Hit Samsunga: Galaxy S24 Ultra z taryfą 50 GB w najniższej cenie + tablet gratis

Hit Samsunga: Galaxy S24 Ultra z taryfą 50 GB w najniższej cenie + tablet gratis

Obecnie w o2 można trafić na prawdziwą okazję: S24 Ultra, najpotężniejszy model w ofercie smartfonów Samsunga, jest tam dostępny wraz z umową 50 GB z 5G oraz Samsungiem Galaxy Tab S9 5G w fantastycznej cenie. Oto szczegóły.

o2: S24 Ultra z taryfą 5G + tablet w zestawie gratis

O2 ma obecnie najlepszy smartfon Samsunga Galaxy S24 Ultra (256 GB) z taryfą „Mobile M Boost” dla 67,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę na o2). Dodatkowo za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro. Wliczone w cenę 50 GB 5G– Ilość danych oraz zryczałtowana opłata za całą sieć i SMS-y za pośrednictwem specjalistycznego magazynu Connect Sieć Telefónica również została oceniona w 2024 roku jako „bardzo dobra”.. Ty też taki dostaniesz Tablet Samsung o wartości 732 euro w zestawie gratis. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie – czyli w drugim roku masz już 55 GB wolumenu danych. Oznacza to, że zawsze masz wystarczającą ilość danych, aby korzystać z nich w podróży YouTube-Shorts wyświetlacz.

Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego ta oferta jest okazją najwyższej klasy. Trzeba się jednak trzymać, bo umowa obowiązuje tylko przez krótki czas.

Cechą szczególną „Mobile M Boost” jest to Wolumen danych jest automatycznie zwiększany o 5 GB co 12 miesięcy – bezpłatnie. Możesz także wybrać taryfę Używaj na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie. W pakiecie z S24 Ultra i Galaxy Tab S9 otrzymujesz znacznie mocniejszy „Mobile M Boost” na krótki czas w tej samej cenie, co normalna taryfa „Mobile M”. Możesz także zwiększyć ilość danych poprzez Opcja połączenia na nawet 10 urządzeniach jednocześnie, co oznacza, że ​​możesz korzystać z umowy bezpośrednio na swoim tablecie, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Boost za całą sieć i zryczałtowaną stawkę za SMS-y
Limit danych 50 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością ratalną przez 36 miesięcy Minimalny okres umowy na 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Opcja połączenia: Możliwość korzystania na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Samsung Galaxy Tab S9 5G o wartości 732 euro za darmo

Samsung Galaxy S24 Ultra z umową z o2: Dlatego warto skorzystać z tej transakcji

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Umowa Samsung Galaxy S24 Ultra+: koszty w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
67,99 euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
2.453,63 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 969,90 euro (telefon komórkowy) + 731,95 euro (tablet)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) 751,78 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
20,88 euro

Zobacz ofertę na o2

Według porównania cen, Samsung Galaxy S24 Ultra (256 GB) kosztuje obecnie co najmniej 970 euro. Galaxy Tab S9 5G kosztuje co najmniej 732 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitych kosztów w ciągu 36 miesięcy, stanie się jasne, że korzystasz tutaj z taryfy faktycznie 20,88 euro miesięcznie otrzymuje. To bardzo dobra cena za 50 GB wolumenu danych 5G z ryczałtem na całą sieć i SMS-y.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, jak poprzednio, ale można ją teraz anulować co miesiąc.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android