Jak dodawać znajomych na Nintendo Switch

Jak dodawać znajomych na Nintendo Switch

Jedną z największych zalet każdego systemu do gier jest możliwość grania ze znajomymi. Jeśli pojawi się nowa gra, ale tylko ty w nią grasz, doświadczenie może bardzo szybko stać się nudne. Przyjrzyjmy się, jak dodawać znajomych na Nintendo Switch.
Czytaj więcej: Jak dodawać znajomych na Discord

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby dodać znajomych na Nintendo Switch, możesz: Wyszukaj lokalnych użytkowników, Wyszukaj użytkowników, z którymi grałeślub Szukaj za pomocą kodu znajomego. Ta ostatnia opcja jest najbardziej niezawodna, ponieważ możesz dodać każdego z dowolnego miejsca. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić znajomego o kod przyjaciela Nintendo Switch.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak dodawać znajomych na Nintendo Switch

Istnieją trzy podstawowe sposoby dodawania znajomych na Nintendo Switch. Pierwszym z nich jest szukaj użytkowników lokalnie, co wymaga od obu stron wybrania tego samego kształtu z listy. Drugim jest przeszukaj listę użytkownicy, z którymi grałeś a następnie dodaj je z tej listy. Trzeci sposób to ręcznie wpisz kod przyjacielaktóry jest najbardziej niezawodnym sposobem.

Wyszukaj lokalnych użytkowników

Ta pierwsza metoda wymaga, aby obie strony były blisko siebie. To nie zadziała, jeśli jesteś daleko od osoby, którą chcesz dodać.Naciśnij A na swoim zdjęciu profilowym w lewym górnym rogu ekranu głównego, aby przejść do strony swojego konta.Curtis Joe / Android AuthorityPrzewiń stronę swojego konta, aby Dodaj znajomego i naciśnij A.przejdź do Dodaj znajomegoCurtis Joe / Android AuthorityPress A na Wyszukaj lokalnych użytkowników.przejdź do wyszukiwania lokalnych użytkownikówCurtis Joe / Android AuthorityWybierz kształt z listy. Jeśli inny użytkownik w pobliżu wybrał już kształt, wybierz kształt, który wybrał.wybierz symbol dowolny symbolCurtis Joe / Android Authority Poczekaj, aż inny użytkownik wybierze ten sam kształt.pobliski użytkownik musi wybrać ten sam symbol co tyCurtis Joe / Android Authority Po zakończeniu pojawią się na kartach pod Twoim zdjęciem profilowym i będziesz mógł wysłać im zaproszenie do znajomych.

Wyszukaj użytkowników, z którymi grałeś

Naciskać A na swoim zdjęciu profilowym w lewym górnym rogu ekranu głównego, aby przejść do strony swojego konta.przejdź do swojej strony z imieniemCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń stronę swojego konta, aby Dodaj znajomego i naciśnij A.przejdź do Dodaj znajomegoCurtis Joe / Android AuthorityPress A na Wyszukaj użytkowników, z którymi grałeś.przejdź do wyszukiwania użytkowników, z którymi grałeśCurtis Joe / Android AuthorityJeśli ostatnio grałeś z osobą, którą chcesz dodać, pojawi się ona na poniższej liście. Wybierz tego użytkownika i wyślij mu zaproszenie do znajomych.znajdź użytkownika, z którym grałeś i wyślij mu prośbęCurtis Joe / Android Authority

Szukaj za pomocą kodu znajomego

Aby skorzystać z tej metody, musisz znać kod przyjaciela Nintendo Switch drugiego użytkownika.Naciśnij A na swoim zdjęciu profilowym w lewym górnym rogu ekranu głównego, aby przejść do strony swojego konta.przejdź do swojej strony z imieniemCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń stronę swojego konta, aby Dodaj znajomego i naciśnij A.przejdź do Dodaj znajomegoCurtis Joe / Android AuthorityPress A na Szukaj za pomocą kodu znajomego.Przejdź do wyszukiwania z kodem znajomegoCurtis Joe / Android AuthorityWprowadź kod znajomego, a następnie naciśnij OK aby wysłać im zaproszenie do znajomych.wpisz kod przyjacielaCurtis Joe / Android Authority

Jak znaleźć kod przyjaciela na konsoli Nintendo Switch

Twój kod przyjaciela Nintendo Switch nie jest powiązany z twoim urządzeniem. Zamiast tego jest powiązany z Twoim kontem lub „profilem” na urządzeniu. Aby go znaleźć, przejdź do strony swojego konta i przewiń w dół do Dodaj znajomego.lokalizacja kodu przyjacielaCurtis Joe / Android AuthorityTwój kod znajomego pojawi się obok Twój kod przyjaciela tekst na dole i zaczyna się od „SW”.

Jak akceptować zaproszenia do znajomych na Nintendo Switch

Gdy otrzymasz zaproszenie do znajomych, nad Twoim zdjęciem profilowym w lewym górnym rogu ekranu głównego pojawi się zielone kółko. Wybierz swoje zdjęcie profilowe, aby przejść do strony swojego konta.powiadomienie o zaproszeniu do znajomychCurtis Joe / Android AuthorityPrzewiń stronę swojego konta, aby Dodaj znajomego i naciśnij A.dodaj zakładkę znajomychCurtis Joe / Android AuthorityPress A na Prośby od znajomych. Nad ikoną powinno znajdować się zielone kółko, z liczbą przychodzących zaproszeń do znajomych po prawej stronie.zakładka zaproszeń do znajomychCurtis Joe / Android AuthorityPress A na użytkownika, który wysłał Ci zaproszenie do znajomych.wybierz osobę, którą chcesz dodaćCurtis Joe / Android AuthorityPress A na Stać się przyjaciółmi przycisk.kliknij zostań przyjaciółmiCurtis Joe / Android AuthorityZaprzyjaźniłeś się z tym użytkownikiem. Będziesz mógł je zobaczyć, gdy będą online, zaprosić ich do grania w gry i zobaczyć, w co grają na ich profilu.znajomi z ekranu potwierdzeniaCurtis Joe / Android AuthorityKomentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android