Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie + tablet gratis

Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie + tablet gratis

Szukasz taniej umowy na telefon komórkowy obejmującej wysokiej jakości smartfon? Następnie spójrz na Blau. Tam możesz kupić Samsunga Galaxy A54 z 20 GB miejsca na dane, a także zryczałtowaną stawkę za wszystkie sieci i SMS-y za jedyne 19,99 euro miesięcznie. Dodatkową atrakcją jest nawet darmowy tablet Samsung. Obliczyliśmy ofertę i pokażemy dlaczego warto.

Smartfon Samsung z taryfą 5G i tablet w okazyjnej cenie w Blau

Galaxy A54 to jeden z najpopularniejszych smartfonów wśród Niemców. Teraz jest szczególnie dobra oferta na urządzenie wraz z dobrym tabletem i taryfą. Kolor niebieski oznacza smartfon ze średniej półki 20 GB wolumenu danych 5G oraz ryczałtowa opłata za wszystkie sieci i SMS-y obecnie w absolutnej cenie oszczędnościowej (zobacz ofertę na Blau). A Samsung Galaxy Tab A7 Lite o wartości 126 euro otrzymasz go bez dodatkowych kosztów. Pakiet kosztuje tylko Ciebie 19,99 euro miesięcznie oraz jednorazowa opłata w wysokości 17,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. Zrezygnowano z opłaty przyłączeniowej. Jest to absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Allnet Plus: o2
20 GB wolumenu danych 5G (maks. 50 Mbit/s)
Ryczałtowa stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca płatności ratalne przez 36 miesięcy, minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Samsung Galaxy Tab A7 Lite o wartości 129 euro za darmo

Galaxy A54 z niebieskim kontraktem: dlatego oferta jest tego warta

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
19,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 13 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
737,63 euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 315 euro (telefon komórkowy) + 128,82 euro (tablet)

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartość urządzenia)
293,81 Euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
8,16 Euro

Do oferty w Blau

Według porównań cen Idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie u renomowanych sprzedawców co najmniej 315 euro. Samsung Galaxy Tab A7 Lite kosztuje co najmniej 129 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 8,16 euro miesięcznie za taryfę. To dobra cena za 20 GB wolumenu danych 5G ze zryczałtowaną stawką za całą sieć i SMS-y.

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie niską cenę. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Szczególnie godne uwagi jest to szlachetne wykonanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Jest to kolejna innowacja Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android