Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy ze smartfonem pierwszej klasy? Następnie spójrz na Blau. Już od 22,99 euro miesięcznie możesz otrzymać wysokiej jakości Samsunga Galaxy A54 z 10 GB pakietu danych, ryczałtem na wszystkie sieci i SMS-y. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Łamacz taryf: smartfon Samsung w ofercie Blau

Galaxy A54 został wprowadzony na rynek dopiero około sześć miesięcy temu, a teraz jest spora oferta na nowy smartfon. Kolor niebieski oznacza smartfon ze średniej półki 10 GB danych LTE oraz ryczałt na wszystkie sieci i SMS-y obecnie w absolutnej cenie oszczędnościowej (zobacz ofertę na Blau). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 22,99 euro miesięcznie oraz jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. Zrezygnowano z opłaty przyłączeniowej. Jest to absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Allnet XL: o2
10 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Galaxy A54 z niebieskim kontraktem: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
22,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
557,75 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 349 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartość urządzenia)
208,75 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
8,70 euro

Do oferty w Blau

Według porównania cen Idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 349 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 8,70 euro miesięcznie za taryfę. To dobra cena za 10 GB danych przy zryczałtowanej opłacie za całą sieć i SMS-y. Nawiasem mówiąc, jeśli potrzebujesz jeszcze większej ilości danych, możesz Za jedyne 2 euro więcej miesięcznie otrzymasz 8 GB zabezpiecz więcej.

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie niską cenę. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Szczególnie godne uwagi jest to szlachetne wykonanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Jest to kolejna innowacja Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android