Jak zdobyć nowe postacie w Genshin Impact

Jak zdobyć nowe postacie w Genshin Impact

Genshin Impact może być całkiem zabawny, jeśli lubisz gry RPG w otwartym świecie, takie jak Breath of the Wild. To powiedziawszy, nadchodzi moment, w którym gra staje się nudna, jeśli ograniczasz się do kilku postaci. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, możesz zainteresować się pozyskiwaniem nowych postaci. Przyjrzyjmy się, jak zdobyć nowe postacie w Genshin Impact.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jak uzyskać wyższy FPS w Genshin Impact

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby zdobyć postacie w Genshin Impact, musisz: Życzenie dla nich zdobądź je od Wymiana Starglitterlub odblokuj je jako darmowe postacie.


KLUCZOWE SEKCJE

Jak zdobyć nowe postacie w Genshin Impact

Istnieją trzy główne sposoby odblokowania postaci w Genshin Impact: Życzenie system, Wymiana Starglitteri przeprowadzanie ich przez historię, zadania lub wydarzenia jako darmowe postacie.

Życzenia

Głównym sposobem na zdobycie nowych postaci w Genshin Impact jest „życzenie” im za pomocą Poznaj losy oraz Splecione losy. Losy są częścią składu waluty premium w grze, obok Primogems i Genesis Crystals.Curtis Joe / Android AuthorityNazywamy to głównym sposobem, ponieważ możesz pobrać nieograniczoną liczbę znaków z Wishes, podczas gdy możesz otrzymać tylko ograniczoną liczbę jako darmowe postacie lub za pośrednictwem Starglitter Exchange. Jednym tchem możesz też wydać nieograniczoną ilość pieniędzy na Genesis Crystals, które zamieniasz w Primogems, a następnie w Fates (które kosztują 160 Primogemów każdy). Możesz zdobyć nowe pięciogwiazdkowe postacie tylko przez Życzenie im.postacie w sklepieCurtis Joe / Android AuthorityZa każdym razem, gdy korzystasz z systemu Wish, możesz zdobyć Gwiezdny Brokat i Gwiezdny Pył na końcu swoich wyciągnięć. Są to ich własna waluta, której możesz używać w Sklep.Aby uzyskać dostęp do sklepu, wystarczy otworzyć menu Paimon, naciskając wyjście na klawiaturze. Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, dotknij ikony Paimon w lewym górnym rogu.W sklepie możesz wybrać Okazje Paimona zakładka, aby sprawdzić Wymiana Starglitter, Giełda Gwiezdnego Pyłuoraz Kup z Primogems zakładki. W ramach Starglitter Exchange możesz użyć Starglitter, aby uzyskać dostęp do dwóch różnych czterogwiazdkowych postaci miesięcznie. Kosztują 34 Starglitter każdy.

Darmowe postacie

Istnieje pięć postaci, które możesz odblokować za darmo w Genshin Impact: Bursztyn, Kaeya, Lisa, Barbaraoraz Xiangling. Gracze często rozważają Noelle wolna postać, ale nadal musisz życzyć jej przez Życzenie początkujących transparent. Nie bierzemy również pod uwagę postaci gracza, Podróżnyjako postać do odblokowania za darmo, ponieważ są one wymuszone na początku gry.Aby odblokować Bursztyn, musisz przejść przez wczesne etapy fabuły. Po ukończeniu Rycerz na wietrze quest, odblokujesz Amber i dodasz ją do swojego stałego składu.BursztynCurtis Joe / Android AuthorityAby odblokować Kaeyamusisz wypełnić Kurs zderzeniowy poszukiwanie. Jest to część głównego wątku fabularnego lub „Misje Archontów”.kaejaCurtis Joe / Android AuthorityAby odblokować Lisamusisz wypełnić Iskry wśród stron poszukiwanie. Jest to część głównego wątku fabularnego lub „Misje Archontów”.LisaCurtis Joe / Android AuthorityAby odblokować Barbaramusisz wypełnić Chrzest Pieśni wydarzenie, które jest stale dostępne. Aby zdobyć Barbarę w ten sposób, musisz mieć rangę Adventure Rank 18 i ukończyć już Długi strzał poszukiwanie.BarbaraCurtis Joe / Android AuthorityOdblokowywanie Xiangling wymaga trochę umiejętności, ponieważ będziesz musiał wyczyścić piętro 3, komorę 3 Spiralna Otchłań.XianglingCurtis Joe / Android AuthorityCZYTAJ WIĘCEJ: Jak zmienić język w Genshin Impact

