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS. wciśnij przycisk w lewym górnym rogu.przejdź do swojego profilu Steam na telefonie komórkowymCurtis Joe / Android AuthorityW menu po lewej stronie dotknij Wy, przyjacielenastępnie Profil.zapisz nową nazwę profilu w aplikacji mobilnejCurtis Joe / Android AuthorityPress Edytuj profil. w Ogólny sekcji, znajdź zaznaczone pole NAZWA PROFILU. Wpisz swoją nową nazwę Steam w tym polu, a następnie przewiń w dół i naciśnij Ratować.


Czytaj więcej: Jak uruchomić Steam na komputerach Chromebook

Często zadawane pytania

Dlaczego Steam ciągle zmienia moje imię?Możesz być zalogowany do Steam na dwóch różnych urządzeniach. W takim przypadku może zepsuć zapisane ustawienia po wprowadzeniu nowej nazwy profilu.Czy nazwa Twojego konta Steam to Twój tag gracza?Nie. Twój „tag gracza”, „nazwa wyświetlana” lub „nazwa gracza” odnoszą się do twojego Nazwa profilu Steam.Jak znaleźć nazwę swojego konta Steam?Aby znaleźć nazwę swojego konta Steam, otwórz menu rozwijane nazwy wyświetlanej, klikając strzałkę w dół obok swojego zdjęcia profilowego na samej górze. Twoja nazwa konta Steam pojawi się obok Wyloguj się ze swojego konta. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android