Jak sprawdzić, ile życzeń złożyłeś w Genshin Impact

Jak sprawdzić, ile życzeń złożyłeś w Genshin Impact

Jeśli chcesz dodać postacie i broń do swojego planu w Genshin Impact, musisz ich „życzyć”. Jako darmowa gra gacha musisz przegrać Splecione losy oraz Poznaj losy rzucić na najbardziej lukratywne postacie i broń. Ponieważ najłatwiejszym sposobem na zgromadzenie większej liczby Losów jest kupowanie ich za prawdziwe pieniądze, bardzo łatwo jest szybko stracić dużo pieniędzy. To powiedziawszy, jeśli wiesz, jak sprawdzić, ile życzeń złożyłeś w Genshin Impact, możesz zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy, pokonując gachę.
KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby zobaczyć, ile życzeń złożyłeś w Genshin Impact, otwórz grę. Kliknij Życzenie > Historia. Poniższa strona będzie zawierać tabelę ze wszystkimi życzeniami, które złożyłeś w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.


KLUCZOWE SEKCJE

Jakie są życzenia w Genshin Impact?

Kiedy po raz pierwszy wchodzisz do Genshin Impact, odkrywasz szeroki, szeroki świat Teyvat. Spotkasz także wiele dziwnie ubranych postaci o niezwykłych zdolnościach i umiejętnościach.Curtis Joe / Android Authority W miarę postępów w grze i opanowania mechaniki przetrwania w stylu Breath of the Wild odkryjesz, że zdobywanie nowych postaci do dodania do swojego zespołu nie tylko przynosi korzyści, ale całkowicie zmienia grę. Możesz budować określone typy drużyn dzięki Rezonansowi Żywiołów i farmić różne zestawy artefaktów w zależności od postaci.yelan banner z powrotem kilka miesięcyCurtis Joe / Android Authority Aby zdobyć nowe postacie w Genshin Impact — a także ich najbardziej optymalną broń — musisz zdobyć je za pośrednictwem systemu Wish. Genshin Impact nie jest twoją prototypową grą przygodową i ma mechanikę gacha, podobną do Fate / Grand Order, Fire Emblem Heroes i innych popularnych gier mobilnych.
CZYTAJ WIĘCEJ: Wpływ na Genshin: jak zmienić adres e-mail

Jakie są stawki w Genshin Impact?

Zdobycie pięciogwiazdkowych postaci i broni w Genshin Impact nie jest łatwe. W rzeczywistości, jeśli chcesz zagwarantować sobie konkretną pięciogwiazdkową postać lub broń, być może będziesz musiał rzucić 180 razy. Jednak zanim wpadniesz w panikę i sięgniesz po portfel, po prostu się trzymaj. Przyjrzyjmy się stawkom bazowym, czyli stawce, jaką masz, by wyciągnąć konkretną rzecz za jednym pociągnięciem.Życzenie związane z wydarzeniem postaciCurtis Joe / Android Authority
ŻYCZENIA WYDARZEŃ POSTACI

Postać pięciogwiazdkowa = 0,6% Postać czterogwiazdkowa/broń = 5,1% Broń trzygwiazdkowa = 94,3%


Jak zdobyć wyróżnioną pięciogwiazdkową postać:

Każde pięciogwiazdkowe życzenie związane z wydarzeniem postaci ma 50% szans na zostanie postacią, która awansuje. Jeśli tak nie jest, następna pięciogwiazdkowa, którą wyrzucisz na tym banerze, na pewno będzie postacią, która awansuje. Masz gwarancję pięciu gwiazdek w ramach 90 życzeń.

życzenie z broniąCurtis Joe / Android Authority
ŻYCZENIA NA WYDARZENIE BRONI

Broń pięciogwiazdkowa = 0,7% Postać/broń czterogwiazdkowa = 6% Broń trzygwiazdkowa = 93,3%


Jak zdobyć wyróżnioną pięciogwiazdkową postać:

Każde pięciogwiazdkowe życzenie związane z wydarzeniem dotyczącym broni ma 75% szans, że zostanie bronią z wyższą stawką. Jeśli tak nie jest, następna pięciogwiazdkowa, którą wyrzucisz na tym banerze, z pewnością będzie bronią do awansowania. Masz gwarancję pięciu gwiazdek w ramach 80 życzeń.

