Jak usunąć zdjęcia z iCloud, aby zwolnić miejsce?

Jak usunąć zdjęcia z iCloud, aby zwolnić miejsce?

Jeśli nie chcesz uaktualnić swojej przestrzeni dyskowej iCloud, twoje darmowe 5 GB przestrzeni dyskowej iCloud nie potrwa długo. Oznacza to, że konieczne będzie ciągłe usuwanie i możesz zdecydować, że wszystkie te zdjęcia twojego tosty z awokado na śniadanie nie muszą pozostać w iCloud. Oto jak usunąć zdjęcia z iCloud, aby odzyskać tę przestrzeń.
Czytaj więcej: Jak uzyskać dostęp do zdjęć iCloud na dowolnym urządzeniu?

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Jeśli Twoje urządzenie jest połączone z kontem iCloud, zwykłe usunięcie zdjęć z urządzenia spowoduje również automatyczne usunięcie ich z iCloud. Jeśli Twoje urządzenie nie jest połączone z iCloud, musisz wejść na iCloud.com i usunąć stamtąd obrazy.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak usunąć obrazy z iCloud na urządzeniu z systemem iOS lub Mac

Jeśli Twoje urządzenie iOS lub Mac jest połączone z kontem iCloud przez Udostępnianie zdjęć, wystarczy usunąć obraz(y) z samego urządzenia. Gdy to zrobisz, urządzenie zsynchronizuje się z iCloud podczas następnej zaplanowanej kopii zapasowej, a kopia zdjęć iCloud również zostanie usunięta. Cóż, właściwie zostaną umieszczone w Ostatnio usunięte folder, w którym będą siedzieć przez 30 dni, zanim zostaną trwale usunięte. W ciągu tych 30 dni możesz łatwo wyciągnąć zdjęcia, jeśli chcesz je odzyskać.

Metoda iOS

Jeśli chcesz zrzucić obraz na iPhonie lub iPadzie, przejdź do Zdjęcia aplikację i zlokalizuj zdjęcie. W prawym dolnym rogu znajduje się mały kosz na śmieci. Dotknij go, aby usunąć obraz.usuwanie zdjęć z iosJeśli chcesz usunąć zbiorczo, przejdź do widoku siatki albumu i dotknij Wybierz przycisk u góry.ios zbiorcze usuwanie obrazuTeraz dotknij miniatur zdjęć, które chcesz przejść, a w rogu pojawi się mały haczyk. Teraz dotknij ikony kosza na śmieci w prawym dolnym rogu, aby je usunąć. Jeśli usunięte obrazy nie są synchronizowane z iCloud, przejdź do ustawień aplikacji Zdjęcia i upewnij się, że Udostępnianie zdjęć jest włączony.

Metoda Mac

Metoda usuwania na komputerze Mac jest równie łatwa i szybka. Otwórz obraz, który chcesz usunąć w aplikacji Zdjęcia i kliknij go prawym przyciskiem myszy. Gdy pojawi się menu, kliknij Usuń 1 zdjęcie.usuń obraz macAby usunąć zbiorczo, przejdź do widoku siatki albumu, przytrzymaj przycisk Komenda i kliknij miniatury obrazów, które chcesz usunąć.macos masowe usuwanie obrazuKażdy z nich zostanie po kolei podświetlony. Kliknij prawym przyciskiem myszy, a gdy pojawi się menu, kliknij Usuń zdjęcia.Jeśli usunięte zdjęcia nie są synchronizowane z iCloud, przejdź do preferencji aplikacji Zdjęcia i upewnij się, że Zdjęcia iCloud został wybrany.Macos zdjęcia karta icloud

Jak usunąć obrazy z iCloud w Internecie?

Jeśli odłączyłeś urządzenie iOS lub Mac od udostępniania zdjęć w iCloud, musisz usunąć obrazy bezpośrednio w iCloud, aby się ich pozbyć. W tym celu potrzebujesz iCloud.com w swojej przeglądarce i Zdjęcia Sekcja.Zdjęcia z icloud.comPrzejdź do obrazu, który chcesz usunąć, i kliknij ikonę kosza w prawym górnym rogu.usuń obraz icloud.comCzy wyłączenie udostępniania zdjęć iCloud powoduje usunięcie zdjęć? Nie. Wyłączenie udostępniania zdjęć iCloud spowoduje jedynie, że urządzenie i iCloud nie będą już synchronizowane. Obrazy na urządzeniu i iCloud pozostaną niezmienione, a wszelkie dodane i usunięte na urządzeniu nie zostaną odzwierciedlone w iCloud. Czy trwale usunięte zdjęcia pozostają w iCloud? Nie, gdy zostaną trwale usunięte, znikną na zawsze. Czy usunięcie zdjęcia z iCloud usuwa je z iPhone’a i odwrotnie? Jeśli telefon jest podłączony do konta iCloud, wszelkie usunięcia w telefonie są natychmiast odzwierciedlane w iCloud. Aby temu zapobiec, musisz wyłączyć udostępnianie zdjęć iCloud. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android