Jak zarządzać powiadomieniami i dźwiękami na Discord

Jak zarządzać powiadomieniami i dźwiękami na Discord

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem Discord, prawdopodobnie słyszałeś dźwięk powiadomienia Discord niezliczoną ilość razy. Chociaż te powiadomienia mogą być dobre, częściej są nieprzyjemne. Musisz słuchać tego podwójnego sygnału dźwiękowego za każdym razem, gdy ktoś wysyła wiadomość, a jeśli jesteś częścią wielu serwerów, może to spowodować ogromne rozproszenie. Dziś uczymy Cię, jak wyłączyć powiadomienia, dźwięki i inne elementy Discord.
Czytaj więcej: Jak stworzyć i zarządzać serwerem Discord

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby wyłączyć powiadomienia Discord, kliknij Ustawienia użytkownika > Powiadomienia. W Powiadomieniach kliknij Włącz powiadomienia na pulpicie jeśli suwak jest zielony, aby je wyłączyć.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Przede wszystkim musimy porozmawiać o powiadomieniach Discord i dlaczego ktoś chciałby je wyłączyć. Zazwyczaj, jeśli chodzi o powiadomienia w mediach społecznościowych, chcesz je zostawić. Jeśli wyłączysz powiadomienia na Facebooku, możesz przegapić wiadomość bezpośrednią, ważną aktualizację z grupy na Facebooku lub urodziny. Jeśli wyłączysz powiadomienia na Instagramie na swoim urządzeniu, nie będziesz wiedzieć, kiedy ktoś polubi lub skomentuje Twoje zdjęcie. Jednak w żadnym z tych dwóch przypadków nie pojawia się niesamowicie irytujący dźwięk powiadomienia z podwójnym sygnałem dźwiękowym.Curtis Joe / Android AuthorityDiscord powiadamia Cię o wszystkim, od wiadomości w wątkach po osoby zmieniające preferencje słuchania w trakcie rozmowy. W rezultacie będziesz bombardowany powiadomieniami Discord, chyba że aktywnie je wyłączysz.

Jak wyłączyć powiadomienia Discord

Pulpit

Kliknij Ustawienia użytkownika. Ten przycisk znajduje się obok Mute and Deafen na dole interfejsu.lokalizacja ustawień użytkownikaCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Powiadomienia z paska bocznego po lewej stronie.kliknij powiadomienia niezgodność pulpituCurtis Joe / Android AuthorityKliknij suwaki obok Włącz powiadomienia na pulpicie, Włącz plakietkę nieprzeczytanej wiadomościoraz Włącz miganie paska zadań aby je wyłączyć.wyłącz powiadomienia niezgody na pulpicieCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

discord zezwalaj na powiadomienia w ustawieniach telefonuCurtis Joe / Android AuthorityWyłącz powiadomienia push dla Discord na smartfonie. Znajduje się to w ogólnych ustawieniach urządzenia, a proces będzie się różnić w zależności od urządzenia.

Jak wyłączyć dźwięki powiadomień Discord

Powiadomienia Discord mają wyraźny dźwięk w wersji na komputery i mogą być niesamowicie denerwujące, gdy są włączane non-stop. Aby wyłączyć dźwięki powiadomień Discord, zacznij od kliknięcia w kształcie koła zębatego Ustawienia użytkownika przycisk.lokalizacja ustawień użytkownikaCurtis Joe / Android AuthorityW ustawieniach użytkownika kliknij Powiadomienia z paska bocznego po lewej stronie.kliknij powiadomienia niezgodność pulpituCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół stronę Powiadomienia, aż zobaczysz Dźwięki. Musisz ręcznie przejść i kliknąć każdy dźwięk, aby je wszystkie wyłączyć. Łącznie dostępnych jest 18 różnych dźwięków, które możesz wyłączyć: Wiadomość Głuchy Nieogłuszony Wycisz Wycisz głos Rozłączono NIM Aktywuj PTT Dezaktywuj użytkownika Dołącz do użytkownika Opuść użytkownika Przeniesiony Dzwonek wychodzący Strumień przychodzący Rozpoczęto transmisję Zatrzymano widza Dołącz do widza Zostaw zaproszenie do mówienia
lokalizacja dźwiękówCurtis Joe / Android AuthorityPo wyłączeniu suwaki obok dźwięków będą szare zamiast zielonego.dźwięki wyłączone Curtis Joe / Android Authority

Jak wyciszyć użytkownika na Discord

jak długo chcesz wyciszyć użytkownika?Curtis Joe / Android AuthorityKliknij prawym przyciskiem myszy użytkownika na Discord. Najedź kursorem na Niemy @[their username]. Z rozszerzonego menu wybierz, jak długo chcesz je wyciszyć.

Jak wyciszyć serwer na Discord

jak długo chcesz wyciszyć serwerCurtis Joe / Android AuthorityKliknij prawym przyciskiem myszy serwer, który chcesz wyciszyć na liście serwerów po lewej stronie interfejsu. Najedź kursorem na Wycisz serwera następnie z menu rozszerzonego wybierz, jak długo chcesz wyciszyć ten serwer.

Jak wyciszyć kanał na Discord

na jak długo chcesz wyciszyć kanał?Curtis Joe / Android AuthorityKliknij prawym przyciskiem myszy kanał, który chcesz wyciszyć na tym serwerze Discord. Najedź kursorem na Wycisz kanała następnie z menu rozszerzonego wybierz, jak długo chcesz wyciszyć ten kanał.

Jak wyciszyć wiele kanałów na Discord

Niestety nie ma możliwości wyciszenia wszystkich kanałów oprócz jednego. Kiedy jesteś na serwerze Discord, musisz wyciszać kanały jeden po drugim lub wyciszyć cały serwer.


Czytaj więcej: Jak spoilować tekst i obrazy na Discord

Często zadawane pytania

Co robi wyciszanie na Discordzie?Kiedy wyciszysz coś na Discord, czy to inny użytkownik, serwer czy kanał, przestaniesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy w tym wątku pojawi się nowa wiadomość. Jeśli znajomy napisze do Ciebie, a Ty go wyciszyłeś, jego nowa wiadomość nadal będzie w rozmowie, ale nie otrzymasz powiadomienia. Jeśli wyciszyłeś serwer lub kanał, nowe wiadomości nie będą wyzwalać powiadomień dla Ciebie. @[your username] w swojej wiadomości — wtedy i tak otrzymasz powiadomienie. To dlatego ludzie nie lubią być pingowani.Jak zatrzymać wszystkie powiadomienia z serwera?Kliknij ten serwer prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij Ustawienia powiadomień > Nic. Dodatkowo możesz pominąć wszystkie wzmianki o rolach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android