Hit MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z 25 GB i 5G w okazyjnej cenie

Hit MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z 25 GB i 5G w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy obejmującej nowiutkiego Samsunga Galaxy S23? Dokładnie taka oferta czeka na Ciebie w MediaMarkt. Można tam dostać topowy smartfon wraz z taryfą 25 GB w bezkonkurencyjnej cenie. Obliczyliśmy ofertę i powiemy Ci, dlaczego jest to oferta najwyższej klasy.

Samsung Galaxy S23 z taryfą 25 GB za 34,99 euro w MediaMarkt

W MediaMarkt Galaxy S23 w wersji 128 GB z taryfą „Mobile M” w sieci o2 kupicie już za jedyne 34,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 64,93 EUR za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 25 GB ilość danych i jeden Allnet i SMS – stawka ryczałtowa. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymujesz 5 GB wolumenu danych rocznie. Zatem w drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 24 miesiące Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
34,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 19,99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
904,69 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 669 euro

Premia
100 euro, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) 135,69 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
5,65 euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen Idealo, obecnie kosztuje on co najmniej 669 euro u renomowanych dealerów. Jeżeli od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy odejmiemy tę kwotę oraz premię za przenośność numeru w wysokości 100 EUR, stanie się jasne, że tu jesteśmy faktycznie tylko 5,65 euro miesięcznie płaci. Dzięki temu skutecznie i bardzo tanio otrzymasz taryfę 25 GB ze swoim smartfonem.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz umowę po upływie minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok jak dotychczas, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Galaxy S23 Wysokiej klasy smartfon chcą nazwać własne i bardzo mocny kontrakt z opcją 5G szukać.

Galaxy S23 wyróżnia się szczególnie dobrą jasnością Wyświetlacz 120 Hz i ulepszony procesor 8 rdzeni procesora i 3,36 GHz Częstotliwość zegara i pamięć 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza przyspiesza bicie serca mobilnych graczy, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Więcej o Samsungu Galaxy S23 dowiesz się z naszego praktycznego filmu:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android