Jak połączyć konta Fitbit i Noom

Jak połączyć konta Fitbit i Noom

Kaitlyn Cimino / Autorytet Androida
SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby połączyć Fibit i Noom, otwórz Noom, przejdź do Ustawienia > Aplikacje i urządzenia > Podłącz dodatkowe urządzenia. Wybierz swój Fitbit, zaloguj się do swojego konta Fitbit i wybierz swój Fitbit jako Źródło danych kroków.
PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak połączyć Fitbit z kontem Noom

Relacje Fitbit z usługami stron trzecich są co najwyżej problematyczne. Wiemy już, że chociaż niektóre popularne usługi, takie jak Strava i MyFitnessPal, są obsługiwane, inne, takie jak Garmin Connect i Nike Run Club, są odrzucane. Noom znajduje się pośrodku. Fitbit oficjalnie nie obsługuje synchronizacji z usługą, ale Noom pozwala usługom i urządzeniom innych firm synchronizować niektóre dane ze swoimi serwerami. W tym celu możesz zsynchronizować dzienne sumy kroków Fitbit z Noom. Oto jak to zrobić. W aplikacji Noom otwórz main Ustawienia menu i wybierz Aplikacje i urządzenia > Podłącz dodatkowe urządzenia. Poszukaj swojego Fitbit na liście, a następnie wybierz Połączyć. Następnie musisz zatwierdzić listę uprawnień niezbędnych do połączenia obu usług. Są to Profil, Urządzenia i ustawienia Fitbit oraz Aktywność i ćwiczenia. Wybierz wszystkie trzy lub stuknij Pozwól wszystkim aby sprawdzić wszystkie pola. Po zakończeniu stuknij Umożliwić. Na koniec wróć do Aplikacje i urządzenia w aplikacji Noom stuknij Wybierz Źródło danych krokówi wybierz swoje konto Fitbit. Noom pobierze teraz dane kroków z Fitbit i zsynchronizuje je ze swoją usługą. Może to jednak nie nastąpić natychmiast. Ponadto Noom nie będzie pobierać danych z wcześniejszych dni do usługi. Nie oczekuj też, że Fitbit pobierze jakiekolwiek dane dotyczące zużycia żywności lub wody z Noom. Ten proces konfiguruje tylko jednokierunkową synchronizację między Fitbit a Noom.

Jak usunąć Noom z mojego konta Fitbit?

Jeśli przenosisz się do innej usługi lub okres próbny Noom dobiegł końca, możesz chcieć usunąć tę usługę ze swojego konta Fitbit. Oto jak to zrobić. Otwórz pulpit Fitbit na komputerze Stuknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu Wybierz Ustawienia > Aplikacje
Zlokalizuj Nooma i stuknij Odwołaj dostęp

Zobacz też: Typowe problemy i rozwiązania Fitbit

Problemy i rozwiązania Fitbit i Noom

fitbit noomAndy Walker / Android Authority Istnieje duże prawdopodobieństwo, że napotkasz problemy podczas łączenia konta Fitbit z Noom. Jednak większość ma łatwe poprawki. Oto niektóre z najczęstszych problemów i rozwiązań, które odkryliśmy. Spróbuj zmniejszyć rozmiar czcionki ekranowej, jeśli Noom nie wyświetla Fitbit jako możliwego źródła danych. Wydaje się to niedorzeczną poprawką, ale niektórzy użytkownicy na forach Fitbit twierdzą, że to zadziałało. Jeśli okaże się, że Noom nie gromadzi już codziennie danych o krokach z Fitbit, spróbuj usunąć swoje konto Fitbit z Noom i ponownie połączyć te dwie usługi. Jest to powszechna poprawka dla większości usług innych firm połączonych z Fitbit. Spróbuj regularnie odświeżać aplikacje Fitbit i Noom. Zrób to, przesuwając palcem w dół z karty Fitbit Today. Następnie otwórz aplikację Noom i przesuń palcem w dół od góry ekranu głównego.


Często zadawane pytania

Czy Fitbit obsługuje Noom?Fitbit oficjalnie nie obsługuje Noom, ale Noom umożliwia użytkownikom Fitbit synchronizację ich danych kroków z usługą. Czy Noom jest darmowy? Chociaż aplikacja regularnie oferuje bezpłatne wersje próbne, jej plany płatności są tak samo dostosowane, jak spersonalizowana usługa dietetyczna, którą zapewnia. Za usługę zapłacisz jednak do 59,99 USD miesięcznie. Czy powinienem rozważyć alternatywę dla Noom? Chociaż wielu użytkowników uważa, że ​​Noom naprawdę pomaga im osiągnąć cele wagowe, ma ograniczoną integrację z Fitbit. Istnieje wiele innych usług, które oferują lepsze opcje synchronizacji danych z Fitbit. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android