Jak dodawać, zarządzać i anulować Disney Plus na Roku

Jak dodawać, zarządzać i anulować Disney Plus na Roku

Tam, gdzie jest dostępny, dostęp do Disney Plus jest jedną z głównych atrakcji urządzenia Roku — w końcu Disney kontroluje prawa do Marvela, Pixara, Gwiezdnych wojen, Muppetów, a także do katalogu o tej samej nazwie. Oto jak dodawać, zarządzać i anulować Disney Plus na Roku.
Czytaj więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney Plus

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby dodać Disney Plus do Roku, wyszukaj go w Kanały strumieniowe przechowywać i instalować. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub zarejestrowanie się. Jeśli zarejestrujesz się przez Roku, możesz później anulować, podświetlając kanał na ekranie głównym, naciskając przycisk gwiazdki, a następnie Zarządzaj subskrypcją. Zobaczysz Anuluj subskrypcje opcja.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak dodać Disney Plus do Roku

Wyszukiwanie Disney Plus na RokuRoger Fingas / Android AuthorityDodajesz Disney Plus do Roku w taki sam sposób, jak do każdego kanału — za pośrednictwem Kanały strumieniowe sklep, znaleziony na ekranie głównym. Otwórz go, wyszukaj „Disney”, wybierz kanał z wyników i zainstaluj. Jest kilka rzeczy do zapamiętania. Po otwarciu aplikacji zostaniesz poproszony o zalogowanie się (jeśli jesteś już subskrybentem) lub zarejestrowanie się (jeśli nie). Jeśli możesz zarejestrować się bezpośrednio przez aplikację, a nie przez internet, opłata za subskrypcję będzie naliczana i zarządzana przez Roku (więcej o tym za chwilę). Większość telewizorów Roku i urządzeń dodatkowych jest zgodna, ale potrzebujesz bardziej zaawansowanych, aby skorzystać ze standardów takich jak rozdzielczość 4K, HDR i/lub dźwięk przestrzenny Dolby Atmos. Możesz zobaczyć pełną listę kompatybilnego sprzętu w naszym przewodniku tutaj.

Jak anulować Disney Plus na Roku

Obrońcy pokazują się jak TytaniZwykle najlepiej jest zasubskrybować Disney Plus przez Internet, ponieważ będziesz rozliczać się niezależnie — co ułatwia śledzenie wydatków — a wprowadzanie danych za pomocą myszy, klawiatury lub przycisków dotykowych jest szybsze niż przy użyciu pilota. Będziesz też chciał anulować przez Internet, jeśli tak się zapisałeś. To powiedziawszy, jeśli (i tylko jeśli) subskrybujesz bezpośrednio przez Roku, anulowanie jest absurdalnie łatwe: na ekranie głównym Roku zaznacz Disney Plus w Twoja lista kanałów. Naciśnij przycisk gwiazdki na pilocie. Wybierać Zarządzaj subskrypcją z menu, które się pojawi. Wybierz Anuluj subskrypcje dwa razy. Otrzymasz potwierdzenie, w tym ostatni dzień ważnego dostępu.

Jak zarządzać napisami Disney Plus na Roku

kosmici hbo max listaNa nowszych urządzeniach Roku umożliwia włączanie i wyłączanie napisów w locie. Podczas oglądania filmu lub programu telewizyjnego w Disney Plus naciśnij przycisk w górę na pilocie, a następnie wybierz Dźwięk i napisy. Opcje będą się różnić w zależności od oglądanej treści — na przykład film z głosami w języku angielskim może, ale nie musi, mieć napisy w języku koreańskim. Jeśli masz starszy produkt Roku, może być konieczne użycie menu audio i napisów w opisie filmu strona. Wadą jest oczywiście to, że utkniesz z wyborem po uruchomieniu wideo.

Jak zmienić język Disney Plus na Roku

Zmień język dźwięku

Zmiana ścieżek dźwiękowych w Disney Plus dla Roku 1Roger Fingas / Android Authority Jeśli chcesz słuchać dźwięku w innym języku, rozpocznij odtwarzanie filmu lub programu telewizyjnego, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk gwiazdki na pilocie. Wybierz Ścieżka dźwiękowa w menu, które się pojawi i dokonaj wyboru. Podobnie jak w przypadku napisów, Twoje opcje będą się różnić w zależności od konkretnego filmu. Niektóre urządzenia Roku mogą również ukrywać tę opcję w różnych menu, na przykład Dostępność i podpisy.

Zmień język kanału

Zmiana języka aplikacji w Disney Plus dla RokuRoger Fingas / Android AuthorityAby zmienić język interfejsu kanału, musisz to zrobić z ekranu głównego Disney Plus (a nie z głównego ekranu głównego Roku, żeby było jasne): Z menu paska bocznego po lewej stronie wybierz swój ikona profilu. Wybierz Edytuj profile, a następnie profil, który próbujesz zmienić. Wybierz Język aplikacji i wybierz ten, którego chcesz użyć.


Czytaj więcej: Które urządzenie do przesyłania strumieniowego Roku jest dla Ciebie odpowiednie

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Disney Plus na Roku?Ceny mogą ulec zmianie, w tym oferty specjalne. Jednak w USA subskrypcja wynosi zwykle 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie. Amerykańscy klienci mogą również wyskoczyć na pakiet z Hulu i ESPN Plus, który kosztuje 13,99 USD miesięcznie, chociaż otrzymasz tańszą wersję Hulu z reklamami.

Czy mój Roku jest za stary na Disney Plus?Jest to możliwe, ale mało prawdopodobne, jeśli kupiłeś go w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat. Następujące wersje modeli nie będą działać:

Czy Roku Express może przesyłać strumieniowo Disney Plus?TAk. Każdy model Express lub Express 4K jest kompatybilny. Jeśli jednak masz najbardziej podstawowy Express, będziesz ograniczony do rozdzielczości 1080p bez HDR, a żadna wersja nie jest kompatybilna z Dolby Atmos lub Dolby Vision. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android