Jak dodać emotikony do Discord

Jak dodać emotikony do Discord

Edgar Cervantes / Android AuthorityDiscord słynie z implementacji niestandardowych emotikonów. Jeśli nie byłeś świadomy, emotikony to małe obrazki, które zachowują się tak samo, jak inne znaki, które wprowadzasz za pomocą klawiatury. Discord umożliwia korzystanie z „serwerowych” emotikonów, które nie pojawiają się na klawiaturze emoji wbudowanej w smartfon. Co więcej, te emotikony są dostępne wyłącznie w Discord na komputerach i urządzeniach mobilnych. Aby rozpocząć, będziesz chciał wiedzieć, jak dodawać emotikony do Discord.
Czytaj więcej: Jak dodawać znajomych na Discord

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby dodać emotikony do Discord, przejdź do swojego serwera. Otwórz menu rozwijane, klikając strzałkę w dół u góry, a następnie kliknij Ustawienia serwera > Emoji. Kliknij Prześlij emotikony.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak działają emotikony Discorda?

Emotikony Discord są niezwykle ważne dla platformy. W przeciwieństwie do standardowych emotikonów, które można znaleźć na klawiaturze Androida lub iOS, Discord umożliwia użytkownikom przesyłanie niestandardowych emotikonów na serwery, których są właścicielami lub moderowani. Emotikony można znaleźć w menu emotikonów Discord. Jest to dostępne po kliknięciu przycisku po prawej stronie Wiadomość pole, które wygląda jak emotikon.

Standardowe emotikony a animowane emotikony

Istnieją dwa podstawowe typy emotikonów: standardowe emotikony i animowane emotikony. Standardowe emotikony to po prostu statyczne obrazy, które zostały przesłane na serwer Discord w celu użycia ich jako emotikonów. Nie poruszają się one po najechaniu na nie kursorem.emotikony w lokalizacji niezgodyCurtis Joe / Android AuthorityKolorowe emotikony są użyteczne, podczas gdy te wyszarzone są bezużyteczne.Jako darmowy użytkownik możesz używać wszystkich standardowych emotikonów z serwera na tym serwerze. Na przykład, jeśli nie jesteś płatnym subskrybentem Discord Nitro, będziesz mógł używać tylko pierwszych 16 emotikonów na serwerze Discord „Going Quantum’s Sushi Shack” pokazanym powyżej. Nie będziesz także mógł używać żadnych emotikonów z innych serwerów, do których dołączyłeś. Wszystkie wyszarzone emotikony na powyższym obrazku to „animowane” emotikony. Animowane emotikony to obrazy GIF, które zostały zmniejszone do rozmiaru ikony. Poruszają się po najechaniu na nie. Subskrybenci Discord Nitro mogą używać animowanych emotikonów na Discord, kiedy tylko chcą. Mogą również używać emotikonów z innych serwerów na dowolnym serwerze lub wątku wiadomości bezpośrednich, który chcą.

Korzystanie z animowanych emotikonów (Discord Nitro)

wszystkie emotikony odblokowały niezgodęCurtis Joe / Android Authority Serwer wyświetlany wcześniej, ale na koncie Discord Nitro. Subskrybenci Discord Nitro zyskują dostęp do wielu, wielu dodatkowych korzyści. Spośród tych korzyści, być może najbardziej zauważalnymi w codziennym użytkowaniu byłyby animowane emotikony. Te małe ruchome obrazy odróżniają Discorda od wielu innych platform mediów społecznościowych po prostu ze względu na to, jak zaimplementowano animowane emotikony. Mogą być używane w każdym rodzaju wiadomości, w tym w ogłoszeniach, regułach, wiadomościach bezpośrednich i nie tylko. Każdy GIF o maksymalnym rozmiarze 256 kb można zamienić w animowaną emotikonę na Discordzie.

