Hit Samsunga: Galaxy S23 z taryfą 25 GB i 5G w najniższej cenie

Hit Samsunga: Galaxy S23 z taryfą 25 GB i 5G w najniższej cenie

Szukasz taniej umowy na telefon komórkowy z Samsungiem Galaxy S23? Dokładnie taka oferta czeka na Ciebie w Deinhandy. Tam możesz zdobyć topowy smartfon w połączeniu z taryfą 25 GB po absolutnej oszczędności. Przyjrzeliśmy się bliżej umowie i powiemy, dlaczego jest to oferta najwyższej klasy.

Twój telefon komórkowy: Samsung Galaxy S23 z taryfą 25 GB za 29,99 €

W Deinhandy możesz dostać Galaxy S23 w wersji 128 GB z taryfą „Mobile M” w sieci o2 za jedyne 29,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę w Deinhandy). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 51,93 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę. Są uwzględnione Limit danych 25 GB w sieci 5G jak i jeden Allnet i SMS – stawka ryczałtowa. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Poniższa faktura pokazuje, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w Deinhandy

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową z Deinhandy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 4,95 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 6,99 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
771,69 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 625 euro

Bonus za zmianę
100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) 46,69 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
1,95 Euro

Do oferty w Deinhandy

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo, kosztuje on obecnie co najmniej 625 euro u renomowanych dealerów. Jeśli odliczysz tę wartość i premię za zmianę od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 1,95 euro miesięcznie płaci. Oznacza to, że faktycznie bardzo tanio otrzymujesz taryfę 25 GB ze swoim smartfonem.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Dla kogo warto kupić Samsunga Galaxy S23 z umową?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Galaxy S23 Smartfon z wyższej półki chcą nazwać swoim własnym i to bardzo wyjątkowym potężny kontrakt z opcją LTE szukać.

Galaxy S23 szczególnie wyróżnia się jasnością Wyświetlacz 120 Hz a także ulepszony procesor 8 rdzeni procesora i 3,36 GHz Częstotliwość zegara i pamięć RAM wynosząca 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza przyspiesza bicie serca graczy mobilnych, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w Deinhandy

Więcej o Samsungu Galaxy S23 dowiesz się z naszego praktycznego filmu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android