PORADY I WSKAZÓWKI
Jeśli jesteś na komputerze, możesz nacisnąć i przytrzymać Alt na klawiaturze, aby pojawił się kursor myszy. Trzymając wciśnięty klawisz Alt, możesz przesunąć kursor w górę do błyszczącego Życzenie w prawym górnym rogu i kliknij go. Alternatywnie możesz nacisnąć wyjście aby otworzyć menu Paimon, a następnie kliknij Życzenie przycisk stamtąd.
otwórz menu życzeń za pomocą altCurtis Joe / Android AuthorityW menu życzeń, u góry ekranu, zobaczysz wszystkie różne banery gacha (lub „życzenia”). Każdy baner ma swój własny licznik, więc kliknij baner, za którym chcesz sprawdzić swoją litość.wybierz swój banerCurtis Joe / Android AuthorityNa tym banerze kliknij Historia przycisk na dole.wybierz przycisk historii na pulpicie baneraCurtis Joe / Android AuthorityMożesz zobaczyć całą historię swoich życzeń z ostatnich sześciu miesięcy w wyświetlonym arkuszu informacyjnym. Zauważ, że każda strona zawiera sześć pozycji; możesz użyć strzałek pod głównym obszarem, aby przejść do następnej strony.Historia życzeń na pulpicieCurtis Joe / Android AuthorityAby sprawdzić, ile życzeń Ci brakuje do następnego gwarantowanego pięciogwiazdkowego, znajdź ostatnią pięciogwiazdkową w historii życzeń. Następnie policz wszystkie życzenia, które złożyłeś, aż do ostatniego, a następnie odejmij tę liczbę od 90.

mobilny

Sprawdzanie liczby życzeń działa mniej więcej tak samo na urządzeniach mobilnych, jak na komputerach stacjonarnych. Otwórz aplikację mobilną Genshin Impact na swoim urządzeniu. Po zalogowaniu się i uruchomieniu gry dotknij ikony w kształcie błysku Życzenie przycisk z opcji w prawym górnym rogu interfejsu.genshin mobilny przycisk życzeńCurtis Joe / Android AuthorityW menu życzeń zobaczysz wszystkie aktualnie dostępne banery życzeń po lewej stronie aplikacji. Dotknij tego, na którym chcesz sprawdzić aktualną liczbę życzeń, a następnie dotknij Historia.przycisk historii mobilnyCurtis Joe / Android AuthorityMożesz zobaczyć całą historię swoich życzeń z ostatnich sześciu miesięcy w wyświetlonym arkuszu informacyjnym. Zauważ, że każda strona zawiera sześć pozycji; możesz użyć strzałek pod głównym obszarem, aby przejść do następnej strony.historia mobilnaCurtis Joe / Android AuthorityCZYTAJ WIĘCEJ: Wpływ na Genshin: jak zmienić hasło

Korzystanie z Paimon.moe (komputer stacjonarny)

