Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie

Edgar Cervantes / Android Authority
SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby wiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie, musisz zainstalować aplikację innej firmy, taką jak Śledzenie na Androida lub iOS. W przeciwnym razie możesz spróbować poszukać ich profilu w przeglądarce lub na koncie alternatywnym, aby sprawdzić, czy nadal pojawiają się jako wynik wyszukiwania.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co się stanie, gdy zablokujesz kogoś na Instagramie?

Gdy zablokujesz kogoś na Instagramie, Twoje konto na Instagramie zniknie z jego kanału. Nie będą już mogli polubić ani komentować Twoich zdjęć i filmów na Instagramie, a także nie będą mogli o Tobie wspominać, oznaczać ani wysyłać wiadomości. Nie będą mogli odwiedzić Twojego profilu na Instagramie, a Twoje konto nie pojawi się, gdy będą go szukać.blokuję się na instagramieCurtis Joe / Android AuthorityPonadto wszystkie ich wcześniejsze polubienia i komentarze znikną z istniejących treści. Jeśli zdecydujesz się je później odblokować, ich polubienia i komentarze nie zostaną automatycznie zwrócone.jak to wygląda, gdy jesteś zablokowanyCurtis Joe / Android AuthorityJak wyglądają wiadomości po zablokowaniu. Jeśli chodzi o wiadomości, zablokowanie osób nie usunie żadnych wiadomości wysłanych lub otrzymanych podczas czatów z nimi. Rozmowa z innym użytkownikiem nadal będzie widoczna na liście, gdy przejdziesz do swoich wiadomości. Jednak żaden z użytkowników nie może zobaczyć nowych wiadomości na czacie po zablokowaniu jednej z nich.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie

Istnieje kilka wskazówek, jeśli chodzi o system blokowania Instagrama. Przyjrzyjmy się kilku łatwym.

Poszukiwanie ich (własne konto)

wyszukiwanie zablokowanego użytkownikaCurtis Joe / Android AuthorityWyszukiwanie użytkownika, który Cię zablokował.Dotknij przycisku w kształcie lupy na dole i wpisz jego nazwę użytkownika; mogli cię zablokować, jeśli się nie pojawią. Główną wadą tej metody jest to, że istnieje kilka innych powodów, dla których mogą się nie pojawiać podczas ich wyszukiwania. Jeśli usunęli lub wyłączyli swoje konto na Instagramie, ich obecność na platformie zniknie wraz z pozostałymi danymi na Instagramie. Dzięki temu nie pojawią się, gdy ktoś ich szuka.

Wyszukiwanie ich (konto alternatywne)

alt wyszukiwanie kontaCurtis Joe / Android AuthorityWyszukiwanie użytkownika Instagrama na alternatywnym koncie, które zablokowało Cię na głównym koncie. Jeśli zostałeś zablokowany, oznacza to, że zostałeś wyróżniony jako użytkownik, z którym ktoś nie chciał wchodzić w interakcje. Jeśli jednak nie masz pewności, czy ktoś faktycznie Cię zablokował, zaloguj się na „konto alternatywne” — lub inne konto na Instagramie niż główne — i wyszukaj go. Jeśli ten użytkownik pojawi się, gdy wyszukasz go na swoim alt konto, to nie wyłączyli ani nie usunęli swojego konta. Jeśli tak jest, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zablokowali Twoje główne konto.

Wyszukiwanie ich (przeglądarka)

zablokowane konto nadal pojawia się na instagramieCurtis Joe / Android AuthorityPrzejdź do instagram.com/[insert the username of the person you believe blocked you].Wyloguj się ze swojego konta na Instagramie w przeglądarce, a następnie spróbuj wejść na stronę osoby, która Twoim zdaniem zablokowała Cię. Możesz to zrobić, przechodząc do www.instagram.com/[insert their username here].Jeśli pojawi się strona konta, oznacza to, że nie wyłączyli ani nie usunęli swojego konta i mogli Cię zablokować.

Wiadomości

jak to wygląda, gdy jesteś zablokowanyCurtis Joe / Android AuthorityJak wyglądają wiadomości po zablokowaniu.Przejdź do swoich wiadomości na Instagramie. Nawet jeśli zostałeś zablokowany, będziesz mógł zobaczyć swoją historię czatu z tą osobą. Z poziomu czatu spróbuj przejść do jej profilu na Instagramie. Jeśli w ogóle nic się nie pojawi, jest duża szansa, że ​​cię zablokowali.

Śledzenie

zablokował cię na instagramowym followmeterCurtis Joe / Android AuthorityIstnieje aplikacja, którą już omówiliśmy w przeszłości o nazwie Followmeter. Ta aplikacja jest bezpłatna; jeśli jednak kupisz subskrypcję i zezwolisz aplikacji na dostęp do swojego konta na Instagramie, poinformuje Cię, kiedy ktoś Cię zablokował – i kim jest ten ktoś.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś wyciszył Cię na Instagramie

Niestety, nie ma wielu sposobów, aby stwierdzić, czy ktoś wyciszył Cię na Instagramie. W naszych testach nie tylko nie otrzymujesz powiadomienia, gdy ktoś Cię wyciszy, ale także nie otrzymujesz powiadomienia, gdy wycisza Cię. W tym momencie staje się to grą w zgadywanie. Czy nie podobały im się Twoje posty lub przeglądanie Twoich historii? Jeśli spojrzysz na swoją listę obserwujących i nadal tam są, mogli Cię wyciszyć. Być może jednak po prostu nie wchodzili w interakcję z Instagramem zbyt często lub od jakiegoś czasu nie byli online.

Śledzenie

wyciszył Cię na instagramowym followmeterCurtis Joe / Android Authority Jak wspomniano wcześniej, Followmeter to świetna aplikacja, z której można korzystać za darmo. Oprócz informacji o tym, kto Cię zablokował, ta aplikacja może poinformować Cię, czy ktoś Cię wyciszył, jeśli kupisz jego subskrypcję premium. Pojawiają się pod zakładką oznaczoną Wyznawcy duchów.


Czytaj więcej: Czy Instagram powiadamia o zrobieniu zrzutu ekranu?

Często zadawane pytania

Czy mogę zobaczyć, kto zablokował mnie na Instagramie?Instagram nie powiadamia użytkowników, gdy ktoś ich zablokował. Możesz spróbować ich wyszukać lub użyć aplikacji takiej jak Followmeter, aby dowiedzieć się, czy Cię zablokowali, czy nie. Jeśli nie chcesz się z nimi konfrontować, te opcje mogą zadziałać; jednak czasami możesz poprosić ich wprost o uzyskanie najbardziej bezpośredniej i najprostszej odpowiedzi. Czy osoba, która zablokowała mnie na Instagramie, nadal widzi mój profil? Obie strony nadal będą mogły uzyskać dostęp do profilu drugiej osoby, ale treści, takie jak historie i posty się nie pojawią. Konto drugiej osoby będzie puste. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android