Hit Xiaomi: Redmi Note 11, słuchawki douszne i 10 GB za mniej niż 13 €/miesiąc

Hit Xiaomi: Redmi Note 11, słuchawki douszne i 10 GB za mniej niż 13 €/miesiąc

Szukasz nowego, wydajnego smartfona w rozsądnej cenie? W Curved Shop możesz kupić Xiaomi Redmi Note 11 z 10 GB pojemności danych, ryczałtową stawką Allnet i SMS w obniżonej cenie. Ponadto Redmi Buds 3 są dostępne bezpłatnie, a model Pro 5G również jest obniżony.

Xiaomi Redmi Note 11, słuchawki douszne i plan 10 GB w okazyjnej cenie

Samsung musi się ciepło ubrać, bo jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki o najlepszym stosunku ceny do wydajności, Xiaomi jest teraz o krok do przodu. Potwierdzają to również najlepsze oferty w Curved, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 11 w pakiecie z taryfą Buds 3 Lite i „Blau Allnet XL” za dodatkową opłatą tylko 1 euro i 12,99 euro miesięcznie. Taryfa obejmuje ryczałt Allnet i SMS oraz wolumen danych LTE 10 GB. Kompleksowy pakiet beztroski w absolutnie okazyjnej cenie.

Do Redmi Note 11 w Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE z minimalnym okresem 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
12,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
317,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 240 euro (telefon komórkowy) + 25 euro (buds)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 52,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
2,20 Euro

Do oferty na Curved.de

Według porównania cen idealnego, Xiaomi Redmi Note 11 z 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 240 euro, a Redmi Buds 3 Lite około 25 euro. Jeśli odejmiecie te kwoty od całkowitych kosztów przez okres minimalny 24, pozostanie 52,75 euro za taryfę. Odpowiedni 2,20 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS przy objętości danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 9,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Również tanio: Redmi Note 11 Pro 5G z Redmi Buds 3

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to również dostępne w Curved w pakiecie z taryfą 10 GB i Redmi Buds 3, ale za 17,99 euro miesięcznie. Również bardzo tania oferta, ponieważ model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Do Redmi Note 11 Pro w Curved

Poznaj tutaj wszystkie podobieństwa i różnice między nowymi smartfonami Xiaomi Redmi Note 11. Jeśli wolisz sieć Vodafone, powinieneś przyjrzeć się bliżej tej ofercie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android