Jak ustawić niestandardowy status na Discord

Jak ustawić niestandardowy status na Discord

Ludzie widzą Twój status obok Twojego zdjęcia profilowego, gdy pojawiasz się na Discord. Jeśli dobrze znasz Discord, wiesz, że dostosujesz status, który pojawia się pod twoją nazwą użytkownika na serwerze. Jako subskrybent Discord Nitro możesz nawet użyć niestandardowego emoji wyświetlacza, aby podkreślić swój niestandardowy status. Przyjrzyjmy się, jak zmienić status Discord na dowolnym urządzeniu.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jak anulować Discord Nitro

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby zmienić swój status na Discord, kliknij swoje zdjęcie profilowe na dole interfejsu. Kliknij online, Bezczynny, Nie przeszkadzać, Niewidzialnylub Ustaw niestandardowy status z wyskakującego okienka, które się pojawi.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Kto może ustawić niestandardowy status na Discordzie?

W dzisiejszych czasach istnieje powszechna rozbieżność między użytkownikami premium a użytkownikami freemium. To znaczy ludzie, którzy subskrybują usługę za prawdziwe pieniądze i ludzie, którzy korzystają z usługi za darmo. Na Discordzie istnieje różnica w niestandardowych możliwościach statusu między subskrybentami Discord Nitro a bezpłatnymi użytkownikami. Jednak różnica nie jest tak duża, jak w przypadku takich rzeczy jak zmiana banera, używanie dopalaczy i ustawianie animowanych zdjęć profilowych.Curtis Joe / Android AuthorityPrzykład zmiany statusu Discord bez Discord Nitro. Nadal możesz ustawić niestandardowy status, jeśli używasz Discord za darmo. To powiedziawszy, ponieważ nie możesz używać emoji z innych serwerów – funkcji zarezerwowanej dla subskrybentów Discord Nitro – możesz używać tylko standardowego zestawu emoji z telefonu lub klawiatury.zmiana statusu discordu na pulpicieCurtis Joe / Android AuthorityPrzykład zmiany statusu Discord za pomocą Discord Nitro.Jeśli jesteś subskrybentem Discord Nitro, możesz używać niestandardowych emotikonów z innych serwerów w swoim niestandardowym statusie.

Jak ustawić niestandardowy status na Discord (komputer stacjonarny)

Uruchom aplikację komputerową Discord i kliknij swoje zdjęcie profilowe u dołu interfejsu.kliknij swoje zdjęcie profiloweCurtis Joe / Android AuthorityW wyskakującym menu kliknij Ustaw niestandardowy status. Alternatywnie, jeśli chcesz po prostu zmienić swój aktualny stan aktywności, możesz wybrać online, Bezczynny, Nie przeszkadzaćlub Niewidzialny.ustaw niestandardowy statusCurtis Joe / Android AuthorityNa stronie Ustaw niestandardowy status: Wypełnij swój niestandardowy status w CO GOTUJE, [Discord username]?
Wybierz 4 godziny, 1 godzina, 30 minut, Dziślub Nie wyczyść używając WYCZYŚĆ PO rozwijane Ustaw status swojej aktywności za pomocą STATUS upuścić
zapisz nowy statusCurtis Joe / Android Authority Po zakończeniu kliknij Ratować.niestandardowy przykład statusuCurtis Joe / Android Authority

Jak ustawić niestandardowy status na Discord (mobilny)

Jeśli jesteś w podróży, możesz zaktualizować swój status na Discordzie bezpośrednio z telefonu. Możesz ustawić podstawowy status aktywności lub pójść o krok dalej i ustawić własny status.ustawianie własnego statusu na discord mobileCurtis Joe / Android AuthorityUser Settings > Set Status > Set custom status > Save Changes.
JAK USTAWIĆ NIESTANDARDOWY STATUS NA KOMÓRKACH?

Uruchom aplikację mobilną Discord i przejdź do Ustawienia użytkownika. Uzyskiwać Ustaw status. Uzyskiwać Ustaw niestandardowy status. w Ustaw niestandardowy status pole, wybierz emotikon wyświetlacza i utwórz własny tekst statusu. Wybierz, jak długo chcesz wyświetlać swój niestandardowy status, wybierając Nie wyczyść, Wyczyść w 30 minut, Wyczyść w 1 godzinę, Wyczyść w 4 godzinylub Wyczyść jutro. Dotknij dyskietki w kształcie dyskietki Zapisz zmiany przycisk, aby ustawić nowy status niestandardowy. Jak uzyskać fajny status Discord? Ludzie mogą ustawić fajny status Discord poprzez Ustaw niestandardowy status funkcja. Jeśli jesteś subskrybentem Discord Nitro, możesz wybrać dowolny wyświetlany emotikon i zmienić tekst statusu. Jak mogę uzyskać animowany status na Discordzie? Jeśli jesteś subskrybentem Discord Nitro, możesz użyć dowolnego emoji na Discordzie jako emotikonów do wyświetlania statusu — w tym animowanych emotikonów! Aby znaleźć animowane emoji, musisz już dołączyć do oryginalnego serwera z tym animowanym emoji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android