Jak ukrywać i odkrywać utwory w Spotify

Jak ukrywać i odkrywać utwory w Spotify

W Spotify jest tyle niesamowitych treści, których można słuchać. Czasami jednak natkniesz się na utwór na liście odtwarzania lub w albumie, którego nie chcesz słuchać. W takim przypadku możesz „ukryć” piosenkę, aby uniemożliwić Spotify jej odtwarzanie, o ile lista odtwarzania nie należy do Ciebie lub ukrywasz utwór w albumie. Ta piosenka będzie dostępna do ponownego odsłuchania dopiero po jej „odkryciu”. Oto jak ukrywać i odkrywać utwory w Spotify.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jak znaleźć znajomych w Spotify i obserwować ich?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby ukryć i odkryć utwory w Spotify, otwórz aplikację mobilną Spotify na urządzeniu z systemem Android lub iOS. Znajdź utwór, który chcesz ukryć, na liście odtwarzania, która nie należy do Ciebie, lub w albumie. Naciskać lub ᐧᐧᐧ obok nazwy utworu, a następnie wybierz Ukryj tę piosenkę, lub Ukryty odkryć piosenkę.


KLUCZOWE SEKCJE

Jak ukryć utwory w Spotify

Możliwość ukrywania lub odkrywania utworów to niezwykle przydatna funkcja dla osób, które chcą zablokować muzykę, której nie chcą słuchać. Na przykład, jeśli nie chcesz słyszeć konkretnej piosenki, która ma mocny język, bez konieczności filtrowania jej jako wyraźnej. Jednak natknięcie się na funkcję Ukryj tę piosenkę w Spotify może być trochę trudne. Po pierwsze, jeśli chcesz ukryć muzykę w aplikacji komputerowej lub odtwarzaczu internetowym, próbujesz dokonać niemożliwego. Dodatkowo obecnie nie widzisz Ukryj tę piosenkę podczas uzyskiwania dostępu do utworów z listy lubianych utworów, wyników paska wyszukiwania Spotify lub profilu wykonawcy. Utwory można ukryć tylko w publiczne playlisty oraz albumy w aplikacji mobilnej Spotify. Pomoc! Nie widzę przycisku Ukryj ten utwór. Gdzie to jest? Możesz ukryć tylko utwory, które znajdują się na listach odtwarzania, które nie należą do Ciebie, lub w albumach. W przeciwnym razie przycisk Ukryj ten utwór nie pojawi się.

Publiczne playlisty

W aplikacji mobilnej Spotify przejdź do listy odtwarzania, która nie należy do Ciebie. Może to być dowolna publiczna playlista, w tym radio wykonawcy lub playlista generowana przez Spotify.Curtis Joe / Android AuthorityNaciśnij ⋮ lub ᐧᐧᐧ obok nazwy utworu, który chcesz ukryć. Pojawi się menu opcji utworu dla tego utworu. Naciśnij Ukryj tę piosenkę. Ten przycisk wygląda jak znak minus wewnątrz okręgu. Pamiętaj, że to musi być publiczna playlista. Jeśli spróbujesz ukryć utwór z własnej listy odtwarzania lub z ulubionych utworów, to nie zadziała. The Ukryj tę piosenkę przycisk nie pojawi się na listach odtwarzania, które należą do Ciebie.

Albumy

W aplikacji mobilnej Spotify przejdź do albumu.Ukryj ten utwór jako część albumuCurtis Joe / Android AuthorityNaciśnij ⋮ lub ᐧᐧᐧ obok nazwy utworu, który chcesz ukryć. Pojawi się menu opcji utworu dla tego utworu. Naciśnij Ukryj tę piosenkę. Ten przycisk wygląda jak znak minus wewnątrz okręgu. Jeśli szukasz utworu w pasku wyszukiwania, nie zobaczysz Ukryj tę piosenkę kiedy pojawia się jako część wyników wyszukiwania. Zamiast tego wybierz go stamtąd, jeśli pojawi się w albumie lub jako singiel. Opcja stanie się wtedy dostępna.

Jak odkryć piosenkę w Spotify

Po ukryciu utworu w Spotify za pomocą Ukryj tę piosenkę funkcja, nie będzie można wybrać utworu do odtwarzania. Jeśli masz Pokaż utwory, których nie można odtworzyć włączony w Ustawienia, nadal będziesz widzieć wszystkie swoje ukryte utwory w Spotify; jednak będą wyszarzone.odkryj tę piosenkę jako część albumuCurtis Joe / Android Authority Jeśli tak jest w Twoim przypadku, będziesz mógł odkryć swoją wcześniej ukrytą piosenkę. Aby odkryć muzykę w Spotify: Otwórz aplikację mobilną Spotify na Androida lub iOS. Otworzyć Ustawienia menu, wybierając ikonę w kształcie koła zębatego w prawym górnym rogu Dom ekran. Zapewnić Pokaż utwory, których nie można odtworzyć jest włączony, co oznacza, że ​​suwak jest zielony. Przejdź do utworu, który chcesz odkryć. otwarty opcje piosenki wybierając przycisk ⋮ lub ᐧᐧᐧ obok nazwy tego utworu. Wybierz przycisk z napisem Ukryty odkryć tę piosenkę.

Jak ukryć ostatnio odtwarzanych wykonawców w Spotify?

ostatnio odtwarzani wykonawcy wyłączają sięCurtis Joe / Android AuthoritySpotify pozwala ukryć ostatnio odtwarzanych wykonawców na swoim profilu Spotify. W ten sposób osoby odwiedzające Twój profil użytkownika Spotify nie zobaczą ostatnio odtwarzanych wykonawców. Aby to zrobić na urządzeniach z Androidem i iOS: Otwórz aplikację mobilną Spotify. Dotknij koła zębatego w kształcie Ustawienia ikonę u góry ekranu głównego. Przewiń w dół do sekcji oznaczonej Społeczny. Jeśli Ostatnio grani artyści jest włączony, co oznacza, że ​​jest zielony, wybierz go raz. Spowoduje to ukrycie ostatnio odtwarzanych wykonawców, a suwak zmieni kolor na szary. Aby to zrobić na pulpicie: Otwórz aplikację komputerową Spotify. Otwórz listę rozwijaną nazwy wyświetlanej i kliknij Ustawienia. Przewiń w dół do sekcji oznaczonej Społeczny. Jeśli Pokaż ostatnio odtwarzanych wykonawców na moim profilu publicznym jest włączony, co oznacza, że ​​suwak jest zielony, kliknij go raz. Spowoduje to ukrycie ostatnio odtwarzanych wykonawców, a suwak zmieni kolor na szary. Dlaczego niektóre utwory są wyszarzone w Spotify? Utwory są często wyszarzone, jeśli (a) utwór jest niedostępny w Twoim kraju lub regionie, (b) masz problem z niestabilną siecią lub połączeniem sieciowym lub (c) ukryłeś ten utwór muzyki. Cenzura też jest możliwa. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android