Jak utworzyć nowy kanał Slack

Jak utworzyć nowy kanał Slack

Slack staje się coraz ważniejszy, ponieważ firmy działają bardziej zdalnie. Niezależnie od tego, czy jest to konieczne w przypadku organizacji takich jak Android Authority, których członkowie zespołu znajdują się na całym świecie, czy lokalna operacja zmuszona do pracy z domu podczas pandemii, niezwykle ważne jest, aby mieć sposób komunikacji w swobodny i mniej formalny sposób niż poczta e-mail . Kanały są faktycznie grupami w przestrzeni roboczej Slack. Przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia kanału Slack.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby utworzyć kanał Slack, wybierz Dodaj kanał Następnie Tworzyć nowy kanał pod listą kanałów. Nadaj swojemu kanałowi nazwę i opis i uderz Tworzyća następnie wybierz członków, którzy mają dołączyć do kanału, i naciśnij Dodać.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak utworzyć kanał Slack na komputerze

W aplikacji komputerowej Slack poszukaj sekcji kanałów na lewym pasku bocznym. Może być konieczne kliknięcie strzałki listy rozwijanej, jeśli są ukryte. Kliknij Dodaj kanały i wtedy Utwórz nowy kanał.
Utwórz kanał SlackW wyskakującym okienku nadaj swojemu kanałowi a nazwa. To powinno być krótkie i być oczywistym powodem powstania kanału. Może to być nazwa projektu Twojego zespołu lub temat rozmowy. Na przykład niezwiązany z pracą kanał Slack Android Authority nazywa się #off-topic. Zwróć uwagę, że wszystkie nazwy kanałów są pisane małymi literami, zaczynają się hashtagiem i mają łączniki zamiast spacji. Następnie wypełnij opis kanału. Pojawia się obok nazwy kanału, gdy użytkownicy znajdują się na kanale, i krótko opisuje, do czego służy kanał. Domyślnie kanał będzie publiczny, co oznacza, że ​​każdy w Twoim obszarze roboczym Slack może go znaleźć i do niego dołączyć. Jeśli chcesz, aby był dostępny tylko za zaproszeniem, kliknij Uczynić prywatnym suwak. Kiedy jesteś szczęśliwy, stuknij Tworzyć.Dodaj osoby do kanału SlackMatt Horne / Android AuthorityNastępne wyskakujące okienko to miejsce, w którym możesz dodawać użytkowników do kanału. Jeśli zaczniesz wpisywać nazwisko osoby w miejscu pracy, pojawi się ona na liście i będziesz mógł ją wybrać. Możesz wybrać wielu użytkowników. Po wybraniu żądanych użytkowników kliknij przycisk Dodać (nie martw się, możesz je usunąć później.) Jeśli chcesz zostawić to na później, naciśnij Pomiń to na razie.Możesz chcieć dodać do kanału osoby, które nie znajdują się w Twoim obszarze roboczym. Aby to zrobić, możesz wpisać ich adres e-mail w polu tekstowym, a kiedy je dodasz, otrzymają wiadomość e-mail z poradami, jak dołączyć.Kanał Project X SlackMatt Horne / Android AuthorityUtworzyłeś właśnie kanał Slack. Czas wydać rozkazy lub wyrazić swoje opinie.

Jak utworzyć kanał Slack na urządzeniu mobilnym

Tworzenie nowego kanału Slack w aplikacji mobilnej Slack jest bardzo podobne do procesu na komputerze, ale z przyciskami w różnych miejscach. Po otwarciu aplikacji Slack zobaczysz różne kanały w swoim miejscu pracy. Podobnie jak na pulpicie, zobaczysz plik Dodaj kanał na dole listy kanałów. Dotknij go. Pomimo nazwy tego ostatniego przycisku, ta czynność przeniesie Cię do przeglądarki kanałów, w której zobaczysz wszystkie kanały w swoim miejscu pracy. W prawym dolnym rogu ekranu znajduje się tzw dodaj przycisk, reprezentowany przez kółko ze znakiem plus w środku. Naciśnij ten przycisk. Zobaczysz Nowy kanał ekran. Ma te same opcje, co jego odpowiednik na komputerze, z wyjątkiem tego, że na tym etapie wybierasz tylko nazwę, a nie opis. Wybierz nazwę, zdecyduj, czy chcesz, aby kanał był prywatny, czy nie, i naciśnij Tworzyć w prawym górnym rogu. Na następnym ekranie wybierz użytkowników swojego kanału w taki sam sposób, jak na pulpicie. Naciskać Dodać.Cześć Presto! Utworzyłeś kanał Slack na urządzeniu mobilnym.


Często zadawane pytania

Czy każdy na Slacku może utworzyć kanał? Zależy to od ustawień skonfigurowanych przez administratorów obszaru roboczego. W większości przypadków właściciele lub administratorzy obszaru roboczego zezwalają członkom na tworzenie kanałów, ale mogą ograniczać osoby mogące tworzyć kanały lub ograniczać typy kanałów, które można tworzyć. Jeśli nie masz uprawnień do tworzenia kanałów, może zostać wyświetlony komunikat wskazując, że nie masz wystarczających uprawnień podczas próby ich utworzenia. Jeśli tak się stanie, będziesz musiał skontaktować się z administratorem. Po co tworzyć kanał Slack? Kanały są dobre do współpracy przy projektach i organizowania przestrzeni roboczej w celu ułatwienia wyszukiwania określonych tematów. Kanały Slack można również dostosować do konkretnych potrzeb użytkowników na tym kanale. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android