Korzystanie z emotikonów z innych serwerów (Discord Nitro)

Wszystkie inneCurtis Joe / Android Authority Jako subskrybent Discord Nitro możesz używać emotikonów z innych serwerów na swoim obecnym serwerze. Jeśli jesteś subskrybentem Discord Nitro, możesz używać dowolnych emotikonów z dowolnego serwera, o ile serwer, na którym jesteś pozwala Ci na Użyj zewnętrznych naklejek. Jest to uprawnienie roli, które można włączyć lub wyłączyć. Jednocześnie, jeśli dodasz kilka niestandardowych emotikonów do Discord, subskrybenci Discord Nitro, którzy są częścią Twojego serwera, mogą używać emotikonów Twojego serwera na innych serwerach.

Jak dodać niestandardowe emotikony do serwera Discord

Pulpit

Przejdź do serwera Discord, którego jesteś właścicielem lub moderatorem, i kliknij strzałkę w dół obok nazwy serwera. Jeśli jesteś moderatorem, będziesz potrzebować uprawnień do roli, aby Zarządzaj emotikonami i naklejkami.kliknij strzałkę w dół na serwerzeCurtis Joe / Android AuthorityKliknij Ustawienia serwera z kolejnego menu rozwijanego.ustawienia serwera niezgodność lokalizacjiCurtis Joe / Android AuthorityW menu serwera po lewej stronie kliknij Emoji.znajdź niezgodę na kartę emojiCurtis Joe / Android AuthorityNa koniec kliknij fioletowy Prześlij emotikony przycisk. Możesz przesłać dowolny obraz lub GIF pobrany na komputer, który ma rozmiar 256 KB lub mniejszy. Aby uzyskać najlepsze wyniki, prześlij te, które mają jasne, przezroczyste tło, aby wtapiały się w resztę interfejsu Discord.kliknij prześlij emotikonCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

Przejdź do ustawień serwera Discord. Aby to zrobić w aplikacji Discord, przejdź do swojego serwera, naciśnij przycisk ⠇, a następnie dotknij koła zębatego Ustawienia przycisk.przejdź do ustawień serwera Discord na urządzeniu mobilnymCurtis Joe / Android AuthorityPrzejdź do Emoji tab, a następnie naciśnij Prześlij emotikony.prześlij emotikon na komórkęCurtis Joe / Android Authority

Skąd wziąć niestandardowe emotikony Discord

przykład emoji ggCurtis Joe / Android Authority Czy jesteś zakłopotany pomysłami na emoji na Discordzie? Jeśli nie znalazłeś żadnego, którego chciałbyś użyć na swoim serwerze, być może nadszedł czas, aby skorzystać z witryny takiej jak emoji.gg. Istnieje kilka solidnych witryn internetowych, które zapewniają doskonałe obrazy, które można pobrać, a następnie przesłać na serwer Discord. Alternatywnie możesz użyć programu do edycji, aby utworzyć wersję .png obrazu, który Ci się podoba, a następnie zmienić jego rozmiar, aby był poniżej 256kb.Istnieje wiele sposobów na znalezienie nowych emotikonów na serwerze Discord. Czasami potrzeba trochę kreatywności!


Czytaj więcej: Jak dołączyć do serwera Discord na dowolnym urządzeniu?

Często zadawane pytania

Jakie są dobre emotikony Discorda?Memy tworzą świetne emotikony Discorda! Na przykład memy KEKW i Pepe są wszędzie na Discordzie. Będziesz chciał trochę pogrzebać i dowiedzieć się, jakich emotikonów używają również osoby z twojego wewnętrznego kręgu.Gdzie mogę pobrać emotikony na Discord?emoji.gg jest doskonałym źródłem wielu różnych rodzajów emotikonów Discord. Reddit jest również całkiem przyzwoitym źródłem dobrych emotikonów i zawsze jest Google.Jak uzyskać animowane emotikony na Discordzie?Aby móc korzystać z animowanych emotikonów, musisz być subskrybentem Discord Nitro. Możesz przesyłać animowane emotikony na swój serwer, kiedy tylko chcesz, niezależnie od tego, czy jesteś subskrybentem, czy nie, ale nie będziesz mógł ich używać, chyba że subskrybujesz Discord Nitro.Gdzie są emotikony Discorda?Znajdują się one w „tacy emoji”. Znajduje się po prawej stronie Wiadomość pole na dole interfejsu, w którym wpisujesz wszystkie swoje wiadomości. Wygląda jak twarz emoji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android