Hit Xiaomi: wskazówka poufnych smartfonów z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Hit Xiaomi: wskazówka poufnych smartfonów z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Czy chcesz mieć pierwszorzędny pakiet taryfowy smartfona w bezkonkurencyjnie niskiej cenie? W takim razie warto rzucić okiem na aktualną ofertę Curved na Redmi Note 11. Tam smartfon ze średniej półki z ryczałtem Allnet i SMS oraz 15 GB wolumenu danych LTE w sieci o2 można dostać za jedyne 14,99 euro miesięcznie . Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego to dobry interes.

Xiaomi Redmi Note 11 z taryfą 15 GB w obniżonej cenie w Curved

Samsung musi się ciepło ubrać, bo jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki z topowymi funkcjami, to Xiaomi jest teraz w czołówce. Potwierdzają to również najlepsze oferty w Curved, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 11 z taryfą „Allnet Plus”. za jedyne 1 euro dodatkowej płatności 14,99 euro miesięcznie dostaje (zobacz ofertę na Curved). Taryfa obejmuje ryczałt Allnet i SMS oraz 15 GB wolumenu danych LTE – wszechstronny, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet Plus: o2
15 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
14,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
365,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 168,99 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 196,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
8,20 euro

Do oferty Curved

The Xiaomi Redmi Note 11 z 128 GB i 4 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie około 169 euro (w tym wysyłka). Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 196,76 euro dla taryfy. Odpowiedni 8,20 euro miesięcznie – bardzo niska cena jak na ryczałt Allnet/SMS z 15 GB wolumenu danych. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 12,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Może to coś więcej? Redmi Note 11 Pro 5G też tanio!

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to dostępne w Blau w pakiecie z taryfą 15 GB, ale za 16,99 euro miesięcznie (Patrz oferta na niebiesko). Do tego bardzo tania oferta, bo model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Przejdź do oferty z Redmi Note 11 Pro w Blau

Tutaj znajdziesz wszystkie podobieństwa i różnice nowych smartfonów Xiaomi Redmi Note 11:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android