Integracja Fitbit stworzy lub zepsuje Pixel Watch

Integracja Fitbit stworzy lub zepsuje Pixel Watch


Minęło dużo czasu, ale pierwszy zegarek marki Pixel firmy Google jest już tuż za rogiem. Mityczny zegarek początkowo miał zostać wprowadzony na rynek w 2018 roku, a następnie ponownie w 2019 roku, kiedy Google nabył IP smartwatcha od Fossil. Przypuszczalnie Google nie mógł znaleźć idealnego rynku dla swojego urządzenia do noszenia. Jednak od 2019 r. wiele się zmieniło. W 2021 r. Google zakończyło przejęcie giganta monitorowania kondycji Fitbit, dając mu najważniejszy składnik, jakiego potrzebuje, aby stworzyć zabójczy produkt — niesamowite śledzenie zdrowia.
Związane z: Jaki jest najlepszy smartwatch? Oto nasze najlepsze propozycjeKiedy Google przedstawił Pixel Watch na dorocznej konferencji I/O, wiadomość była głośna i wyraźna – algorytmy Fitbit będą w centrum doświadczenia Pixel Watch. Ale im więcej o tym myślę, same algorytmy nie wystarczą, by uratować Pixel Watcha. Aby mieć szansę na sukces, Pixel Watch będzie musiał zadbać o kompleksowe wrażenia użytkownika Fitbit. Dlatego.

Czy integracja Fitbit sprzedałaby się na Pixel Watch?

164 głosyTak, czekałem na wysokiej klasy smartwatch z obsługą Fitbit.63%Nie, jestem zadowolony z mojego obecnego urządzenia Wear OS. 10%Nie, wolę monitory aktywności ze względu na ich żywotność i rozmiar. 16%Nie używam urządzeń ubieralnych do śledzenia aktywności fizycznej. 11%

Pixel Watch potrzebuje powodu, by istnieć

Nowy sprzęt Google Pixel 7 Pro Pixel WatchWear OS istnieje od prawie ośmiu lat, ale trudno byłoby mi wymienić jeden zegarek, który odniósł przełomowy sukces. Praktycznie każdy duży sprzedawca smartfonów podjął wyzwanie stworzenia zegarka Wear OS, który zawierał najlepsze czujniki, monitory tętna i wszystkie akcesoria związane ze śledzeniem zdrowia, ale żaden z tych zegarków tak naprawdę nie wystartował. Nawet najbardziej udane zegarki Wear OS bledną w porównaniu z Apple Watch. Potrzeba było głębokiej współpracy Samsunga i Google, aby stworzyć jeden z niewielu atrakcyjnych zegarków Wear OS. To powiedziawszy, nawet Galaxy Watch jest zaledwie drobinką w stosunku do gigantycznego sukcesu Apple Watch, nie mówiąc już o dziesiątkach milionów sprzedanych Fitbitów. Co więcej, pomimo tego, że jest zegarkiem Wear OS 3.0, Galaxy Watch nadal wspiera ekosystem Samsunga bardziej niż Google.

