Jak przenieść zdjęcia z Androida na komputer z systemem Windows

Jak przenieść zdjęcia z Androida na komputer z systemem Windows

Wypadki się zdarzają i nie ma nic gorszego niż utrata wszystkich zdjęć w telefonie z powodu uszkodzenia urządzenia. Dlatego przechowywanie kopii zapasowych wszystkich swoich wspomnień jest zawsze dobrym zabezpieczeniem. Chociaż aplikacje zsynchronizowane z chmurą oferują pamięć międzyplatformową, zawsze istnieje ryzyko zapomnienia hasła i zablokowania konta. Najbardziej niezawodnym sposobem zachowania zdjęć jest przechowywanie ich na różnych dyskach urządzeń. Oto jak przesyłać zdjęcia z Androida na komputer z systemem Windows.
Czytaj więcej: Jak przesyłać zdjęcia z iPhone’a na Androida

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby przesłać zdjęcia z systemu Android na komputer z systemem Windows, użyj kabla USB lub aplikacji do przesyłania bezprzewodowego, aby połączyć urządzenia.


SKOK DO METODY PRZESYŁANIA ZDJĘĆ

Jak przesyłać zdjęcia z Androida na komputer za pomocą USB?

Najłatwiejszą metodą przenoszenia zdjęć z Androida na komputer jest użycie kabla USB. Mimo że większość flagowych telefonów nie ma ładowarki, powinny przynajmniej nadal zawierać kabel. Ale są stosunkowo tanie w wymianie, jeśli je zgubiłeś lub zużyłeś. Możesz użyć kabla USB-C, jeśli Twój komputer lub laptop ma port USB-C. W przeciwnym razie do podłączenia do komputera będzie potrzebny kabel lub przejściówka z USB-C na USB-A.
Zobacz też: Najlepsze adaptery USB-C, jakie możesz zdobyć.Po podłączeniu urządzenia Android do komputera zobaczysz Automatyczne odtwarzanie wyskakujący komunikat w prawym dolnym rogu ekranu. Kliknij to, aby wybrać, co zrobić z urządzeniem.Adam Birney / Android AuthorityPo tym pojawi się kolejne wyskakujące okienko z różnymi opcjami. Kliknij Importuj zdjęcia.importuj zdjęcia 2Adam Birney / Android AuthorityAlternatywnie możesz kliknąć przycisk Start i wybrać Zdjęcia, aby otworzyć aplikację Zdjęcia.uruchamia zdjęciaAdam Birney / Android AuthorityKliknij na Ikona importu i wybierz Z podłączonego urządzenia.importuj zdjęciaAdam Birney / Android AuthorityMożesz następnie wybrać zdjęcia lub filmy, które chcesz zaimportować na komputer i wybrać miejsce ich zapisania. Proces może potrwać kilka minut, w zależności od liczby przesyłanych plików.

Jak bezprzewodowo przesyłać zdjęcia z Androida na komputer?

Jeśli nie masz kabla USB, nadal możesz przesyłać zdjęcia bezprzewodowo za pomocą aplikacji innej firmy. Polecamy AirDroid, ponieważ jest darmowy i łatwy w użyciu, a także możesz przesyłać pliki między Androidem a komputerem. Wystarczy założyć konto i pobrać aplikację na komputer i system Android.Po pobraniu musisz przyznać aplikacji mobilnej uprawnienia dostępu do plików w telefonie. Następnie otwórz aplikację, dotknij Przenosić w lewym dolnym rogu i wybierz swój komputer z Moje urządzenia lista.przenieś komputer AirDroidAdam Birney / Android AuthorityNastępnie dotknij Zdjęcie w prawym dolnym rogu i wybierz zdjęcia, które chcesz przenieść. Możesz je następnie znaleźć w aplikacji AirDroid na swoim komputerze.przenieś zdjęcie AirDroid na komputer!Adam Birney / Android AuthorityAlternatywnie możesz uzyskać dostęp do plików w telefonie bezpośrednio z aplikacji na PC. Kliknij Akta po lewej stronie, a następnie otwórz Zdjęcia folder, aby przeglądać i pobierać zdjęcia z Androida bezpośrednio na komputer.airdroid PC android zdjęciaAdam Birney / Android Authority

FAQ

Jak przenieść zdjęcia z telefonu z Androidem na komputer bez USB? Możesz użyć aplikacji innej firmy, takiej jak AirDroid, do bezprzewodowego przesyłania zdjęć z Androida na komputer. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android