Inteligentny monitor 4K Samsung M8 jest dostarczany z kartą podarunkową o wartości 100 USD

Inteligentny monitor 4K Samsung M8 jest dostarczany z kartą podarunkową o wartości 100 USD

Jedna z najlepszych ofert tygodnia dotyczy produktu, który jeszcze się nie pojawił. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży 32-calowy inteligentny monitor Samsung M8 4K w cenie od 699,99 USD przed 17 kwietnia, otrzymasz 100 USD kredytu Samsung do wykorzystania na przyszłe zakupy. Tylko heads-up, że biały model, który kosztuje 699,99 USD, ma być obecnie dostępny na początku maja. Inne kolory, takie jak zielony i różowy (które kosztują 30 USD więcej) zostaną wysłane do 18 kwietnia. Dostępna jest niebieska opcja, ale nie jest ona jeszcze dostępna w przedsprzedaży. Monitor M8 ma pewne funkcje, których nie ma wiele innych. Pisałem o nich wszystkich tutaj, ale jeśli chcesz chudy, oto idzie: może uruchamiać aplikacje smart TV, takie jak Apple TV Plus, Netflix i inne, nawet jeśli nie masz komputera lub urządzenia do przesyłania strumieniowego, aby się z nim połączyć . Jeśli podłączysz do niego mysz i klawiaturę, możesz również uzyskać dostęp do aplikacji Microsoft Office. Co więcej, zawiera kamerę internetową, która jest zatrzaskiwana na górze, dzięki której możesz prowadzić wideoczaty za pośrednictwem Google Duo. Samsung twierdzi, że kredyt wygaśnie 31.12.2022, więc miej to na uwadze, jeśli to jest jeden z powodów, dla których to kupujesz.

Inteligentny monitor Samsung M8

Najnowszy inteligentny monitor Samsunga, 32-calowy 4K M8, jest dostępny w czterech kolorach, a każdy z nich ma kilka fajnych sztuczek. Mogą przesyłać strumieniowo aplikacje do strumieniowego przesyłania telewizji i filmów, uruchamiać aplikacje Microsoft Office i nie tylko. Jest wyposażony w podłączaną kamerę internetową, która umożliwia również prowadzenie rozmów wideo w Google Duo. Mała, ale sprawna konsola Xbox Series S firmy Microsoft jest o 30 USD niższa od zwykłej ceny w Newegg. Po wpisaniu kodu KWIECIEŃ338 w kasie cena spada z 299,99 USD do 269,99 USD przed opodatkowaniem. Widzieliśmy już nieco lepsze oferty, ale niezależnie od tego, czy jesteś obecnym, czy potencjalnym subskrybentem Game Pass Ultimate, to tak, jakby dwa miesiące za darmo. Na wszelki wypadek, gdybyś nie był tego świadomy, seria S jest małym rodzeństwem serii X, a jej funkcje i moc są, jak można przewidzieć, mniejsze. Warto zauważyć, że nie ma w nim napędu dyskowego, a jego celem jest wysoka liczba klatek na sekundę w rozdzielczości mniejszej niż 4K. Nie jest to więc odpowiednia konsola dla bardziej wymagających graczy, którzy potrzebują najlepszej w swojej klasie wydajności. Ale może to być idealne urządzenie dla kogoś, kto potrzebuje urządzenia do przesyłania strumieniowego z konsolą.

Microsoft Xbox Series S

Xbox Series S jest znacznie mniejszy niż Xbox Series X obsługujący 4K, ale nadal może obsługiwać te same gry cyfrowe – aczkolwiek w rozdzielczości 2560 x 1440 QHD. Dzięki rozbudowanej kompatybilności wstecznej odtwarza również oryginalne gry na Xbox, Xbox 360 i Xbox One. Jeśli jesteś członkiem Costco, możesz kupić HomePod Mini firmy Apple w kolorze białym, niebieskim, żółtym lub gwiezdnej szarości za 79,99 USD, co stanowi 20 USD zniżki od ceny detalicznej. To jest na tym samym boisku, co najniższa cena, jaką widzieliśmy, chociaż nie jest to tak wielka oferta dla osób niebędących członkami. Możesz dokonać płatności bez członkostwa Costco, ale doda to 4,75 USD (pięć procent kosztów) do całkowitej kwoty. Chociaż HomePod Mini ma mniejszy dźwięk niż większy (obecnie wycofany) HomePod, ma prawie wszystkie te same funkcje. Możesz wydawać polecenia w Siri za pomocą głosu i sterować inteligentnymi urządzeniami HomeKit.

Apple HomePod mini

HomePod mini firmy Apple oferuje dobry dźwięk jak na swój rozmiar i dobrze współpracuje z innymi urządzeniami Apple. Robot odkurzający Roborock E4 ma dużą zniżkę w Amazon, sprzedając się za 199,99 USD po przycięciu kuponu na stronie. Ten model został niedawno nominowany jako „najlepszy robot odkurzający w przystępnej cenie” przez ekspertkę ds. inteligentnych domów z The Verge, Jennifer Pattison Tuohy. W jej testach E4 miał imponujący czas pracy około 200 minut i ma cztery poziomy czyszczenia, od mocnego do lekkiego trybu, który nie jest zbyt głośny. Nie ma samoopróżniającego się kosza, jak w przypadku droższych modeli, ale kosz, który ma, jest pokaźnych rozmiarów. Ojej, odkurzacze robotów stają się przystępne, tak?

Roborock E4

Z tą samą baterią, co jej droższe rodzeństwo S7, która może działać przez 200 minut i ogromnym pojemnikiem o pojemności 640 ml, E4 jest koniem pociągowym. Jest też bardzo zwinny, czyści w metodycznych rzędach i współpracuje z asystentami głosowymi Google Home i Alexa.

Niektóre inne oferty, które możesz chcieć sprawdzić

1Password oferuje bardzo dużo usług dla czytelników Verge, którzy nie mają jeszcze konta w firmie. Oferuje dwie zniżki, jedną na indywidualne konto i pakiet rodzinny, który obsługuje pięć osób z przechowywaniem haseł, ochroną i nie tylko. Uzyskaj konto indywidualne za 14,40 USD przez pierwszy rok (zwykle 36 USD) lub konto rodzinne za 24 USD. Najnowsze słuchawki Echo Buds firmy Amazon to dobrze zaprojektowane bezprzewodowe słuchawki douszne, które zapewniają dobrą jakość dźwięku i solidną redukcję szumów. Zwykle 119,99 USD, tylko 49,99 USD i są dostarczane z przewodowym etui do ładowania. W firmie Microsoft możesz zbudować własny pakiet Xbox Series X, zawierający konsolę (oczywiście), grę (w cenie od 49,99 do 59,99 USD) i kontroler (kosztujący co najmniej 49,99 USD). Jeśli nie chcesz zestawu, możesz kupić samą konsolę za zwykłą cenę 499,99 USD w Walmart.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android