Fitbit to klucz do sukcesu Pixel Watch

Fitbit Sense 2 Przegląd aplikacji pogodowejC. Scott Brown / Android Authority Z Fitbit w swoim kotku, Google ma najbardziej krytyczny składnik, którego potrzebuje, aby podnieść Pixel Watch z kolejnego smartwatcha Wear OS do prawdziwie pożądanego produktu. Użytkownicy Fitbit, ogólnie rzecz biorąc, są bardzo zaangażowani w swoje urządzenia fitness. Ankieta z 2019 r. wykazała, że ​​użytkownicy Fitbit mieli najwyższy poziom interakcji ze swoimi urządzeniami do noszenia — na różnych platformach. 93% ankietowanych użytkowników korzystało z zegarka codziennie, wyprzedzając 92% użytkowników Apple Watch. Tymczasem użytkownicy Wear OS pozostawali daleko w tyle, stanowiąc zaledwie 75% ankietowanych użytkowników. Fitbit musi być obywatelem pierwszej klasy wplecionym w tkankę śledzenia zdrowia na zegarku Pixel Watch. Podczas gdy Fitbit Sense i Sense 2 próbują odtworzyć doświadczenie smartwatcha z ograniczoną obsługą aplikacji Fitbit, monitory fitness są po prostu zbyt zablokowane i brakuje im mocy, aby zapewnić gwiezdne wrażenia. Użytkownicy Fitbit domagali się wysokiej klasy smartwatcha, a najwyższej klasy doświadczenie Fitbit na Pixel Watch z pewnością zapewni Google gotową i chętną publiczność. Ale aby tak się stało, coś musi dać, a Fitbit musi być obywatelem pierwszej klasy w zegarku Pixel Watch. Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że ​​​​Fitbit musi zostać wpleciony w tkaninę śledzenia zdrowia w zegarku Pixel Watch . Codzienna liczba kroków, aktywność fizyczna i dane dotyczące snu muszą trafiać bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego Fitbit używanego od lat. Tabele wyników, wykresy aktywności i wyzwania powinny mieć własne, doskonałe tarcze zegarka.Apple Watch SE 2 wyświetla tarczę zegarka Activity Analog.Samo szkolenie Kaitlyn Cimino / Android AuthorityFitness jest w dużej mierze działaniem wspólnotowym, czy to poprzez prowadzenie klubów, czy wirtualne tablice wyników. Od lat używam produktów Fitbit, aby zachęcić się do większej aktywności, a obserwowanie, jak znajomi przekraczają 20 000 kroków dziennie, było kluczowym motywatorem do rozpoczęcia biegania jako aktywności. Google musi znaleźć sposób na wykorzystanie niesamowitej społeczności Fitbit i treningów z przewodnikiem do korzystania z Pixel Watch. Co więcej, Google musi mieć własny, konkurencyjny moment pierścieni aktywności, który można udostępniać, taki jak Apple Watch.
Przeczytaj także: Użyłem telefonu, aby schudnąć 55 funtów i przebiec maraton. Oto jak. Oznacza to również rozplątywanie żałośnie nieodpowiedniego Google Fit z miksu. Platforma oferuje minimalne statystyki i, co gorsza, nie ma w ogóle aspektu społecznościowego. Oba są ważne szczególnie dla użytkowników Fitbit, ale także dla każdego, kto interesuje się śledzeniem zdrowia. Obecne podejście Google do tworzenia dodatkowych aplikacji fitness w systemie Wear OS po prostu nie zadziała tutaj. Pixel Watch musi być najpierw doskonałym zegarkiem Fitbit, aby mieć szansę na wyróżnienie się. Chociaż Google wcześniej wspomniał, że użytkownicy będą mogli zsynchronizować wszystkie kluczowe wskaźniki zdrowotne z kontem Fitbit, dowodem będzie wdrożenie i płynność procesu. Bycie dobrym zegarkiem Wear OS to stawki stołowe, ale Pixel Watch musi być najpierw doskonałym zegarkiem Fitbit, aby mieć szansę na wyróżnienie się.

Google musi sprostać wyzwaniu smartwatcha

Fitbit Versa 3 wyświetla menu szybkiego panelu z włączoną funkcją Nie przeszkadzać.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityOczywiste jest, że oprogramowanie będzie wymagało odpowiedniego sprzętu. Mając za sobą spuściznę Fitbit, Google nie powinno mieć problemów z znalezieniem odpowiedniej kombinacji monitorów tętna, krokomierzy i czujników SpO2. Ale jest jeden aspekt Pixel Watch, który budzi moje wątpliwości — żywotność baterii. Nawet najlepsze zegarki Wear OS ledwo wytrzymują półtora dnia pracy na baterii. Firma Apple musiała stworzyć ogromnego 49-milimetrowego potwora zegarka za pomocą Apple Watch Ultra, aby zapewnić mu w połowie przyzwoitą trwałość. Tymczasem użytkownicy Fitbit są przyzwyczajeni do tygodniowej żywotności baterii. Pod każdym względem Pixel Watch jest bardzo kompaktowym urządzeniem do noszenia. Zegarek będzie musiał wytrzymać co najmniej cały dzień ogólnego użytkowania, aktywności fitness i śledzenia snu, aby miał sens jako odpowiednia opcja. Czy Google może dokonać tutaj cudu? Być może zegarek będzie miał tryb Fitbit o niskim poborze mocy do śledzenia aktywności. Zobaczymy. Google ma wszystkie składniki potrzebne do przygotowania idealnego smartwatcha, ale kluczem będzie wdrożenie. Ponieważ seria smartfonów Pixel osiąga względną dojrzałość i zyskuje popularność wśród nabywców głównego nurtu, wiele zależy od sukcesu Pixel Watch. Pixel Watch jest w młynie plotek od prawie czterech lat, a wszystkie oczy skierowane są na Google. Mając wszystkie elementy potrzebne do stworzenia znakomitego produktu, Google po prostu nie może sobie pozwolić na wprowadzenie kolejnego zegarka Wear OS.
Związane z: Najlepszą rzeczą, jaką Google może zrobić dla linii Pixel, jest zachowanie spójności. Zabójcza funkcja jest już dostępna i mam nadzieję, że pierwszy smartwatch Google będzie również pierwszym zegarkiem z Wear OS, który naprawdę zakwestionuje status quo. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android