Waluty premium w Genshin Impact

Gry Gacha zazwyczaj mają różne rodzaje walut. Na przykład w Fate/Grand Order istnieje darmowa waluta o nazwie Friend Points (FP) i waluta premium o nazwie Saint Quartz (SQ). co kupujesz za prawdziwe pieniądze. Jesteś zmuszony do zakupu Kryształy Genezyna które następnie wymieniasz Prymogemyna które następnie wymieniasz Splecione losy lub Poznaj losy. Przyjrzyjmy się indywidualnie tym czterem różnym walutom premium.

Kryształy Genezy

kryształy genezyCurtis Joe / Android AuthorityGenesis Crystals to waluta premium, którą otrzymujesz za wydawanie prawdziwych pieniędzy. Dodajesz swoją kartę kredytową lub PayPal do swojego konta, a następnie płacisz pieniądze, aby zdobyć te kryształy.Kryształy Genesis można wymienić w grze na Stroje postaci, Wiązkii najczęściej Prymogemy.

Prymogemy

Prymogemy są osiągalne na trzy sposoby: via Genesis Wymiana kryształów (1:1), realizowanie kodówlub przez grać w gre.co to są pierwiosnki?Curtis Joe / Android Authority Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że musisz ścigać postacie poprzez „wielorybnictwo” lub wydawanie prawdziwych pieniędzy na walutę premium Genshina. Nie o to chodzi; w rzeczywistości możesz zdobyć Primogems za darmo w grze i nie musisz nic wydawać.primo w poszukiwaniuCurtis Joe / Android Authority Wiele skrzyń, które znajdziesz na całym świecie, zawiera niewielką liczbę Primogemów, a wiele zadań nagradza Primogemami. Teraz nie dostajesz w ten sposób zbyt wielu, ponieważ programista chce, abyś był sfrustrowany powolnym dochodem i kupował je. Jeśli jednak jesteś cierpliwy, możesz stale gromadzić znaczne zapasy Primogemów.

Splecione losy

Splecione losy to waluta premium używana do przywoływania broni i postaci z życzeń związanych z wydarzeniem postaci i życzeń związanych z wydarzeniem dotyczącym broni. Każdy spleciony los kosztuje 160 Primogemów.Spleciony losCurtis Joe / Android Authority Zastanawiając się, jak używać Primogemów, powinieneś używać ich tylko na Splecionych losach. Jeśli nie jesteś wielorybem i grasz cały dzień, każdego dnia nie powinieneś używać Primogemów do uzupełniania wytrzymałości. Nie powinieneś też marnować ich na Znajomość losu, ponieważ są one używane w standardowym życzeniu, które ma tylko stałe postacie i nie ma premii.gdzie spędzić spleciony losCurtis Joe / Android Authority

Poznaj losy

Znajomość losu można zdobyć na kilka różnych sposobów. Często są nagradzane w grze jako nagrody za misje, po prostu dlatego, że nie są tak cenne. Są używane do przywołania na Życzenie standardowe baner, który ma tylko stałe postacie i broń – i nie ma premii.Poznaj losCurtis Joe / Android Authority Jeśli chcesz, możesz wymienić 160 Primogemów za każdego Znajomego Losu. Jednak naszym zdaniem używanie Primogemów na Związanych losach byłoby ogromnym marnotrawstwem, zwłaszcza gdy można ich użyć na Splecionych losach.gdzie spędzić Poznaj losyCurtis Joe / Android AuthorityJak zdobyć darmowe postacie w Genshin Impact? Obecnie jest pięć darmowych postaci: Bursztyn, Kaeya, Lisa, Barbaraoraz Xiangling. Odblokowujesz je, przechodząc przez historię, wykonując stałe wydarzenie Barbary i posuwając się dalej w Spiral Abyss. Ile postaci jest w Genshin Impact? Wliczając różne tryby żywiołów Podróżnika, są 53 postacie w Genshin Impact. Które postacie są darmowe w Genshin Impact?Bursztyn, Kaeya, Lisa, Barbara, Xiangling, Podróżnyoraz Aloj. Jeśli liczysz życzenie początkujących, to Noelle również. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android