Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 12 GB w okazyjnej cenie

Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 12 GB w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy w połączeniu z wysokiej jakości smartfonem? Następnie spójrz na kolor niebieski. Za jedyne 22,99 euro miesięcznie otrzymasz topowy smartfon Samsung Galaxy A54 z 12 GB danych oraz zryczałtowaną stawką Allnet i SMS. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Popularny smartfon Samsunga z taryfą znacznie tańszy w Blau

Galaxy A54 został wprowadzony na rynek dopiero jakieś pół roku temu i już teraz pojawiają się pierwsze dobre oferty na nowiutki smartfon. Dzięki Blau otrzymujesz smartfon ze średniej półki z 12 GB wolumenu danych LTE oraz zryczałtowaną stawką Allnet i SMS, obecnie w absolutnie okazyjnej cenie (zobacz ofertę w Blau). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 22,99 euro miesięcznie oraz jednorazową opłatę w wysokości 5,99 EUR za dodatkową płatność i wysyłkę. Cena połączenia nie obowiązuje. Jest to absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Allnet XL: o2
12 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS – ryczałtowa stawka w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Galaxy A54 z umową z Blau: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
22,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
557,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 369 euro

efektywna taryfa kosztowa
(całkowity koszt minus wartość urządzenia)
188,75 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
7,86 Euro

Do oferty w Blue

Według porównania cen Idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 369 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 7,86 euro miesięcznie za taryfę. To dobra cena za 12 GB danych w ramach ryczałtu Allnet i SMS.

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu obowiązywania, ponieważ tylko w ten sposób możesz uzyskać niską cenę. Jeżeli o tym zapomnimy, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją rozwiązać co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Na szczególną uwagę zasługuje szlachetne przetwarzanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Kolejną innowacją jest Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android