Jeśli chcesz zobaczyć bardziej zaawansowane statystyki i wszystkie swoje dane, możesz skorzystać ze strony internetowej Paimon.moe. Jest jeszcze kilka kroków dla tej metody, a będziesz chciał być na komputerze.Na komputerze stacjonarnym otwórz przeglądarkę i przejdź do Paimon.moe. Na stronie głównej kliknij Licznik życzeń przycisk.kliknij licznik życzeńCurtis Joe / Android AuthorityNa stronie Licznika życzeń kliknij przycisk Automatyczne importowanie przycisk u góry.kliknij auto importCurtis Joe / Android AuthorityPierwszym krokiem, którym będziesz chciał się zająć, jest wypełnienie danych konta Genshin Impact. Pod Wybierz swój serwerużyj menu rozwijanego, aby wybrać Ameryka, Azja/TW/HK/MO, Europalub Chiny. To jest region lub „serwer” twojego konta Genshin Impact.wybierz swój serwerCurtis Joe / Android AuthorityNastępnie, pod Wybierz swoją platformęKliknij PC. Jeśli chcesz spróbować znaleźć swoje statystyki na Androidzie, iOS lub PS, możesz również wypróbować te opcje. Jednak w tym przewodniku wybieramy komputer PC.wybierz swoją platformęCurtis Joe / Android AuthorityNastępnie otwórz na komputerze Genshin Impact i uruchom grę.uruchom pulpit genshinCurtis Joe / Android AuthorityGdy jesteś w grze, naciśnij i przytrzymaj Alt na klawiaturze, aby pojawił się kursor myszy. Trzymając wciśnięty klawisz Alt, przesuń kursor w górę do Życzenie i kliknij go.otwórz menu życzeń za pomocą altCurtis Joe / Android AuthorityW menu życzeń kliknij przycisk Historia przycisk na dole.wybierz przycisk historii na pulpicie baneraCurtis Joe / Android Authority Po otwarciu strony Historia życzeń naciśnij Okna przycisk na klawiaturze, aby otworzyć Menu Start w Twoim komputerze.Historia życzeń na pulpicieCurtis Joe / Android AuthorityW menu Start wpisz „powershell”. Otworzyć Windows PowerShell na komputerze.uruchom komputer powershell!Curtis Joe / Android AuthoritySkopiuj i wklej następujący kod do swojego programu PowerShell: CodeCopy Textiex ((New-Object System.Net.WebClient).DownloadString(‘https://gist.githubusercontent.com/MadeBaruna/1d75c1d37d19eca71591ec8a3117845174/raw/41853f2494bbalfcbget .ps1’)))wklej dziwny kodCurtis Joe / Android AuthorityPress Wchodzić na klawiaturze. Jeśli zrobiłeś to poprawnie — co oznacza, że ​​Genshin jest nadal otwarty na ekranie historii życzeń — w PowerShell pojawi się duży tekst. Na końcu tego tekstu powinien brzmieć „Link skopiowany do schowka, wklej go z powrotem do paimon.moe”.
kod skopiowanyCurtis Joe / Android AuthorityWróć do przeglądarki i przewiń w dół strony Paimon.moe. W kroku 11 powinno pojawić się puste pole z napisem Tutaj wklej link…. Kliknij prawym przyciskiem myszy to pole i wybierz Pasta aby wkleić zawartość schowka. Następnie kliknij Import na dole strony.wklej i zaimportuj genshinCurtis Joe / Android AuthorityTwoje dane zaczną się importować na platformę. Po zakończeniu kliknij Ratować.Zapisz daneCurtis Joe / Android AuthorityZamknij Wszystkie dane są zapisywane w Twojej przeglądarce! wyskakujące okienko.przycisk zamykaniaCurtis Joe / Android Authority Wszystkie statystyki życzeń Twojego konta pojawią się w przejrzyście uporządkowanych tabelach. To najlepszy sposób, aby zobaczyć, ile życzeń złożyłeś w Genshin Impact.przegląd danychCurtis Joe / Android AuthorityCzy mogę zobaczyć, ile życzeń złożyłem w Genshin Impact? Przycisk Historia pozwala zobaczyć całą zawartość swoich życzeń z ostatnich sześciu miesięcy. Jednak nie ma rzeczywistej liczby ani podsumowania. Musisz wejść i ręcznie policzyć każde ze swoich życzeń (od ostatnich pięciu gwiazdek), aby zobaczyć, jak blisko jesteś tej litości 90-pull. Możesz też skorzystać z Paimon.moe, aby zobaczyć swoją historię toczenia. Czy istnieje sposób, aby zobaczyć więcej niż sześć pozycji na stronie w historii Genshin Wish? Nie. Jeśli chcesz zobaczyć więcej pozycji na stronie lub zobaczyć podsumowanie wszystkich swoich danych, powinieneś zajrzeć do usługi Paimon.moe. Czym jest szkoda w Genshin Impact? Pity odnosi się do ilości rzutów, które zostały ci do momentu, gdy masz zagwarantowaną konkretną rzecz. Na przykład, jeśli twoja liczba litości wynosi “46” na życzenie związane z wydarzeniem postaci, to rzuciłeś 44 razy i pozostało ci 46 rzutów, dopóki nie otrzymasz gwarancji na pięć gwiazdek. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android