Jak anulować subskrypcję PlayStation Plus

Jak anulować subskrypcję PlayStation Plus

Usługa subskrypcji Sony PlayStation Plus ma wiele do zaoferowania z trzema różnymi poziomami, ale być może nie używasz jej wystarczająco, aby uzasadnić miesięczny koszt. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o anulowaniu subskrypcji PlayStation Plus.
Czytaj więcej: Jak uzyskać zwrot pieniędzy z PlayStation Store

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby anulować subskrypcję, zaloguj się do Zarządzania kontem za pomocą swojego identyfikatora PSN. Wybierz Subskrypcja z menu po lewej stronie ekranu i kliknij Anuluj subskrypcję obok PlayStation Plus.


KLUCZOWE SEKCJE

Co się stanie, gdy anulujesz subskrypcję PlayStation Plus?

Większość korzyści z PlayStation Plus przepada po anulowaniu subskrypcji. Będziesz jednak mieć dostęp do wszystkich korzyści związanych z subskrypcją, takich jak comiesięczne gry, przestrzeń dyskowa online i tryb dla wielu graczy online, aż do końca okresu płatności za wcześniej zakupioną subskrypcję. Gdy ta data nadejdzie, korzyści się skończą, a Ty stracisz dostęp do wszystkich tych korzyści. Jeśli chodzi o bibliotekę gier, które możesz pobrać i grać w PlayStation Plus, wszelkie treści, które wcześniej pobrałeś bezpłatnie w ramach subskrypcji, nie będą dostępne. być dłużej dostępne. Będziesz musiał zapłacić za te gry, jeśli chcesz dalej w nie grać. Jednak odebrane pakiety PlayStation Plus, awatary i wszystko, co kupiłeś z członkami PlayStation Plus, możesz zatrzymać.

Jak anulować subskrypcję PlayStation Plus na PS5

Ze strony głównej przejdź do opcji Ustawienia > Użytkownicy i konta > Płatności i subskrypcje.płatności i subskrypcje ps5Adam Birney / Android Authority Następnie wybierz Subskrypcje > PlayStation Plus.anuluj subskrypcję ps5Adam Birney / Android AuthorityNa koniec wybierz Anuluj subskrypcję.

Jak anulować subskrypcję PlayStation Plus na PS4

Na stronie głównej przejdź do PlayStation Plus > Zarządzaj członkostwem > Subskrypcja.anuluj ps plus odnowienie ps4Adam Birney / Android AuthorityWybierz Wyłącz automatyczne odnawianie. Zapobiegnie to obciążaniu Twojego konta subskrypcją w celu kontynuacji po następnej dacie, za którą już zapłaciłeś.

Jak anulować subskrypcję PlayStation Plus w Internecie

Najpierw zaloguj się do zarządzania kontem za pomocą swojego identyfikatora PlayStation Network. Wybierz opcję Subskrypcja z menu po lewej stronie ekranu.anuluj ps plus webAdam Birney / Android AuthorityNa koniec wybierz opcję Anuluj subskrypcję obok PlayStation Plus. Jeśli chcesz zachować subskrypcję, możesz wybrać opcję Reaktywuj subskrypcję w tej samej sekcji przed kolejną datą płatności za bieżącą subskrypcję, aby zachować jej aktywność.


Czytaj więcej: Jak anulować Disney Plus

Często zadawane pytania

Czy jeśli anuluję subskrypcję PlayStation Plus, zachowam wszystkie pobrane gry? Dostęp do gier pobranych bezpłatnie za pośrednictwem usługi PS Plus będziesz mieć tylko przez cały okres subskrypcji PS Plus. Jeśli anulujesz subskrypcję, nie będziesz mógł grać w żadne gry otrzymane w ramach subskrypcji. Jeśli zdecydujesz się odnowić, możesz pobrać je ponownie lub wskoczyć z powrotem, jeśli są już zainstalowane. Czy możesz anulować PS Plus w dowolnym momencie? Tak, możesz anulować subskrypcję PlayStation Plus w dowolnym momencie i nadal cieszyć się korzyściami do końca dowolnego wcześniej zakupionego okresu płatności za subskrypcję. Jak anulować automatyczne odnawianie PlayStation Plus? Wykonanie czynności opisanych w tym artykule spowoduje przejście do opcji anulowania automatycznego odnawiania PS Plus. Na PS5 przejdź do Ustawienia > Użytkownicy i konta. Wybierz Konto > Płatności i subskrypcje > Subskrypcje > PlayStation Plus. Wybierz Anuluj subskrypcję i, mając taką opcję, wybierz Anuluj automatyczne odnawianie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android