Jak tworzyć i pobierać klipy na Twitchu?

Jak tworzyć i pobierać klipy na Twitchu?

Klipy Twitcha to najłatwiejszy sposób na zapisanie ważnych momentów podczas transmisji — i każdy może je tworzyć! Jeśli podczas transmisji wydarzy się coś, co Twoim zdaniem będzie warte memów, możesz to przyciąć na dowolnym urządzeniu i zapisać na później. Zobaczmy, jak tworzyć i edytować klipy na Twitchu.
CZYTAJ WIĘCEJ: Czym jest Twitch Turbo i czym różni się od Twitch Prime?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby przyciąć na Twitchu, otwórz strumień Twitcha, który chcesz przyciąć > kliknij Klip (alt+x) z elementów sterujących multimediami w górnej części strumienia. Na nowej karcie użyj niebieskiego pola, aby dostosować swój klip, a następnie nadaj mu nazwę i opublikuj.


KLUCZOWE SEKCJE

Jak tworzyć i edytować klipy Twitch (komputer)

Zacznij oglądać streamera, który chcesz przyciąć na twitch.tv w przeglądarce na komputerze. Gdy będziesz gotowy do klipu, przesuń kursor nad obszar odtwarzania i kliknij Klip (alt+x) w elementach sterujących multimediami na dole. Jak długi może być klip Twitcha? Klipy Twitcha mogą mieć od 5 do 60 sekund. Po kliknięciu przycisku Klip następuje przekierowanie do nowej karty, w której można zobaczyć ostatnie 90 sekund strumienia przed kliknięciem przycisku.
Curtis Joe / Android AuthorityLokalizacja przycisku Klip na Twitchu (komputer). Kliknięcie przycisku Klip pozwala zobaczyć ostatnie 90 sekund strumienia w nowej karcie. Z dostępnego materiału użyj niebieskie pudełko na żółtym pasku sygnatury czasowej, aby dostosować długość i czas trwania klipu.użyj suwaka, aby dostosować klipCurtis Joe / Android AuthorityIn the Dodaj tytuł (wymagane) pole, nadaj nazwę swojemu klipowi na Twitchu. Następnie, gdy będziesz gotowy, kliknij Publikować.dodaj tytuł, a następnie opublikujCurtis Joe / Android AuthorityTwój klip na Twitchu jest już gotowy. Po zakończeniu procesu przesyłania użyj poniższych opcji, aby udostępnić swój klip na Twitchu. Możesz skopiować do niego link, udostępnić go bezpośrednio w mediach społecznościowych i nie tylko.udostępnij klipCurtis Joe / Android Authority

Jak tworzyć i edytować klipy Twitch (aplikacja mobilna)

Otwórz aplikację mobilną Twitch i zacznij oglądać streamer, którego chcesz przyciąć. Jeśli dotkniesz obszaru odtwarzania, zobaczysz Spinacz w przyciskach sterowania multimediami w prawym górnym rogu.
edytuj klipCurtis Joe / Android Authority Stuknij przycisk Klip, a następnie naciśnij Edytować.

PORADY I WSKAZÓWKI
Edytowanie klipu z aplikacji mobilnej Twitch jest nieco inne, ale jest łatwe. Stuknij w Klips do przycinania przycisk, aby dostosować długość i czas trwania klipu. Gdy długość klipu jest zadowalająca, nadaj mu nazwę w Dodaj tytuł pole, a następnie naciśnij PUBLIKOWAĆ.
opublikuj klip po nadaniu mu nazwy i edycji jego długościCurtis Joe / Android Authority

Jak pobierać klipy Twitcha

W tej chwili, jeśli chcesz oglądać swoje klipy Twitch, jest to możliwe tylko na komputerze — chyba że chcesz używać Twitcha w przeglądarce mobilnej w trybie komputera. Na urządzeniach mobilnych możesz oglądać tylko klipy Twitcha opublikowane na Twoim kanale w swoich strumieniach. Jak widzisz swoje klipy na Twitchu na urządzeniu mobilnym? Jeśli mówisz o klipach, które stworzyłeś ze strumieni innych osób, jest to obecnie niemożliwe. W profilu konta możesz oglądać tylko klipy z własnych strumieni. Wejdź na twitch.tv w swojej przeglądarce i kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu.kliknij zdjęcie profiloweCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Panel twórcy w menu rozwijanym.pulpit nawigacyjny twórcyCurtis Joe / Android AuthorityPo lewej stronie następnej strony zobaczysz opcje DASHBOARD. Kliknij Zawartość strzałka.kliknij treśćCurtis Joe / Android AuthorityUnderneath Content, z rozszerzonego menu, kliknij Klipy.kliknij klipyCurtis Joe / Android AuthorityZnajdź klip, który chcesz pobrać. Kliknij na to.kliknij swój klipCurtis Joe / Android AuthorityW opcjach, które pojawią się pod klipem, kliknij Dzielić.kliknij udostępnijCurtis Joe / Android AuthorityW menu Udostępnij tego klipu kliknij Ściągnij aby pobrać ten klip z Twitcha.kliknij pobierzCurtis Joe / Android AuthorityCzy możesz usunąć klipy Twitcha? Tak. Aby usunąć klipy Twitcha, wejdź na twitch.tv > kliknij swój zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu > Panel twórcy > Zawartość > Klipy. Kliknij klip, który chcesz usunąć, a następnie kliknij ikonę kosza. Czy możesz przesyłać klipy do Twitcha? Możesz przesłać dowolny rodzaj wideo na swoje konto Twitch za pomocą menu Producenta wideo. Możesz to jednak zrobić tylko wtedy, gdy jesteś Towarzyszem lub Partnerem Twitcha. Czy streamerzy Twitcha mogą usuwać klipy? Absolutnie. Jeśli jesteś streamerem Twitcha, możesz moderować wszystkie klipy na Twitchu wykonane podczas transmisji i usuwać te, których nie chcesz unosić się na platformie. Jeśli jednak ten klip został pobrany i udostępniony na innej platformie, niewiele można z tym zrobić. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android